Yıldönümü Mesajları

yıl dönümü mesajları

Yıldönümü mesajları yazımızda sevgiliye yıldönümü mesajları ve evlilik yıldönümü mesajı 2021 bulabilirsiniz.

Yıldönümü Mesajları

Hayatıma hoşgeldin sevgilim. Bugün 3.yılımız ve ben sende ilk günkü gibiyim hala. Seni çok seviyorum nice senelerimiz olması dileğiyle kadınım.

Hayatımın her alanında benim yanımda oldun. Varlığın bana ayrı bir güç kuvvet verdi birtanem. İyi ki varsın iyi ki tanımışım seni. Yıl dönümümüz kutlu olsun bebeğim.

Senden ayrı geçmez günler bilirim. İyi ki yanımdasın iyi ki hayatımdasın sevgilim. Biz var oldukça yaşadıkça aşkımız kat ve kat artarak geçsin ömrümüz. Sonsuza dek gözlerimin içine sevgi ile bakman dileğiyle yıldönümümüz kutlu olsun aşkım benim.

Sen benim sığındığım tek liman güvendiğim tek dağsın. Sen vvar olduğun sürece seni sevecek bu adam her zaman. Yıl dönümümüz kutlu olsun bir ömür daim olsun birtanem.

Hayatımın en özel anlarından biri seni tanıdığım gündü bebeğim. Seni seninle yaşamak tek istediğim histi. Seninle nefes aldığım süre içinde seni daha çok sevdim ve hep seveceğim. Ömür boyu birlikte olmak dileğiyle yıl dönümümüz kutlu olsun canımın içi sevgilim.

Sen dünyama güneş gibi doğansın. Sen yüreğime taht kurmuş yegane insansın. İyi ki benimlesin iyi ki canımın parçasısın. Nice beraber güzel senelere birtanem.

Kelimeler anlamsız kalıyor ne desem boş. Sadece beni her zaman ilk günkü aşkla sev daha çok sev. Eksilmeyelim çoğalalım senelere karşı her daim. Sen benimle ben seninle bir ömür yaşlanmak dileğiyle aşkım benim.

Evet dediğin an dünyalar benim oldu bambaşka bir dünyaya doğar gibi oldum. Hiç bir zaman tükenmeden sevecek seni bu yürek. İyi varsın iyi ki hayatımdasın neşem, anlamım. Nice senelere göğüs gererek ilerleyelim seninle. Seni çok seviyorum.

Sevgilinizle veya eşinizle ay geçirdiyseniz eğer Ay dönümü Mesajları yazımızı okuyabilirsiniz.

Önceki yıllar yaşamamış gibi geçmiş seninle iken anladım. Sen bendeyken ben yeniden hayat buldum. İyi ki benimsin, iyi ki ömrümsün. Nice senelerimiz olsun beraber sevgilim.

Sen benim yüreğimin dinlendiği tek limanım oldun. Kollarında huzuru bulduğum kadınım oldun. Seninle ben yeniden var oldum. Birlikte geçireceğimiz güzel nice yıllara sevdiğim.

Sevdiceğim, ömrüm, değerlim. Senin nefesini hissetmek güven verir bana her daim. Sen benimsin hep olacaksın içimdesin. Bir ömür seninle nice senelere sevdiğim.

Evimizin içinden sevgimiz, huzurumuz hiç bir zaman eksik olmasın sevgilim. Daha çok nice seneler görelim beraber sevdiğim. İyi ki varsın iyi ki benimlesin yol arkadaşım benim.

Eşe Yıldönümü Sözleri

Neşemiz, mutluluğumuz daim, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Senin için atar bu kalp bir sana aittir sadece. Sen olmazsan dursun atmasın neye lazım bedende sensizken. Her daim benim hayatımda olman dileğiyle yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Sanma ki bu kalp seni sevmekten bıkacak. Attığı sürece yalnızca senib olacak. Evlilij yıldönümümüz kutlu olsun sevdiğim.

