Uzun Doğum Günü Mesajları

uzun doğum günü mesajları

Uzun doğum günü mesajları yazımızda etkileyici uzun doğum günü mesajları ve duygusal uzun doğum günü mesajları bulabilirsiniz

Uzun Doğum Günü Mesajları

Hayatta olan her canlının yaşaması için bir amacı vardır. Hedefleri vardır. Zaman ilerledikçe bu hedefler daha çok büyür ve deneyim yaşayarak daha iyi fikirler bulunur. Bu yaş gününde daha olgun biri olarak yaşamına devam edebileceksin. Her şeyin gönlünce olmasını diliyorum doğum günün kutlu olsun.

İnsanlar dünyaya geldiklerinden sonra büyürler ve öyle ya da böyle yaşamlarını devam ettirmektedirler. Fakat bazı yaşlar da vardır ki insanlar için dönüm noktasıdır. İşte sende bu yaştasın! Daima mutlu olmayı başaracak yaşa geldin bundan sonraki hayatın inşallah daima güzel geçer. İyi ki doğdun nice senelere.

Sevgilim, bugün sen doğdun, sen bana verilen en büyük hediyelerden birisinde hayatımda. Senin için ne yaparsam yapayım eksik kalırsa bana söylemelisin. Keyifli bir şekilde beraber ömrümüzün sonuna kadar mutlu olacağımıza söz veriyorum. Bugün senin günün, ne dilersen dile benden sonsuz dilek hakkın var. Nice senelere sevgilim.

Canım dostum, sen hayatımdaki en büyük şanslarımdan birisisin. Doğduğun gün senin yanında olamasam da hayatımın geri kalanında seninle beraber olacağımı bilmen gerek. Eşsiz birisin sen ve hep öyle kalacaksın. Hep mutlu ol ve güler yüzün hiç solmasın. Mutlu senelere.

Uzun zaman oldu seninle tanışalı. Beraber eğlenceli zaman geçireceğimiz günler varken kötülerini de yaşadık fakat hep yan yana olmayı başarabildik. Bugün senin günün ve daha keyifli olacağımız bir gün. İyi ki doğdun canım dostum.

Sen doğduğun da bana mevsimler hep güneşli oldu. Sen geldin geleli hep bir mutluluk içerisindeyim. Daima yanında olan bir ablan olduğunu unutma. Ne gerekirse ne olursa olsun arkandayım. Doğum günün kutlu olsun.

>Sevgiliye doğum günü mesajları< yazımızda da sevgiliye gönderebileceğiniz güzel mesajlar bulabilirsiniz.

Aklımdan asla çıkmıyorsun sen. Kalbimin her köşesinin her yerinde sen varsın. Dünyamı daha güzel hale getiren sensin. Senin bana getirmiş olduğun güzellikleri bende sana vereceğim. Her yaşında daha mutlu olmanı sağlayacağımdan emin olabilirsin.

Umarım ki bu yeni yaşında sana istediğin gibi tüm güzellikler gelsin istiyorum. Nice senelere, mutlu yıllar diliyorum.

Sen benim her şeyimsin, sevdiğim, sevgiyi öğretenimsin. Hiçbir şeyden tat almazken, hayata olan inancımı yitirdiğimde karşıma çıkarak hayatıma anlam kattığın için teşekkürler. Bu kısa hayatımda büyük bir anlamın olması benim için büyük bir şans. İyi ki benimlesin iyi ki doğdun sevdim.

Ne kadar teşekkür etsem sana az be sevgilim. Bir insan diğerinin hayatını bu kadar güzelleştirebilir miydi? Kimin aklına gelirdi ki bu? Sen neredeysen bende oradayım sevgilim. Bugün çok özel bir gün ve senin için unutulmaz yapacağıma emin olabilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Şuanda yanında olamasam da ruhum her zaman yanında sevgilim. Çünkü sen benim ruh eşimsin ve her şeyimsin. Her daim yanında olacağıma söz versem de bugün bu seneki doğum gününü ayrı geçirmek zorundayız. Ama bunun telafisini vereceğime söz veriyorum. Seni çok seviyorum kendimden bile daha çok. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun sincap sevgilim.

Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajı

Mutlu seneler sevgilim, sana doğum günün için sırada bir hediye vermek istemedim. Kıyafet, takı almak sana hakaret olabilirdi. Herhangi bir kıyafet teninden daha güzel olamayacağını biliyorum. Sende bunu biliyorsun. Her sabah ya da gece uyuduğum zaman nasıl hissetmiş olduğumu sana belirtmek istedim. Sana duygularımı anlatmak, seninle olmak nasıl bir duygu bilmeni istedim. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Bazen sen yanımdayken mutluluktan uçtuğumu fark ediyorum. Beraberken her şeyin mümkün olduğunu bilerek zamanımı geçirdim. İyi ki hayatıma girdin ve rengarenk bir dünyamın olmasını sağladın. Seninle beraber bu özel günü kutlamak için sabırsızlanıyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün çok güzel bir gün canım sen doğdun, bir melek dünyaya geldi. Sanki sen unuttun bugün doğduğunu ama etrafındaki herkes hatırlıyor. Bir dilek tut canım benim. Her şey gönlünce olsun.

Sakallarının arasında güven duygusunu saklamış olan adamım, bir bilsen bugün senin için ne kadar önemliyse benimde öyle olduğunu. Bugün seni bana veren Allah’ım için o kadar şükrediyorum ki bugün kaderimi değiştiren adam dünyaya geldi ki sen benim için ayrı bir yere sahipsin. İyi ki doğdun sevgilim. Beni yorgun olan karanlık olan hayattan alıp renklendirdin beni. Seninle başladığım sabahların her birine seninle son verdim. Geleceğim benim, gülümsememin tek nedeni, hayat ile beni barıştıran doğum günün kutlu olsun. Bundan sonrasında her doğum gününde yanında olacağım sevgilim. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Seni ilk gördüğüm zamanda anladım benim için yaratıldığını. Asla senden ayrılmayacağım ve hep yanında olacağım canım sevgilim. Bugün çok özel bir gün her ne kadar yanında olamasam da kalbim her zaman yanında olacak sevgilim. İnşallah bir daha ki sene beraber geçiririz ve mutlu oluruz. Doğum günün kutlu olsun.

Muhtacım ben sana dostum. Sen yanımda olmadığın zamanlarda kendimi güvensiz hissediyorum ama sen yanımda olduğunda her şey mümkünmüş gibi geliyor. Hadi dostum bugünü ikimiz içinde unutulmaz yapalım ve anılarımızın arasına yenisini ekleyelim. Seni seviyorum iyi ki doğdun.

Canım kardeşim aynı kandan olamasak da biz seninle hep aynı olduk. Sanki ruh ikizimdin sen benim ve beraber olmamız kaderimizde varmış gibi geliyor. Doğum günün kutlu olsun dostum.

Güne başlarken her gün yeniden aşık oluyorum sana. Yüzündeki yastık izini, ellerinin ellerimde olmasını istiyorum sonsuza kadar. İyi ki yanımda olup bana ait oldun sevgilim. Nice senelere.

Sen benim arzularımsın, hayallerimsin, en güzel anlarımsın. Bugün ikimiz içinde unutulmaz olacak. Doğum günün kutlu olsun, nice senelere.

Uzun doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için Doğum Günü Mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

.

“Uzun Doğum Günü Mesajları” üzerine 1 yorum.

  1. Geri kalan ömrümde yalnızca sen olsan yeter bana, tek bir gülüşün tüm sıkıntıları unutturmaya yeter. Yeni yaşının ilk günü kutlu olsun birtanem, iyi ki doğmuşsun, nice mutlu güzel yıllarımıza

Bir cevap yazın