Uzun İyi Geceler Mesajları

uzun iyi geceler mesajları

Uzun iyi geceler mesajları yazımızda ateşli uzun iyi geceler mesajları, ve sevgiliye romantik uzun iyi geceler mesajı bulabilirsiniz

Uzun İyi Geceler Mesajları

Her gün başımı yastığa koyduğum zaman huzur kaplıyor her yanımı. Uyku ile karışık tebessüm bırakıyorum geceye uyumadan kendime geliyorum. Yorgunluklarımın her biri diniyor, acılarım geçiyor ve nefes aldığımı hissediyorum. İşte aynı rahatlığı senle geçecek, seni görebileceğim rüyalara dalmak için uykuya bırakıyorum kendimi iyi geceler canım.

Dünyadaki tüm keşkelerden ayrılıyorum hayalini düşündüğümde geceleri. Attığım o çığlıklar susuyor, tüm zaman o anda duruyor sanki. Seni düşleyip, senin hayalin belirlendiği zaman gözümün gülümsediğini bile hissediyorum. Umarım tüm geceler beraber olabiliriz. İyi geceler sevgilim.

Gecelerim sadece sen iyi geceler sevgilim dediğinde iyi geçiyor.  Fakat sadece canım, sevgilim sıfatını duymakta yetmiyor gecemin güzel olması için. Düşünsene yanımda olduğunu sarılıp uyuduğumuzu o zaman her şey daha güzel olacak şimdilik bu mesajla iyi geceler sevgilim ve yanağına bir buse gönderiyorum buradan kokulu.

Durmak bilmeyen streslerden sonra eve geldiğim zaman senin kokunu hissetmek beni o kadar mutlu ediyor ki. Yanına uzandığım zaman her derdim benden uzaklaşıyor ve kokun ciğerlerime doğru doluyor. Gece sensiz iyi olmuyor sevgilim ama bugün ayrı kalmak zorunda kaldık. En iyi gecem olmasa da seni seviyorum. İyi geceler, tatlı rüyalar bir tanem.

Ey dostum aklıma geldin gene. Nicedir seni düşlüyorum, hatıralarımızı, kaybettiklerimizi, beraber geçirdiğimiz o zamanları. Gene gece oldu ve artık sen yoksun yanımda, ama senin desteğini uzakta bile olsan yanımda olduğunu biliyorum. Geceler iyi geçecek  tekrardan bir araya geleceğiz. İyi geceler dostum.

Gecenin en karanlığında senin hayalin beni aydınlatıyor. Annemin ninnileri gibi iyi geliyor hayalin. En güzel uykumu seni düşündüğüm zaman alıyorum. Gecem seni düşündüğümde güzel iyi geceler meleğim.

İnsan uyumadan dalmış olduğu düşüncelerle rüyasını renklendirirmiş. Kader her rüyamda seni karşıma çıkartıyor. Gecem iyi geçmese bile rüyalarda mutlu oluyorum seninle ve inan uyanmak istemiyorum rüyalardan. İyi geceler canım.

Yitirdiğin şeylere inat bir gün daha bitti hayatında. Her zaman temiz kal ve kalbin ferah olsun. Bu uykuyu hak ettiğini düşün kim ne diyorsa desin sen en iyisini yaşıyorsun hayatın. Yakışıklım, uyu ve güzel bir şekilde dinlen. Çünkü önüne daha çok hainlikler çıkacak ve göğsünü daraltacak ama sakın yılma, sen hayata lazımsın ve bunu her zaman gerçekleştireceksin. İyi geceler delikanlım.

>Sevgiliye iyi geceler mesajları< için tıklayın.

Gecenin en karanlık anları bile gündüze kavuşmaktadır sonunda. Sende en sonunda bana kavuşacaksın meleğim. Seninle olup beraber güneşin doğuşunu izleyeceğiz. Gecenin sabaha kavuşacağı o anı beraber deneyimleyeceğiz. Umarım her günümüz bir öncekinden güzel olur. İyi geceler dilerim.

Bil ki gecelerim bir tek seninle güzel ve senin gözlerinle umut dolu oluyor. Sen bende olduğun sürece her anımı dolu dolu yaşamak istiyorum ve artık sensiz kalan gecelerimi doldurmak istiyorum. Ömrümün sonuna kadar senin yanında olmak aynı yastığa baş koymak ve beraberliğimizi ölümsüzleştirmek istiyorum. Ölüp gittiğimizde bile bu dünyadan yan yana olalım istiyorum. En güzel gecemizin gelmesi umuduyla iyi geceler sevgilim.

Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajı

Ben uykuyu değil seni seviyorum. Uyuduğum zaman beraber geçirdiğimiz o rüyalarda buluşmayı seviyorum. Aynı filmlerdeki gibi oluyor biliyor musun? Heyecanlı, tutkulu ve ateşli rüyalar. Kızma bana ama seni arzulayan, seni canından çok seven bir sevgiliye sahipsin. Beraber olduğumuz zaman mutluluğumu tarif edemem ama şimdi uyuma zamanı sevgilim. Kapat gözünü ve beni düşünerek uykuya dal bu gece. Bak bakalım neler göreceksin unutma sakın sabah kalktığında hatırla ve bana anlat istiyorum. Tatlı rüyalar iyi geceler sevgilim.

Olmayan anlarda aklıma geliyorsun gecenin kör saatinde. Hüzün kaplayıp duruyor içimi ve senden de binlerce kilometre ötede yaşıyorken karanlığı. Sonrasında bir ışık yanı veriyor gecenin tam ortasında oradan da bana doğru geliyorsun sanki sevgin gecemle birleşiyor ve umut dolu oluyorum. İyi geceler canım benim.

