Sevgiliye Uzun Mesajlar

sevgiliye uzun mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda etkileyici sevgiliye uzun mesajları, hiç duyulmamış uzun mesaj ve sevgiliye uzun mesaj bulabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Hayat senden önce bu kadar kıymetli değildi. Hayatımın, nefes almamın hiçbir anlamı yoktu, önemi yoktu. Birden sen çıktın karşıma ve seni kaybetme korkusunu yaşamaya başladım. Hayatımın içinde bir şeyden bu kadar korktuğumu hiç bilmezdim. Seni kaybetmenin düşüncesi aklıma geldiğinde bile kafayı yeme noktasına gelebiliyorum. Senin varlığın sevgilim hayata tutunma neden benim. O yüzden ne olursa olsun o yüzündeki gülümsemeyi her gün görmeliyim ve hayatımın sonuna kadar senin ellerinden tutmalıyım. Hep yanımda olmalısın ve senin ellerini tutmalıyım.

Aşkın ne olduğunu ben sende yaşadım ve gördüm. İçim senle dolup taştı her defasında. Ben ben olmaktan tamamen çıkıp sen oldum aşkım. Seni düşündüğüm anda dünyam güzelleşmeye başlıyor. Hayat daha yaşanılır bir hal alıyor. Gözlerine doğru baktığım zaman yaşadığımı, nefes aldığımı hissediyorum iliklerime kadar hissetmek seni ne güzel şey. Yokluğun aklıma geldiği zaman o anda nefesim kesiliyor ve hareketsiz kalıyorum. Düşüncesi bile kötü sevgilim. Seni düşüncemde bile kaybetmek ne kadar korkutucu bir bilsen varlığını her zaman hissetmeliyim ve yanımda olmalısın can parçam.

Bundan sonra varlığım da yokluğum da seninle beraber olacak. Sen kaldığın sürece hayatımın odak noktasında olacaksın bitanem. Senelerce kurmuş olduğum hayaller senin bedeninle beraber can buldu ve seninle güzelleşip bir bütün haline geldiler. Hayallerimi kenara bırak sen bana daha güzelini sundun. Şimdi o hayallerin ötesinde seninle aynı yastığa baş koyup uyanmak var. Senin sesinle güne başlamak, güzel yüzünü görerek hayata tutunmak var. Mutluluğum seninle tamamlanacak ve senden başkasını gözüm asla görmeyecek.

Günaydın hayatımın odak noktası. Günaydın hayatıma neşe katan, renk katan kahramanım. Sen bana sabahın köründe kalktığım için kızacaksın ama hiç uyumadım ki çünkü tüm gece seni düşünüp durdum. Seni hayal edip sana hikayeler kurdum kafamda seninle benim olduğum hikayeler. Mesela tüm gece nasıl uyuduğunu hayal ettim. Sanki yanımdaymışsın gibi düşündüm. Senin göğsüne başımı koymuşum ve nefes alıp vermenle uykuya daldığımı hayal ettim. Artık bu günlerin hayal de değil gerçekte olmasını diliyorum sevgilim. Günün güzel geçsin.

Şimdi yatakta yanında olup sana sarılıp bedenini hissetmeyi o kadar çok isterdim ki. Sımsıcak kollarının arasında olmayı ve sadece sana odaklanmayı, sesini, nefesini almayı çok isterdim sevgili. Seninle olduğum her saniyemde mutluluğu iliklerime kadar yaşayabiliyorken sen yanımda olmadığın zamanlarda da bir o kadar hüzünlü oluyorum. Seninle olup mutlu olmak hayatımın her noktasını renklendirmek istiyorum. Artık senden uzakta kalmak istemiyorum ve hep yanında olup seni sarmalamak istiyorum. Bir gün tamamen benim olacaksın ve hiç ayrılmayacağız sevgilim. O günün gelmesini iple çekiyorum.

Sevgiliye Güzel Uzun Mesajlar

Geceden gündüze dönmüş gökyüzümsün sen benim. O kadar huzur veriyorsun ki her şey sadece seninle güzel olabiliyor. Uyuyamıyorum sana sarılıp öylece kalmak ve her saniyemde seni hissetmek istiyorum. Seni o kadar çok seviyorum ki sevgilim gökkuşağını nasıl seviyorsam seni de o kadar seviyorum. Bilirsin gökkuşağı benim için ne kadar önemli. Değerini bir görebilsen bir hissedebilsen bendeki aşık olursun kendine. Seni seviyorum sevgilim sonsuzlukta da aynı şekilde sevmeye devam edeceğim.

Sevgiliye gönderebileceğiniz sevgiliye doğum günü mesajları için tıklayın

Beni anlayabilmeni beklemiyorum çünkü seni bu kadar nasıl sevebildiğimi bende bilmiyorum sevgilim. Seni sevmem nefes almam gibi bir şey. İçim senle o kadar dolmuş ki yokluğunu düşünmek bile beni üzmeye yeterli oluyor. Artık düşlemiş olduğum tek şey var kalan hayatımı da sadece seninle geçirmek sevgilim. Gece uyurken gözlerimi seninle kapatmak, sabaha senle günaydın demek istiyorum. Çok mu uzak bugünler yakın mı her ne kadar bilmesem de seni sevdiğimi ve o günlerin geleceğini de bil sevgilim.

Sana aşık olduğum o ilk günü hatırlıyorum sevgilim. Bir yaz akşamıydı. Sımsıcak gecede güneş tam batarken aşık olmuştum sana. Güldüğünde gözlerimin içini bile gördüm sende. Hayatımızdaki bütün kötü şeylere rağmen gözlerin ben buradayım, yanındayım der gibi bakıyordu. O günden sonrada ne kendimi senden alabildim ne de başka bir şey. Sadece sen oldun hayatımda ve senin o teninde huzuru bulabildim. Bundan sonra da sadece sen olacaksın ve senin her noktamızda buluşacağı sevgilim.

Uzandım şuanda ve seninle beraber gelecekteki bizleri düşünüyorum. Bizleri derken ne demek istediğimi anlamışsındır umarım. İki, üç tane evimizde çıplak ayaklarla dolaşan bebeklerimizi. Geceleri ağladıkları zaman uykumuzdan sıkılarak kalksak da yanında olacağımı bil sevgilim. Her saniye yardımcın olacağım ve yorulmaman için elinden geleni yapacağım. Biliyorum, bunları niye diyorsun diye düşünüyorsun ama ileride aynı bu şekilde olacak. Seni çok seviyorum bir tanem.

Yavaştan gözlerim kendini uykuya teslim etmeye hazırlanıyor. Seni düşünerek uyuyacağım bugünde. Her geçen günde sana tekrardan aşık oluyorum. Gözlerine, gülüşüne, yüzüne her şeyine kalbim bir adım daha yaklaşıyor. Nefesinde huzuru buluyorum, sesinin içimi ne kadar rahatlattığını bir bilsen kendinden geçersin. Hayatının son nefesine kadar yanında olack ve her şeyin en iyisini sana yaşatacağımı bil sevgilim. Bütün nefesim seninle dolup, seninle taşacak aşkım ve sadece hayatımın sonuna kadar sen olacaksın.

Bugüne kadar aşktan öyle bir kaçtım ki beni bulmaması için elimden geleni yapmıştım. Ama seni gördüğüm anda aşktan kaçmak imkansız hale geldi. Nefesim hızlanmaya başladı ve kalbimi durduramadım. Öyle bir hızlı çarpmaya başladı ki inanamazsın ve her seni görüşümde aynı hızda çarpmaya devam ediyor. Bu heyecanını asla söndüremezsin sevgilim ve anca son nefesimi verdiğimde kalbim duracak bunu bilmelisin. Nefesimin sonuna kadar sana aşık kalacağım ve ilk günkü heyecanımla seni hep seveceğim sevgilim.

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızın sonuna geldik.

.

Bir cevap yazın