Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

sevgiliye doğum günü mesajları

Sevgiliye doğum günü mesajları yazımızda uzaktaki sevgiliye doğum günü mesajı ve sevgiliye doğum günü sözleri bulabilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Bu hayatta mutlu olmamın bir sembolünü daha ekledim takvime. Sen doğduğun için bende hayatta var oldum. Sen ilk defa ağladın bugün ve ben seni bulduğum da gülmeye başladım. Nefesimin temiz olmasının tek bir nedeni var o da senin yanında olmam sevgilim. Varlığın ile hayatıma her anda anlam kattığın ve benimle olduğun için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum sevgilim.

Cennet bahçesinden gelmiş gibisin meleğim. Seni tanıdığım ilk günden itibaren ne kadar mutlu ve huzurlu bir adam olduğumu anladım. Her yer de bugün sen varsın, her zaman yanımda olanım benim. Her kahrımı çekip beni hayata kavuşturanım. Doğum günün kutlu olsun iyi ki benimlesin.

İçimdeki o tüm güzellikleri sana vermek ve seninle beraber olmak istiyorum bugün. Aslında her zaman ama bugünün anlamı ikimiz için hatta benim için çok daha önemli. Çünkü bugün sen doğdun ve ben seninle var oldum ve hayata tutundum. Sana her şeyi sonsuz bir şekilde sunabilecek güce sahip olduğum için şanslıyım. Seni çok ama çok seviyorum. İyi ki doğdun.

Bir gün oturup dua ettim. Dedim ki ‘’İnşallah karşıma melek gibi bir melek, tatlı mı tatlı bir kadın çıkar.’’ Diye ve o gün sen geldin karşıma. Tam da doğduğun gün. İşte tam bir sene oldu sevgilim biz tanışalı ve bugün ikimiz içinde çok önemli bir gün. Hem sen doğdun hem biz olduk. Seni çok seven sevgilin. İyi ki doğdun, iyi ki benimsin.

Bugünün tadını farklı çıkartmamız lazım sevgilim ne de olsa ilk kez doğum gününü beraber kutlayacağız. Delilikler yapmaya hazır mısın? Bugün benden ne dilersen dile sana her şeyi sunabilecek yakışıklı bir sevgiliye sahipsin. Doğum günün kutlu olsun aşkım seni seviyorum.

Bugünün anlam ve önemi belirtmek isterim ki sen doğdun! Bu da dünyada tarihe yazılı olacak bir gün benim için. Önemli ve kutlama yapmalıyız. Biliyorum sevmezsin kutlamaları ama bugünü asla unutmamanı sağlayacağım. Hazırsan ben akşama hazırlıklara başladım bile unuttum sandığını da biliyorum ama seni unutursam ve kutlamazsam bil ki o gün öldüğümüz gündür. Doğum günün kutlu olsun.

Seninle her anımızın güzel geçmesini istiyorum ve bugünde o özel günlerden bir tanesi aşkım. Seni mutlu edecek her şeyi önüne sereceğim. Ne istersen iste benden bugün senin günün sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

Hayattaki en büyük şansım sensin sevgilim. Seninle var oldum ve ben seninle kaybolacağım. Doğum günün kutlu olsun bir tanem ve iyi ki benimlesin.

Sana bir aşk mektubu yazmak istedim bu doğum gününde asla unutamayacağın. Ama içimdeki güzellikleri bir türlü anlatacak kelime bulamadım. Seni çok sevdiğimi ve asla bırakmayacağımı bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Kalbimden bir kısım ayırdım sana ve orası o kadar özel ki bir kısmı diyorum çünkü içerisine girecek olan çocuklarımız daha dünyaya gelmedi. Onlar da gelince tamam dolmuş olacak. Seni çok seven sevgilin, doğum günün kutlu olsun.

Sen olduğun zaman etrafım aydınlanıyor. Karanlıkta bile olsak etrafım tamamen aydınlıkta kalıyor. Sen benim ışığım, tek gerçeğimsin. Bugün de seninle beraber olup o ölümsüz olan anlarımızdan bir gün olsun istiyorum. İyi ki doğdun meleğim, nice senelere..

>Uzun doğum günü mesajları< yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz uzun mesajlar bulabilirsiniz.

Hayatımın anlamını kazandığım gün seni bulduğum gündü. Ve bugün senin hayatının en önemli günlerinden bir tanesi sevgilim. En güzel günlerimizi yaşayacağımız ve yeni yaşınla beraber nicelerine kavuşacağımız zamanlar bizi bekliyor. Hayatımız boyunca aynı bugünkü gibi yüzümüzün gülmesi dileğiyle. Nice senelerimiz olsun aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

Senin yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak bana ayrı bir mutluluk veriyor. Seninle olup her şeyi yapabilecek kıvam da olmak ve sana ait olmak. Bugünde ayrı bir mutluluk var içimde çünkü aşkım doğdu ve benimle beraber iyi ki doğdun sevgilim, iyi ki benimlesin ve nice senelerimizin olması dileğiyle.

Sevgiliye Romantik Doğum Günü Mesajları

Bugün yanında olamadığım için çok üzgünüm ve sana dünyanın en güzel çiçeklerini yolluyorum. Ama kalbimin yanında olduğunu bilmeni istiyorum sevgilim. En güzel anı seninle olacak ve sen sadece mutlu olacaksın bunu hissediyorum. Her yeni yaşın sana daha fazla mutluluk versin sevgilim. Mutlu yıllar.

Bir kıvılcımınla tüm şehri yakabilirim sevgilim. İçimdeki aşk sana karşı o kadar büyük ki anlatamam. İçimdeki ateş seni bambaşka yerlere getirdi bende. Seni mutlu etmek, seninle olmak ve mutluluğu paylaşmak için her saniyesinde sana ait olmak istiyorum. Bugün hiç ayrılmayacağız ve hep beraber olacağız. Nice senelerini kutlayıp son nefesimize kadar o mumu beraber üfleyeceğiz. Seni çok seviyorum.

Sensiz bir zaman dilimi düşünemiyorum sevgilim. Çünkü sen hayatıma girdiğin andan itibaren bana mutluluk ve heyecan kattın. Seni ne kadar sevdiğimi yazamam çünkü kelimeler buna yetmez. Seni çok ama çok seviyorum bunu bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun kocaman öpüyorum.

Yanında olamasam da kalbim ve ruhumun seninle olduğunu bilmeni istiyorum. Benim olup daima yüzünün gülmesini istiyorum. Bugün senin için ne kadar önemliyse benim içinde aynı şekilde önemli sevgilim. Doğum günün kutlu olsun nice seneleri yaşamak dileğiyle beraber.

Ölüm bizi ayırana kadar seninle olacağım sevgilim. Ölüp gitsem bile arkam da sen kalırsan her doğum gününde özellikle yanında olduğumu bilmelisin. Neden böyle dedim bende bilmiyorum ama her anımızın değerli olduğunu bilmelisin. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun sevgilim.

Heyecanlı ve mutluyum çünkü bugün hayatımın aşkı doğmuş ve benim bir tanecik sevgilim olmuş iyi ki doğdun papatyam.

Sevgiliye doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için Doğum Günü Mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

.

“Sevgiliye Doğum Günü Mesajları” üzerine 1 yorum.

Bir cevap yazın