Sevgiliye Özür Mesajı

sevgiliye özür mesajı

Sevgiliye özür mesajı yazımızda sevgiliye etkileyici özür mesajı, en etkili özür dileme mesajları ve özür mesajları bulabilirsiniz.

Sevgiliye Özür Mesajı

Büyük hatalar yaptım. Ama hepsini telafi edicek sevgim, gücüm var. Lütfen son bir şans verir misin? bana sevgilim.

Bir gün hiç aklıma gelmezdi seni bu kadar kıracağım canım sevgilim, inanki isteyerek kırmadım seni. Sen arkanı dönüp giderken içimde ne fırtınalar koptu bir bilsen sevgilim seni kırdığım için özür dilerim.

Dün gece seni çok üzdüm sevgilim acaba beni affeder misin. Yeniden bir sansımız var mı söyler misin senden binlerce kez özür dilesem bana geri döner misin?

Seninle hayat buldum ben seninle doğdum yeniden. Sana yanlış yaptım bilmeden, istemeden. Kırdığım kalbi onarmam için lütfen izin ver.

Sana herkesten çok ihtiyacım var aşkım. Lütfen dön bana geri. Eskisi gibi tut ellerimi sevgiyle, yüreğimi okşa, sev beni.

Seni tüm yüreğim ile seviyorum ben. Senden başka kimse olamaz inan bana. Bir hataydı, bir anlıktı. Seni sevecek hep bu kalp her an. Dön ne olur dön olmuyor sensiz inan.

Özür dilerim sevgilim düşünmeden davrandım. Bir anda sinirimin kölesi oldum. Affet ne olur beni sensiz ben bir hiçim sevgili.

Ah sevgilim uzun yıllardır ben seninle olmayı hayal ederken bilemezdim ki aramıza bir ayrılık sokacağımızı. Senden daha kaç kez özür dilemem lazım beni affetmen için, sen benden uzaklaşınca umutlarımı da ümitlerimi de öldürüyorsun sevgilim.ben seninle bir bütündüm sen benden gittin gideli bir kanadım kırık sevgilim,ne zaman dönersin diye düşünürken sürekli oturduğumuz o bank geliyor gözümün önüne, acaba çağırsam gelir misin sevgilim binlerce özür dilerim senden canım sevgilim.

Bir gün araya mesafe koyalım dediğinde kalbimi yerinden söküp attın sevgilim geri dönüp bir kez benden özür dileyemez miydin?

En güzel sevgili biz zannediyordum seninle ayrılık kararını alana kadar ben senden özür diledim bir şansımız daha varmı söyler misin sevgilim.

Karlar yağarken yerlere bir tek sevgilim gelir aklıma bu ayrılık hiç iyi gelmedi bana geri döndüğümde ilk yapacağım şey senden özür dilemek olacak canımın canı vazgeçemediğim kalbimin tek sahibi sevgilim.

Seni sevdiğim
Seni özlediğim
Seni dusledigim
Doğrudur sevgilim
Bir sen varsın
Beni var eden
Bir sen varsın sevgilim
Senden özür dilesem
Kabul edermisin sevgilim.

Ayrılığımızın bu kaçıncı yılı hiç hatırlamıyorum aklım da kalbimde sende kaldı sevgilim.bazen eski yıllara dalıyor gözlerim rüyamda bile özür diyorum senden.bu kadar acıyı bir kalp ne kadar kaldırır sevgilim. Daha kaç kez özür dilemeliyim bilmiyorum. Affet ne olur beni sevgilim.

Hep aklımdasın hep yanımdasın neden bu duruma geldik bilmiyorum. Aklıma sen geldin bu gece, bir kalem kağıt aldım elime özürümü kaleme kagita döküyorum bu gece.benim canım benim kanım tek varlığım sevgilim sabahım dünüm bugünüm gecem gündüzüm ben sensiz bir hiçim senden özür diliyorum canım sevgilim.

