Romantik Sözler

romantik sözler

Romantik sözler yazımızda dünyanın en romantik sözleri, sevgiliye romantik mesajlar ve romantik laflar bulabilirsiniz.

Romantik Sözler

Sana o kadar aşık olmuşum ki gerçekten ben sana bunu tarif edemiyorum bence sen şuana kadar karşıma çıkmış en güzel şeysin.

Susmuyor kalbimde ki sana olan yangın yeri ben seni o kadar çok seviyorum ki sana gül bahçesi alsam o bile yetmez.

Gökten düşen melek misali gibisin, hani gökyüzüne bakarsın yıldızlar çoktur sayamazsın ya işte sayamadığın yıldızlar kadar güzelsin.

İliklerime kadar işlenmiş bir aşk var ortada biliyor musun? Bu aşkın bendeki etkisi çölde susuz kalmak, denizde nefessiz kalmak, gökyüzünde paraşütsüz kalmak kadar çaresizlik dolu

Al yanakların beni benden alıyor. Her yanına geldiğimde ve yemek yerken o kulaklarının kızarması ve bizim aramızda ki o muazzam saygı ilişkimizin belki de ne kadar güzel olduğunun kanıtı

Pamuk şeker alırdım sana sahilde yürürken ya da kayalıklarda oturup gün batımını izlemek isterdim seninle. Kalbimin en derininden çıkan bir kor gibisin.

Hani yağmur yağar ve camdan bakar seyredersin işte yağmur tanelerini saymaya kalkarsın ama sayamazsın işte sayamadığın yağmur taneleri kadar mükemmel bir insansın.

Yağmur altında yürümeyi bu kadar seveceğini bilseydim ben her gün sana yağmur yağdırırdım yapay olarak bir yağmur da olsa ben yağdırmaya çalışırdım.

Bir hayalini kurduğun ama gelmeyecek olan sevda vardır. Bir de yanı başında olan ama hiçbir zaman kalbine ulaşmayacak sevda vardır. İnsan genelde hayalini kurduğu gelmeyecek olan sevdaların ardında koşar.

Daha fazlası için Sevgiliye Kısa Mesajlar

Her zaman beklediğin bir sevda vardır ve sen onu beklediğin zaman belki canı gönülden bekliyorsundur ama ben geleceğinden eminim

Maalesef senin bir sevgin var ama bu sevgin yok olmuş ve sen bunun farkında olmadın hiç bir zaman

Sevgiliye Romantik Sözler

Seninle hayal kurmak kadar güzel bir şey yoktu sanırım en güzel kurduğumuz hayal galiba uçan halıyla gökyüzünde bir kuğu gibi süzülmekti.

Seni her gördüğümde içimde oluşan o güzel duyguyu sana söylemek ve anlatmak isterdim kalpten beyne giden bir damar var biliyor musun ve giden damar büyük ihtimal mutluluk hormonu olması gerek ve ben seni her görünce kendimden geçiyorum.

Kalemlerim bitiyor seni her sayfalara yazdığımda çünkü sen dillere destan olacak bir kişisin ki ben seni yazamıyorum hiç bir kâğıda.

Sen gözümde o kadar değerlisin ki gerçekten paha biçilemez olan bir elmas kadar değerli bir insansın ama en önemlisi efendiliğinden kaynaklanan bir pırlanta gibi bir insansın.

Ve sevgilim ben seni ömrümün sonuna kadar sevmeye ve bir ömür senin için nefes alıp vermeye ben and içtim.

Şuan da başıma gelecek tüm her türlü güzel şeyden sen sorumlusun sevgilim çünkü sen benim kahramanımsın ben seni çok seviyorum.

Senin aşkını bir okyanus gibi düşünüyorum bir o kadar derin ve bir o kadar büyük ve ben bu okyanustayım ve senin okyanusunda kaybolmuş bir balık gibiyim.

Seninle geçireceğim bir ömür gerçekten bu beni hiç bir zaman yaşlandırmayacak ve seninle yaşanan her dakika beni biraz daha çocuklaştıracak.

Sevda mı demişti büyüklerimiz? Hani bakmaya kıyamadıkları, elini tutmaya korktukları, mektup bile yazmaya çekindikleri.  Sen de benim o masum ve saf sevdamsın işte.

Kalbimin en derinlerinde sen varsın. Bilinçaltımın en karanlık yerinde sen gizlisin. Aklımın en aydınlık yerinde yine sen varsın. Tüm varlığınla bedenimi kuşattın sevgili.

Aşkın tarihi sordular senin adını söyledim. Sevda nedir dediler yine senin adını söyledim. Güzellik dediler o dedim. Sen ondan başka bir şey bilmez misin dediler? Bilseydim aşık olmazdım dedim.

Romantik sözler yazımızın sonuna geldik.

.

Bir cevap yazın