İyi geceler mutluluğum, iyi geceler karanlığıma aydınlık olan sevdiceğim. İyi geceler kendimden bile en çok sevdiğim. İyi geceler, gözümden sakınmış olduğum dokunmaya kıyamadığım. Şimdi orada tek başına üşümektesindir sen. Yavaş bir şekilde yanına sokulup seni sımsıkı sardığımı, dudaklarından da kalbine doğru inerek öptüğümü düşün. Soğumuş ellerini sımsıkı tutup bırakmadığımı hayal et sevgilim. Çünkü ben bu elini bırakmamak üzere tuttum. Nefesin nefesimden hiç ayrılmamalı ve her zaman yanında olmalıyım. Kulağına eğilerek seni canımdan bile daha çok sevdiğimi söylediğimi hayal et. Uykuya dalıyorsun sonra, üzerimizi örtüyorum. Sabah olduğunda gözlerini açtığın vakit baş ucunda ben oluyorum ve günaydın diyerek uyandırıyorum seni ve öpüyorum seni. Bunu hayal ederek uyu ve gecen çok güzel geçsin sevgilim.. iyi geceler ve benli rüyalar.

Sensiz geçen her günü saklıyorum kendimce. Her gece o günlere sövüyorum yanında olamadığım için çünkü benim en güzel gecem seninle beraberken sevgilim. Şimdi kapat gözlerini ve bir an önce sabah olup seni görmek istiyorum. Bunun içinde güzel bir uyku yeter. İyi geceler sevgilim.

Senin ismin benim için hayat, umut demektir. Ben bu hayatta seninle mutluyum ve hayatımın sonuna kadar da seninle gitmek istiyorum. Geceleri yanında olmak, gece susadığın zaman bir bardak su vermek için ben kalkmak istiyorum. İyi geceler sevgilim, beni düşün ve öyle uyu ki rahat uyuyasın.

Mükemmel bir aşk yok der şairlerin her biri. Zira zaten sana hissetmiş olduğum duyguları da yazabilen bir şiir çıkmadı. Benim için sadece sen varsın ve en güzel şiirimsin. İyi geceler sevgilim.

Gecelerin huzurunu yaşamak için senin yanında olman gerek sevgili, sen yoksan ben huzur dolu olamıyorum ve seni çok seviyorum. İyi geceler hayatım.

Uzun iyi geceler mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için İyi Geceler Mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

.

“Uzun İyi Geceler Mesajları” üzerine 8 yorum.

 1. 09.02.2020 Hayatıma hoşgeldin kadınım.
  ❤ Mehmet Esram❤
  ❤❤can bildiğim kadin❤
  – Ben, Sende sevdim gülümsemeyi,❤❤Sende gördüm bakışların en derinini.❤❤ Yaralı bir kuşu okşar gibi hatunum ❤
  usulca, yüreğime yavaş yavaş dolan kelimeleri Sende duydum.❤Bu hasret kalmışlığımı, gözlerinde parlayan yıldızlarla vurdum. Seni çok seviyorum huzurum, iyisiyle kötüsüyle yanındayim en cokda kötü günunde yaninda olmak istiyorum ❤, Seni hiç bırakmayacağım, Sen de beni bırakma,❤Sen benim için ilk ve son aşkımsın❤ Seni seviyorum hatunum❤❤bugün gene aynı şeyi yaptım, oturdum Seni düşündüm gülüşünü gözlerini duruşunu kısacası herşeyini❤ Kışın ortasında açan güneş gibiseviyorum Seni. ❤❤Hiç sıkılmadan, bunalmadan.❤❤Kavgamızı bile seviyorum. ❤❤Çünkü onlarda sana bana ait. ❤Seninle tartışmak en büyük hobim olmaya başladı bu aralar❤❤Seni Sen yapan attığın her adımı bileseviyorum yavrum. ❤Çünkü onlarda bana geliyorlar❤.❤Adımların eguzelsozler.com bile bana ait. ❤Seni her şeyinle seviyorum❤❤ iyiki şu yalan dünyada kadinim olarak seninle birlikteyim ❤inanıyorum ki herşey bizim elimizde sonumuz olmasın bizim biz daima biz olarak kalalım ömrü boyunca bitmeyen bir aşkla sevgiyle❤❤ Sana aşığım bana umutlarımı veren güzellikleri gösteren kadınım Sen geldiğinden beri hayatıma, yüzümden gülümseme eksik olmuyor❤. Yaşadığım mutluluğun tarifini sana kelimelerle anlatamıyorum ❤❤Seninle buldum hayattaki mutluluğu, huzuru,aşkı, sevgiyi ❤❤ iyiki benimsin iyiki varsın güzel k
  Herşeyim senin o kalbini öperim ben ya iyilik meleği aşkım benim❤ sen benim tek can parçamsın hayatım da seni tanıdığım için ne kadar mutluyum bunu anlatamam ❤❤❤ TATLI DİLLİM❤❤❤CANIMmm ❤ BİRİCİK SEVGİLİM❤ SONSUZ AŞKIM SEVGİMM❤❤SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYOrum❤❤

   1. Aşk boylr bişey işte yazana deil yazdırana bakmak lazım çok beğendim yüreğine sağlık kardeşimizin

 2. Yine gözlerimi bu derin ve soğuk geceye sensiz kapatıyorum. Yine kalbimi seni görememe korkusu sarar neyse ki rüyalar seni bana getiriyor aşkım. İYİ GECELER

 3. Bana deseler bir saatin var ölmene.
  Herkesi .her.seyi bırakıp sana gelirim
  O bir saati mi . Sana adarım ♥️
  Çünkü bu dünyada beni karşılık sız seven tek kişi sin ❤️

Bir cevap yazın