Duygusal Özür Mesajı

Son bir şansı bana verirmisin kalbim nefesim ben ne kadar uzağa kaçtımsa da hala senin gölgendeyim. Dilimden adın düşmüyor elimden elinin sıcaklığı gitmiyor seni çok seviyorum sevgilim milyonlar kere özür dilerim.

Bir eşeklik ettim sevgilim. Seni bir daha böyle üzmeyeceğim. Üzersem eğer hiç acımadan gidebilirsin. Lütfen beni affeder misin?

Sevgilinize daha fazla mesaj atmak istiyorsanız sevgiliye uzun mesajlar yazımızı okuyabilir misiniz?

Sensiz nefes alamıyor, kahroluyorum. Güzel yüzünü üzmeye hakkım yok benim biliyorum. İnan bir daha tekrarı olmayacak son kez senden bir şans istiyorum.

Gözlerimin içine bak ve seni ne kadar çok sevdiğimi gör sevgilim. Tüm dünyaya seni sevdiğimi haykırır senin için ölürüm. Yaptığım hataları telafi etmek için son şans istiyorum. Lütfen o şansı bana son kez ver sevgilim. İnan seni buna pişman etmeyeceğim.

Sevgilim ne olur affet beni. Seni üzgün görmek kahrediyor beni. Kolay değil affetmek anlıyorum seni. Ama ne olur bize son bir şans ver ne olur dön geri.

Ömrüm seni kırmak istemek en son isteyeceğim şeylerden biridir. Sen benim canımsın seni asla üzmek istemem bu hayatta. Seni kırdığım için özür diliyorum senden affet beni sevgilim.

Affet bebeğim beni. Seni çok üzdüm bilirim. Sensizlik bana işkence, her nefes alışım bana haram. Özür dilerim sevgilim.

Farkında olmadan seni kırdım aşkım. Seni kaybedince deli divane oldum. Son şans ne olur ver bana sevgilim. Son kez uzat elini pişman etmeyeceğim seni. Her şey için senden binlerce kez özür dilerim.

Ben sensiz bir hayat düşünemem sevgilim. Geleceğim sensin benim affet beni sevgilim.

Gülleri sersem yoluna yüzün güler mi? Bir eşeklik ettim ben o güzel yüreğin beni afferder mi? Her şey boş gelse de sevgilim telafi edeceğim sana yemin ederim.

.

Ağladıysan eğer benim yüzümden sevgilim akan her damla yaşın için senden çok özür dilerim sevgilim. Lütfen beni affet söz veriyorum tekrarı olmayacak bu sözlerin. Son kez söz veriyorum seni üzmeyeceğim.

Sigaramdaki dumanı soluyorum sensiz odamda. Sensizlik zulüm sensizlik işkence bana. Hatam büyük ama ben sensiz yapamam ne olur anla. Özür dilerim affet beni sevgilim.

Yüreğin uzak durur benden anladım kırdım seni. Bir sarılsam, bir öpsem, özür dilesem affedebilir misin beni.

Sen yüreği güzel sevgilim. Hayatımın aşkı, ömrü, güneşi. Çok pişmanım inan ne olur beni sev yine eskisi gibi. Yüzlerce, binlerce kez özür dilerim affet beni.

Sanma ki şuan da gülüyor yüzüm mutluyum. Yaptığım eşeklikten dolayı çok pişman çok yorgunum. Kendimi affetmiyorum seni üzdüğüm için swvgilim. Ne olur sen affet beni özür dilerim nefesim.

Sana yaptığım hatadan dolayı çok özür dilerim sevgilim. Bir daha tekrarlanmayacak yemin ederim. Seni üzdüğüm için özür dilerim. Affet beni güzel yüzlü sevgilim.

Sevgiliye özür mesajı yazımızın sonuna geldik.

“Sevgiliye Özür Mesajı” üzerine 1 yorum.

Bir cevap yazın