Her günü beraber bitmeyecek gibi yaşamak ve seninle var olmaktan her zaman zevk almak paha biçilemez. Hayatımız boyunca hep böyle olmak dileğiyle yıl dönümümüz kutlu olsun bebeğim.

Beni ben yapan kadınım, varlığına çok şükür. Hep benimle ol hep benimle yaşa. Yıl dönümümüz kutlu olsun kadınım.

Sen geldin kışımı yaza çevirdin. Üşüyen ellerimi her defasında avuçların ile ısıttın. Benden hiç gitmeden beni her gün daha çok aşkla sevdin. Teşekkür ederim kadınım. İyi ki hayatımdasın yıllarım sana feda olsun beraber yaşlanmak dileğiyle nice senelere iyikim.

Benim hayatımın anlamı sensin. Sen hayatımı güzelleştiren tek varlıksın. İyi ki tanımışım seni, iyi ki sevmişim seni. Nice yıl dönümleri yaşamak dileğiyle seni seviyorum.

Gözlerinde ışık benim dünyamı aydınlatır sevgilim. Sen bana can oldun, aşk oldun. İyi ki sevmişim seni. Beraber ilerleyeceğim nice seneler görelim bebeğim. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Gülüşünde saklıdır benim cennetim. Bana sevmeyi, yaşamayı öğrettin. En güvensiz hissettiğim anlarda kollarında cesaretlendirdin beni. Biricik aşkım iyi ki varsın. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Kollarında hep sar sarmala beni sevdiğim. Senin sıcaklığın ile ben güçlenirim. Yastıklarımız hep yan yana olsun uyandığımda hep sen var ol yanımda. Seni çok seviyorum evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun bebeğim.

Her sabah gözlerimi açtığımda senin yüzünü görmek bana ayrı enerji veriyor aşkım benim. Yatağımdan varlığın hayatımdan sihirli dokunuşların hiç kaybolmasın. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevdiğim.

Ömür boyu birbirimize aynı aşkla hayran doşu gözlerle bakmak dileğiyle evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

.

Paylaştıkça çoğalan sevgimiz bir ömür böyle sürüp gitsin aşkım benim. Yıl dönümümüz kutlu olsun nice ömürler görelim hep beraber inşallah bebeğim.

Bir zamanlar hayalinle uyurdum ben. Şimdi varlığınla uyuyor hayat buluyorum. Evimin kadını neşesi huzuru hep bende kalman dileğiyle evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun canımın içi.

Sesinde ayrı huzur var sevgilim. Her sabah sesinle günaydın güne demek paha biçilemez benim için. İyi ki varsın iyi ki hayatımdasın. Birlikte nice senelere iyikim.

Kalbim benim bedenimde ama senin için atıyor bebeğim. Şükürler olsun hayatımda olduğun her güne sevgilim. Dualarım bize ikimize her daim. Rabbim ellerimizi ayırmasın hiç bir zaman inşallah. İlelebet seni sevsin bu yüreğim. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun sevdiğim.

Bugün yıl dönümümüz ve ben o ilk güni hiç unutmuyorum. Seni ilk günkü gibi seviyor seninle olmaktan her zaman mutluyum. Allah seni yanımdan hiç eksik etmesin sevdiceğim. Yıl dönümümüz kutlu olsun bebeğim.

İlkim benim bugün evlilik yıl dönümümüz. Yüreğim sana ait olmaya devam ediyor. Rabbim izin verdikçe bir ömür seninle mutlu olmak tek dileğim. Seni çok seviyorum. Nice senelerde beraber yaşlanmak adına yıl dönümümüz kutlu olsun hayatım.

Geçse de ömür hızlıca ben seni ilk günki aşkla seveceğim her zaman. Sen yanımda ol yeter bana. Ömür seninle yaşanmaya değer sevgilim. Yıl dönümümüz kutlu olsun herşeyim.

Sevgiliye, eşe yıldönümü mesajları yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın