Uzun Günaydın Mesajları

uzun günaydın mesajları

Uzun günaydın mesajları yazımızda anlamlı en güzel uzun günaydın mesajları, sevgiliye etkileyici uzun günaydın mesajı bulabilirsiniz.

Uzun Günaydın Mesajları

Sabahın ışıkları her odama vurduğu zaman lanetli kelimeler dökülüyor dudaklarımdan. Sabahın ilk ışığında beraber olmadığımız için öfkeli ve yalnızlığa katlanılmayacak soğuklukla yeniden başlamaktayım güne. Ben ve etrafımda olan her şey ters gidiyordu ve zaman bil tersti. Hiç günün doğmamasını istiyordum ta ki sen karşıma gelene kadar. Meğersem sabahın kıymetinin bilinmesi gerekliymiş bunu bana sen öğrettin sevgilim. Günaydın, günün harika geçsin bir tanem.

Gözlerimi aralar aralamaz sen geliyorsun aklıma. Nasıl uyuduğunu çok merak etmekteyim. Seni nasıl uyandıracağımı bugüne kadar hiç düşünmedim ama emin ol ki her gün seni farklı şekillerde uyandıracağım. Bunun hayali ile günlerimi geçirmekteyim. Günaydın, hayatımın anlamı diyerek uyandıracağım ve her sabah güzel gözlerini görmek için can atacağım. Günaydın sevgilim.

Aşk her insan için önemlidir. Neden mi? İnsan aşık olduğu zaman sabahları sevmeye başlıyor, aşık olduğunda günün kıymetini bilmekte. Aşk olduğunda günaydın mesajlarını yazmakta ve günün aydınlanmasından bıkmamakta. Yine bende bıkılmayacak bir güne gözlerimi açtım ve hemen elime telefonu alıp seni uyandırmak ve yüzünü gülümsetmek için sana yazıyorum. Günaydın ömrüm, bugün seni bir öncekinden daha fazla seviyorum.

Daha kaç sabah bu şekilde uyanacağız hiçbir fikrim yok. Yarın sabah uyanabilecek miyiz onu da bilmiyoruz o yüzden de bazı şeylerin kıymetinin sonuna kadar bilinmesi gerektiğini düşünmekteyim. Benim en kıymetlimde sensin, sana olan aşkım ve bağlılığımız. Bu yüzden de her gece sana güzel sözler yazarak sonuna iyi geceleri eklemeliyim. Daha sen uyanmadan uyanmalı ve elimi yüzümü dahi yıkamadan direkt günaydın kadınım mesajını atmalıyım. Günaydın kadınım.

Bugün tekrardan seni sevmeye erken saatlerde başladım. Saat sabahın yedisi ve aklım sadece senle beraber. Tüm hücrelerimde sen dolusun. Şu anda en tatlı uykunda olduğunu biliyorum ve ne kadar masum olduğunu da büyük ihtimalle saçların her bir tarafa dağılmıştır. Elin yastığın altında ve bir bacağında kendine doğrudur. Rüyanda da bizi görüp gülümsediğine eminim. Mutlu ve huzurlu olduğunu düşünüyorum. Uyandığında ilk gözlerini açtığında telefona bakacaksın ve benim mesajımı gördüğünde de mutlu olacağına eminim. Bu yüzden güne mutlu başlaman için bu mesajı sana yazıyorum. Günaydın meleğim.

>Sevgiliye günaydın mesajları< için tıklayın

Gecenin o garip sessizliği kulaklarımdan gidip yerini kuşlara bırakıyor. Birazdan gün aydınlanacak ve ilk ışıklar ile beraber sokaklara çıkacak insanlar. Korna sesleri, martı sesleri, insanların konuşmaları dolacak kulağıma. Çok zaman geçmeden de sen uyanıp güne merhaba diyeceksin ve ilk günaydın mesajın benden olsun istedim. Günaydın sevgilim.

