Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

sevgiliye iyi geceler mesajları

Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımızda uzaktaki sevgiliye iyi geceler mesajları ve sevgiliye anlamlı etkileyici iyi geceler mesajı burada

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Gecenin karanlığından asla korkma sevgilim elbet aydınlık doğacak tekrardan. Güneş nasıl doğuyorsa bende senin için yeni güne doğacağım bunu düşünerek uyu bir tanem. Her gecenin karanlığında aydınlık bizi bekliyor olacak iyi geceler.

Gecenin en güzel yıldızını saçına taç yapacağım ve sen uyuduğun zaman güzelliğini rüyamda sürdürmeye devam edeceğim. Senin gerçekliğin benim rüyamda gerçek olacak sevgilim iyi geceler.

Sen hiçbir zaman aklımdan çıkmıyorsun. Geceleri değil uyurken bile aklımda oluyorsun sevgilim. Sadece sen başka hiç kimse olmuyor aklımda. Seni her şekilde iyi yaşatacağım ve daima sevmeye devam edeceğim. İyi uykular prensesim.

Geceleri bir karanlık çöker fakat her zaman sabah umut dolar. Sende benim umudumsun sevgilim. Sen olmadan önce her şey benim için bomboştu ama artık sen geldin ve yüzümde güler açtı sevgilim. Sen olmadan önce sabahları uyanmayı sevmezken şimdi gecenin bitmesi için sabırsız oluyorum. İyi geceler aşkım.

Uyuduğun zaman her şey geçer diyorlar fakat benim sana olan aşkım asla geçmeyecek ve daima seni sevmeye devam edeceğim. İyi geceler hayatımın anlamı.

Senden ayrı kalmak bana verilebilecek en büyük ceza sevgilim ve bu cezayı çekmemek için seni asla bırakmayacağıma tekrardan söz vermek istiyorum. Daima seninle olacağım için şanslısın bir tanem. Seni çok ama çok seviyorum. Rüyanda ileri ki bizi gör ve mutlu, huzurlu ol bir tanem. İyi geceler.

Gözlerin nereye bakarsa orada ben olacağım buna söz veriyorum. Gözlerini kapatsan dahi gönül gözüyle sana bakan ben olacağım. Sana olan sevgimi anlatabileceğim hiçbir şey yok ama seni çok sevdiğimi asla aklından çıkartma canım. Hayatımın tek anlamı sensin ve öyle de kalmaya devam edeceksin. İyi geceler, tatlı rüyalar.

Yıldızlar ve ay geceye nasıl bağlı ise bende aynı tutkuyla, aşkla bağlıyım sana bir tanem. İyi geceler dilerim.

Geceyle gündüz gibiyiz seninle. Bir yarım sen, bir yarımda seni büyütmüş olduğum kalbim. Gecende ve gündüzünde her zaman seninle olduğumu unutma aşkım. Seni çok seven sevgilin, iyi geceler.

Sevgiliye gönderebileceğiniz >uzun iyi geceler mesajları< için tıklayın.

Yanımda olmadığın anlarda aklımın içinden asla çıkmıyorsun her zaman seni düşünmekteyim. İnsan nasıl muhtaç oluyorsa nefes almaya, nasıl muhtaç ise gecenin sabaha kavuşması bende sana o kadar muhtaç haldeyim. Seni çok seviyorum sevgilim, iyi geceler.

Sen uyusan bile yanında olduğumu bilmeni istiyorum. Her saniye saçlarını okşamaktayım, güzel yüzünü izlemekteyim. Nefesine nefes olmaktayım. Bu hayatta beni senden ayıracak tek bir güç yok aşkım, ben seninim sen de benim ve bu hep bu şekilde kalacak. İyi geceler hayatımın kadını.

İnsan cennetin ayağına gelmesini bekler. Çok şükür ki benim cennetim ayağıma geldi çoktan sevgilim. Her gece sabah olması için bir an önce dua edip duruyorum iyi geceler.

Sevgiliye Romantik İyi Geceler Sözleri

Ben seninle varım sadece ve seninle beraber mutluyum. Senden öncesinde yaşamak nedir bilmezdim sevgili. Her zaman senin hayalinle yanıp tutuştum. Seninle olmak, seninle delirmek ve seninle bambaşka bir dünya yaşamak istiyorum. Seni çok sevdiğimi hiçbir zaman unutma aşkım rüyanda beni gör.

Gecenin karanlığı beni çok korkutuyordu eskiden ama sen hayatıma girdiğin andan itibaren geceden korkmamaya başladım sevgilim. Çünkü gecenin bitiminde senin sesini duyacak, senin yüzünü görecek ve mutlu, huzurlu bir şekilde güne uyanacaktım. Eskiden geceleri sevmezdim ama sen varsın şimdi. Sana iyi geceler dileyebiliyor ve sabah kalktığında en güzel günaydın mesajını sana yazabiliyorum. İyi ki hayatımdasın sevgilim, şimdi güzelce uyu ve dinlen.

En çok sana iyi geceler sevgilim. Günümü aydınlatan, mutlu olmamı sağlayan kadın. Geceleri artık yanında olmak, sana sarılıp uyumak için can atıyorum. Artık o günler gelmeli sevgilim ve beraber uyumalı sabaha beraber merhaba demeliyiz. Şimdilik kocaman öpücüklerle iyi geceler dilemekten başka bir şey gelmiyor elimden. Seni seviyorum.

Geceme ışık olan kadınım seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen, sesin bana ninni gibi geliyor keşke ben uyumadan bana masallar anlatsan ya da konuşsan, bahsetsen sevginden emin ol ki ömür boyu o yataktan çıkmayıp sesini dinlemeye razıyım. Seni çok çok seviyorum ve sevmeye her zaman devam edeceğim kadınım. İyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın iyi geceler, tatlı rüyalar.

Kaç gün daha gözlerimi sensiz kapatacağım güne veya kaç sabaha sensiz uyanacağım? Gülüşlerimin sebebi senken geceleri ve yalnız kalktığım sabahlar da artık daha mutsuz oluyorum. Bir yanım mutlu ama bir yanım fena kırgın oluyor yanımda olmadığın için. Artık buna bir son verelim sevgilim ve yatağımız bir olup, sabahımız gecemiz beraber olsun sevgilim. Seni çok seviyorum iyi ki benim kadınımsın. İyi geceler aşkım, benli rüyalar.

Her daim böyle olmayı diledim. Beni çok seven bir kadın ve ona sırılsıklam aşık olacağım bir ben. Çok şükür ki çok geçmeden sen geldin karşıma ve birlikteliğimizi sürdürebildik. Seninle var olmanın tadını her zaman yaşamak istiyorum ve seninle beraber olmanın o heyecanını yaşayıp kendimi sana bırakmak istiyorum. Ömrün boyunca iyi geceler lafını sadece benden duyacağına söz veriyorum. İyi geceler sevgilim.

Her sabaha seninle uyanmak, gecenin karanlığında korktuğumda sana sarılmak istiyorum adamım. Seninle var olan bu benliğimi tüm gün değil ömrümün sonuna kadar sürdürmek istiyorum. Seninle olduğum sürece her şey bana uzak gelirken her şeyi yapabilmekte mümkün gibi geliyor. Seni çok seviyorum sevgilim, iyi uykular.

İyi geceler sevgilim, güzel yüzlüm. Şimdi o yastık yerine yanında ben olmalıydım ve başını göğsüme koyarak uyumanı dilerdim ama sen gene de beni yastık olarak hayal et bana sarılıp uyuduğunu düşün, rüyanda olacağım.

Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için İyi Geceler Mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

.

Bir cevap yazın