Teyzeye Doğum Günü Mesajları

teyzeye doğum günü mesajları

Teyzeye doğum günü mesajları yazımızda anlamlı teyzeye doğum günü mesajı 2021, ve teyzeye doğum günü yazıları bulabilirsiniz.

Teyzeye Doğum Günü Mesajları

Anne yarısı canım benim seni ne çok severim. Derdime derman oldun, baş ucumda annem yokken durdun. İyi ki varsın canım teyzeciğim. Doğum günün kutlu olsun teyzem.

Kimse yoktu yanımda sen vardın. Annemle paylaşamadığım duygularımı ben seninle paylaştım. Benimle ağladın, benimle güldün. Ben senin hakkını ödeyemem teyzem.

Teyze olmak yeri geldiğinde yeğeni ile saçmalamaktır ve biz seninle çok şeyi paylaştık teyzem. Doğum günün kutlu olsun teyzem.

Teyze dedin mi anne yarısı gelir aklına. Annem kadar sahiplendin, annem kadar sevdin beni. Seni çok seviyorum teyzem benim.  İyi ki doğdun.

Annemi kaybettim ben senin varlığın ile yaşama tutundum. Zor zamanlarımı ben seninle atlattım. Yaslandığım dağım yıkıldı benim sana sırtımı dayadım. İyi ki varsın iyi ki canımın yarısı teyzeciğim. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatta yalnız kaldığım vakitlerde hep destek olarak yanımda durdun. Varlığın ile beni her zaman mutlu ettin teyzem nice senelerin olsun.

Sevgili teyzem, arkadaşım sırdaşım. Annemden sonraki en değerli varlığım. İyi ki hayatımızdasın, iyi ki senin gibi bir teyzem var. Ben çok şanslıyım ve daha bir sürü doğum gününü kutlamak nasibiyle iyi ki doğdun.

Yaşama dair her şeyi öğrettin bana. Annem gibi sahip çıktın, değer verdin bana. Sen hep var oldun başımda. Ölsem hakkını ödeyemem ben teyzem bugün hepimizin için önemli bir gün ve sen doğdun. İyi ki doğmuşsun teyzelerin bir tanesi.

Teyzeniz ile iyi geçinin çünkü annenizden sonra size en çok değeri verecek kişi odur. Doğum günün kutlu olsun dünya tatlısı teyzem.

Anne yarısı teyzeye doğum günü mesajı yazımızı okuduysanız daha fazlası için Anneye Doğum Günü Mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

Yaram vardı bant oldun kapadın. Karanlık dünyama güneş oldun açtın. Dertlerim derya olmuşken berrak su gibi geldin hayatıma mutluluk saçtın. İyi ki varsın iyi ki benim teyzemsin. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun.

Uzaklarda olsan da her zaman yüreğimdesin. Darda olduğumda hep düşüncelerimdesin. Ellerinden öperim teyzem. Doğum günün kutlu olsun.

Hayat dolusun sen. Enerjin ile neşe saçarsın bize. Varlığın ailemize armağan. İyi ki varsın iyi ki hayatımızdasın iyi ki doğdun.

Küçükken baktın büyüttün adam ettin. Dışarıdaki felaketlerden bizi korudun siper oldun. Çalıştın çabaladın biz olduk yıkılmadık hiç. Sen olmasaydın meçhule giden insanlardan olacaktık biz ve bugünün anlamı çok büyük iyi ki doğdun teyzelerin teyzesi.

Hayat senin o güzel saf yüzünü hiç soldurmasın teyzem. Sen her şeyin en iyisine her harikuladesine layıksın canımın içi. İyi ki doğdun teyzem.

Seninle ne maceralar atlattık biz. Koca yaş farkına rağmen arkadaş olduk hep. Deli dolu anların hep güç verdi bana. İyi ki yanımdasın teyzem ve doğum günün kutlu olsun.

Annemin yokluğunda bana destek oldun. En büyük yaralarıma merhem oldun. Acıyan yüreğimi merhametinle durdurdun. Hakkın bende çok ödeyemem teyzem nice senelerimize.

Anne yarısıdır boşuna dememişler. Annem kadar elinden geleni yaptın. İyiliğini, merhametini, sevgini hiçbir zaman esirgemedin. Canıma can, hayatıma değer duygun. İyi ki benim teyzem oldun ve iyi ki doğdun.

Sen bizim için çırpınan, evlatlarınmış gibi hiçbir zaman ayırmayan özel kadın teyzem iyi ki varsın iyi ki hayatımızdasın ve iyi ki anneannem seni doğurmuş. Doğum günün kutlu olsun.

Annemin zor zamanlarında sen baktın bana. Emeğin bende çok büyük canım teyzem. Bugün senin için ayrı bir gün olsun doğum günün kutlu olsun.