O tatlı mı tatlı uykundan birazdan uyanacaksın ve güzel gözlerin ile güne merhaba diyeceksin. Uykulu olmanın vermiş olduğu sersemlik ile beraber bir yere toslayıp sinir olacağına eminim. Çünkü sabahları daima huysuz bir şekilde uyanırsın sen. Banyoya gidecek elini yüzünü yıkayıp, dişini fırçalayacaksın ve sonra benden gelen mesajı okuyacaksın. Tüm öfken, huysuzluğun o zaman seni terk edecek çünkü ben sana günaydın erkeğim diye çoktan mesaj atmış olacağım. Seni çok seviyorum.

Her sabah hiç bıkmayıp, usanmadan tek iyi yapabildiğim şey seni sevebilmek. Bir günaydın mesajı ile başlıyor günüm seni sevmeye ve gün içinde de seni düşünüp yaşamaya devam etmekteyim. Aklımın sınırları içerisinde dolaşıp duruyorsun her gün ve içimdeki sevgi sana daha fazla sevmekteyim. Bugünde aynısını yapacağım ve yarın da öbür günde daima. Günaydın sevdiceğim, seni sevmeye her zaman devam edeceğim.

Uzun Günaydın Mesajı

Güneş her sabah içimi neden ısıtabiliyor biliyor musun? Neden sabahları daha çok sevdiğimi? Çünkü sen hayattasın ve gecenin o karanlığından sonra sana kavuşabildiğim için. Sabah uyandığım zaman yalnızca senle anlam bulmaktayım. Günaydın’ı sadece seninle sevmekteyim. Bir tek sana söylemeyi seviyorum ve artık yanımda uyandığın sabahları istiyorum. Uğruna canımı bile feda edebileceğim bir kadınsın ve artık seninle her gece uyumak ve sabaha uyanmak istiyorum. Günaydın güneşim.

Dün gece prenses vardı yanımda ve göğsüme yatar yatmaz uyuyakaldı. Uyurken birkaç kez bana sırtını dönse de gün ağarmaya başladığı zaman sahibi olduğu yere göğsüme geri döndü. Nefesi nefesimdeydi ve çok tatlı uyuyordu. Bende onu izliyordum hiçbir şekilde ayırmadım gözlerimi ondan. Kulağı dudağım yanındaydı ve ilk gözlerini açtığında günaydın diyerek, öpücük kondurarak uyandırdım onu. Seni işte bu şekilde uyandıracağım günler olacak. Günaydın erkeğim.

Daha gözlerimi açmadan aklıma sen düşüyorsun sevgilim. Kalbim pır pır ediyor ve sabahın ilk ışığında seni sevmenin en güzel yanlarını yaşıyorum. İçimi ısıtıp bana yaşamın ne kadar güzel olduğunu gösteriyorsun. Ben seni ne kadar sevsem de bunu sana bir türlü aktaramamam tüm benliğimle hissettirememekten korkuyorum. Ama ilk uyandığım da aklıma gelen sen oluyorsun bunu hiç unutma canım. Günaydın bir tanem.

Bugün gene sen, sadece sen diyerek uyandım. Sabahın ilk ışığı üzerime düştüğü zaman aklıma direkt sen geldin ve hemen elime telefonu aldım. Masumluğuna aşık olduğum kadınım, sıcacık ellerini çok özledim bir an önce uyan da görüşelim. Günaydın sevgilim.

Bugün güneş gene benim için farklı doğdu. Dışarı da kar yağsa bile hayatımda sen olduğundan her gün sıcacık bir yaz sabahındaymışım gibi hissediyorum sevgilim. Yine güne seninle başlamış olduğun için ne kadar şanslı olduğumu bilsen. Haydi, aç bana o mavi gözlerini öpücükler gönderiyorum sana buradan. Hisset beni ruhunda ne kadar çok sevdiğimi, öpücüklerimi hisset sevgilim. Seni çok seviyorum güzel gözlüm, günaydın.

İsterim ki güneş odamızın içerisinde doğsun ve yanımda sen ol artık. Ben sensiz sabahlara uyanmaktan çok sıkıldım ve seninle beraber sonsuzluğa çıkmak istiyorum. Günaydın sevgilim ve benim olacağın günü sabırsızlıkla bekliyorum.

uzun günaydın mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için Günaydın Mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

.

“Uzun Günaydın Mesajları” üzerine 1 yorum.

Bir cevap yazın