Sevgiliye Günaydın Mesajları

sevgiliye günaydın mesajları

Sevgiliye günaydın mesajları yazımızda sevgiliye yazılacak en güzel günaydın mesajları, uzaktaki sevgiliye günaydın sözleri ve mesajı bulabilirsiniz.

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Canım sevgilim, günün her zaman aydın olsun. Gözlerini şimdi aç ve tüm dünya renkli olmaya başlasın. Bak güneş doğmuş olabilir fakat sen uyanmadığın sürece benim etrafım tamamen karanlık. Aç gözlerini de aydınlansın dünyam. Günaydın sevgilim.

Günaydın canım sevgilim, kahvaltın hazır, çayını da demledim. Uyan artık ve sofraya gel de karnımızı doyuralım.

O güzel gözlerini uyurken izlemeyi çok seviyorum hele yüzünü bebek gibi bir hale bürünüyorsun. Şuan da seni uyandırmaya kıyamıyorum. O yüzden bu notu bırakıyorum sevgilim. Günaydın ve seni çok seviyorum.

Günaydın hayatımın neşesi, şuanda daha uyuyorsun diye düşünüyorum. Ben de sana gelmekteyim. Rüyanın içerisine gireceğim ve girdim! Sana çiçekler aldım, yürüyeceğimiz güzel güneşli günler var rüyanda. Ellerin sıcacık olacak ve her zaman sana sarılacağım sımsıkı günaydın sevgilim.

Günaydın hayatımın anlamı, güneşin yüzüne vuruşunu göremediğim anlarda kendimi o kadar mutsuz hissediyorum ki her zaman yanında olup seni uyandıran ben olmak istiyorum. Seni çok seviyorum.

Her yeni güne seninle uyanmak için nelerimi vermezdim ki! İnsanın günaydın diyeceği ve busesini kondurabileceği bir sevgilisi olduğunu bilmek ayrı bir huzur vermekte. Günaydın bir tanem.

Güneşin sıcaklığı odama doluyorken benim içime damla damla yağan sensin. Aklım fikrim sende sevgilim sadece. Günaydın sevgilim, güne her zaman senin için uyanıyorum.

Esneyen bir sabah var karşımda daha yeni açıyor gözlerini güne. Yanımdaki yokluğunu bir hissetsen sevgilim üzülürsün halime. Büyük kalp sancısı yaşıyorum gözlerimi sensiz açtığımda. Günaydın hayatımın anlamı, her şeyim, hadi uyan ve bana günaydın de.

Kocaman güzel gülümsemen ile gönlüme gelen adam, günaydın. Bugün senden uzakta olsam da seni ne kadar çok sevdiğimi bilmeni istiyorum. Ne kadar kötü olsa da kalbim ve ruhum her zaman yanında sevgilim. Gözlerini açtığında ruhumu yanında hissetmelisin sevgilim.

Güzel yüzlü meleğim, günaydın. Bugün evden erken çıkmak zorunda kaldım ve sensiz gözlerimi açtığım için içim buruk. Kahvaltın hazır sevgilim bu da benden sana bir hediye seni çok seviyorum.

Geceden sabaha kadar geçen süre o kadar uzun geliyor ki sevgilim bana. Güneş senin için uyanıyor her sabah sende benim için günaydın aşkım.

Artık seninle beraber güzel günlere uyanamayacağım. Terk edildim ve üzerinden zaman geçmiş olsa da ben hala sana günaydın diye fısıldamaktayım. Günaydın sevgilim, günaydın meleğim.

Telefona ilk bakışında benimle olmanı istiyorum. Günaydın aşkım, güzel bir gün geçirmen dileğiyle.

Sevgiliye Günaydın Mesajı

Benim günüm ancak sen uyandığın zaman başlıyor ve sen uyuduğun zaman sonlanmakta. Sensiz anımın tadı yok aşkım, günaydın.

Bugün sadece yanında uyanmayı istedim. Gözlerini açtığın zaman ilk göreceğin kişinin ben olmasını, kokumu duymanı ve yüzündeki gülümsemeyi görmek istedim. Teninin sıcaklığını hissedip sana sarılıp kocaman gülümsememle günaydın demek istedim.

Dünyanın en güzel kadınına günaydın mesajı vermek istedim. Günaydın sevgilim.

Günaydın hayatımın kadını. Günaydın kelimesi seninle güzel. Günümü aydınlatıp neşelendiren sensin. Seninle her şey çok renkli, umut dolu oluyor. İçimde duran çocuk senin ile beraber daha şen, seninle daha çok sevgi dolu. Günaydın sevgilim, senle beraber uyanabileceğimiz kocaman bir ömrümüz olsun istiyorum. Her sabah gözlerine bakıp günaydın demek istiyorum.

Günaydın sevgilim, yanında olamasam da ruhumun yanında olduğunu bilmeni istiyorum. Hayata bağlayan tek şey beni senin güne güzel gözlerini açman sevgilim. Senin yanında olup nefesini hissetmek isterdim. Gözlerini görmek, yüzündeki sabah gülümsemesini her an görmek istiyorum. İnşallah bir gün bunlarda olacak sevgilim, umut dolu bir şekilde beklemekteyim.

Hayaller kuruyorum sarılıp onlara uykuya dalıyorum sevgilim. Seninle doğmuş olan sabaha gözlerimi açmak için hayaller kuruyorum. Seni özlüyorum, hayalimde kokunu kokluyorum. Günaydın sevgilim.

Gözlerini açtığın zaman bende bir bayram sabahı oluyor. Senin güzel gözlerini görebilmek için her şeyimi veririm sevgilim. O gözlerin beni benden alıp götürüyor ve sensiz olamayacağımı biliyorum ve biliyorsun. Umarım h er zaman benimle olursun sevgilim. Seni çok seviyorum. Günaydın bir tanem.

Biliyorum gün gelecek aynı yatakta uyanıp merhaba diyeceğiz birbirimize, günaydın diyerek öpeceğim seni ve sen güne gülerek başlayacaksın. Seninle her saniye mutluluğu tadacağız sevgilim. Benim olduğun sürece ne kadar mutlu olduğunu göreceksin aşkım benim.

Gecenin aydınlığa uzanan bir kısmı vardır ve o manzara herkes için güzeldir. Sende tam uyanırken benim manzaram gibisin sevgilim o tatlı uyanışın beni o kadar sevindiriyor ki anlatamam. Senin gülüşünü görmek her saniye yanında olmak bana ayrı bir huzur vermekte. Günaydın kadınım.

Günaydın adamım, seninle bir sabaha uyanmak ve daima bunu senin için yapmak çok huzur veriyor. Eğer sen olmasaydın hayatımda her şey çok kötü olurdu. Sen bana güneş oluyorsun, hayatıma anlam katıyorsun. Sen olmadığın da yanımda kendimi çok kötü hissediyorum. Aç gözlerini de ben de mutluluğuma kavuşayım.

Odam sen olmadığın zaman karanlık içinde kalıyor. Gün ne kadar aydınlığa kavuşsa da benim odam içim karanlık. Sen gözlerini aç bir tanem ve aydınlansın dünyam, günaydın sevgilim.

Günaydın ömrüm benim. Ne güzel kıvrılıp uyuyorsundur yanında olup sarılıp buse kondurup uyandırmak isterdim seni. Günaydın günümün ışığı, günaydın hayatımın anlamı.

.

Bir güne seninle başlamak benim için çok önemli. Gün gelecek her saniye yan yana olacağımız zamanlar da olacak. Ama şimdilik mesaj ile idare etmemiz gerek. Günaydın bir taneciğim.

Seninle olup güne başlayabilmek çok güzel bir duyguymuş bunu anca evlendiğimizde anlayabildim. seni çok seviyorum bir tanem bugün erken çıkmak zorunda kaldım özür dilerim ama akşam erken geleceğim günaydın.

Sevgiliye günaydın mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için Günaydın Mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

“Sevgiliye Günaydın Mesajları” üzerine 1 yorum.

Bir cevap yazın