Annemin yanında destek oldun. Onunla beraber bizi büyüttün. Sırdaşım dert taşım oldun. Seni çok seviyorum teyzelerin biriciği iyi ki doğdun.

Bende senin gibi merhamet dolu, yüreği sıcacık, iyilik yaptıkça yaşadığını var eden, acılara karşı Dim dik duran, insanlara fedakarlıkta sınır tanımayan insan olmak istiyorum. Senin yolunda ilerliyorum teyzem doğum günün kutlu olsun.

Senin varlığın bana mutluluk, huzur veriyor. Yüzümde tebessüm hep var oluyor. Seninle her şey ayrı tat buluyor. İyi ki varsın canımın içi teyzem doğum günün kutlu olsun her yaşında daha güzel şeyler seni bulsun.

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Melek gibisin sen. Yüreği şefkat dolu bir iyilik meleği. Darda olanı kurtarmaya çalışan, ağlayanı güldürmeyi başaran. Allah seni dara koymasın hep mutlu olasın teyzem. Her yaşın sana ayrı mutluluk getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Mutluluğu en çok hak eden insan olan sen yeğenin hep senin arkanda unutma. Bırak gamı, kederi arkana bakma. Güzel günler ardına kadar bir gün sana açılacak unutma canım teyzem. Doğum günün kutlu olsun nice senelere.

.

Anne sevgisi ile dolu sevdim seni. Hiçbir zaman ayırt etmedim yerini. Seni çok seviyorum teyzem. Hep yanımda ol hep bizimle ol ve her doğum gününde kutlayan ilk kişi ben olayım. Doğum günün kutlu olsun.

Annem kızarken bize önünde durdun. Bizi kolladın, doğru yolda durdurdun. Öğrettiklerin bize aydınlık bilgiler oldu. Sen bizim için apayrı değerli bir insansın teyzem doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

Teyzeler yeğenlerini ayrı bir sevgi ile sever. Onların yoluna ışık olmayı severler. Sende bana mükemmel bir teyze oldun iyi ki doğdun.

Kalbinin güzelliği yüreğine vurmuş. Her şeyin tam bir iki kanadın eksik teyzem. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik teyzem benim.

Her günün öncekinden daha güzel geçsin. Dilediğin ne dilek varsa hayatında hepsi gerçek olsun. Huzur ile sağlık ile nice senelerin olsun teyzem.

Dikkat bu mesaj dünyadaki en güzel varlığa gönderilmiştir. Işık saçan, umut doğuran, yaralara merhem olan yegâne insan iyi ki varsın canım teyzem. İyi ki doğdun.

Kalbinde bize karşı bitmeyen sevgine, her anımızda yanımızda oluşuna çok teşekkür ederim canım teyzem iyi ki benim teyzemsin iyi ki doğmuşsun.

Güzeller güzeli bal teyzem. Zora düştüm imdadım oldun. Doğru yola beni düşürenim oldun. Hayata karşı elimden tuttun. Seni çok seviyorum canım teyzem benim her yaşında mutluluğun ikiye katlansın iyi ki doğdun.

Hayattaki en büyük şanslarımdan birisin teyzem. Senin gibi bir teyze herkes bulamaz farkındayım. Sen benim hayatımda çok değerlisin inan. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun.

Yüreğimin heyecanını bastıran, yarama tuz basan, hayatı boyunca hep bizi koruyan, gölgesini hep üzerimizde hissettiren canım teyzem iyi ki varsın doğum günün kutlu olsun.

Ağlarken susturan güldürmeyi başaran yüreğimizdeki sevgiyi sımsıcacık yapan sensin teyzem. Her doğum gününde yanında olmak dileğiyle iyi ki doğdun.

Annem bırakıp gittiğinden beri tek sen var oldun yanımda. Hep elimden sen tuttun, sen sarıldın bana. Acım da ağladın mutluluğumda güldün. Her derdimi senin desteğinle atlattım. Çok şanslıyım iyi ki benim teyzem oldun ve iyi ki doğdun güzeller güzeli.

Evimizin güldüreni, neşesi. Hep bizimle ol bizi hiç bırakma teyzem. Sen bizim gökyüzümüzdeki güneşimiz, gecemizdeki yıldızımızsın. Sen bizim için çok özelsin teyzem doğum günün kutlu olsun.

Seninle büyüdük seninle yürüdük. Yüreğimizdeki teyze aşkı bir başka bizim. Seni hayatımız boyunca hep seveceğiz teyzem her ne kadar yaşlansan da seninle bir olacağız.

İçimizdeki hüznü silen bizi kahkahalar ile güldüren yüzü yıldız gibi parlayan kadın benim teyzem. Sokaktaki hayvana merhameti, darda olan insana evi olan yüreği temiz sevgi dolu olan benim teyzem. Seni çok seviyorum canım teyzem iyi ki doğdun.

Teyzeye doğum günü mesajı yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için Doğum Günü Mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın