Pişmanlık Sözleri

pişmanlık sözleri

Pişmanlık sözleri yazımızda sevgiliye pişmanlık sözleri uzun, etkileyici pişmanlık mesajları ve pişmanlık ile ilgili yazılar bulabilirsiniz.

Pişmanlık Sözleri

Bir gün pişman olup da bana geri dönersen avuç içlerine adımı yaz öyle gel. Çünkü bu saatten sonra anca avucunu yalarsın.

O değil de uğrana büyüttüğüm papatyalar soldu. Sana doğru adım atan kalbim kor oldu. Pişmanlığım sana inanmak oldu. Keşke diyorum, keşke o gülüşüne aldanmasaydım. Ben benim olmayan bir kalp için, kendimi kaybettim. Bu yüzden çok kırgının kendime.

İçimde bir ukde sevdan kaldı. Keşke bizi tüketmeseydin. Keşkekler yorar insanı. Bu yüzden insan düşünerek adım atmalı. İçimde sana karsı bir kırgınlık var. Bir gün kalbin sızlarsa beni hatırla.

Bir gün pişman olursan ve yüreğin sızlarsa benim gibi, unutma bana elveda deyişini. Sana çok geç kalmışım. Keşke ilk ve son gördüğüm hep sen olsaydın deyişimi.

Son pişmanlık fayda vermez derler. Belki de haklılar. En büyük pişmanlığım ne biliyor musun? Kendime yazık etmem.

Beni üzen şey ne biliyor musun? Dün iyikimdin, bugün ise keşkemsin. Gönül penceremi senin ile süsledim. Keşke seni sevmeseydim.

Ben benim olmayan biri için kendimi kaybettim. Ondandır bu hüznüm, bu pişmanlığım. Haddimden çok sevmişim seni. Özür dilerim.

Kalmak zordu, gitmek kordu. Bizi pişmanlıklarımız yordu. Sana en çok ihtiyacım olduğu anda bıraktın beni. Sırf bundan dolayı da keşke sevmeseydim seni.

Canım, pişman olursan bir gün aynaya bak. Sen bile beni bırakışını affedemezsin.

Öyle zarif kalpler var ki, öyle ince düşünen insanlar var ki. Üzmeyin, sevildiğinize pişman ettirmeyin. Gönlü güzel olana ömür de versen azdır gönülde.

Daha fazlası için Acılı Sözler

Pişman değilim. Yine olsa yine yardım ederim size. Yine derman olurum derdinize. Ama bir daha çiçek açmam size. Pişman değilim. Yine gelsen, yine gülsen o masum gözlerinle yine severim seni.

Ya neden sizin için çırpınan, üzülmenizi istemeyen bir insanı sizi sevdirdiğinize pişman ettiriyorsunuz. Kusura bakmayın ama siz sevgi yoksunusunuz.

Bir bilinmezdin. Ben en zarif, çiçekli değeri sana verdim. Sonuç belirsizlikti. Pişmanlığım ise sana verdiğim değer kadar kendimi ziyan etmemdi.

Onca keşkeyi unutabilirim aslında. Keşke sonumuz böyle bitmeseydi. Yüreğime düşüşün mutlu etti beni. Ama gözümden düşüşün olmadı be Can Özüm.

Öylesine bir pişmanlık var ki kalbimde. Ben kendi açtığım yaraya tuz basmışım. Dost dost diye ne çok aldanmışım. Allahtan Gayri dost olmaz anlamışım. Rabbim Affet bizi. Oysa sen ne çok sevdin bizi. Affet ki senden gayrisine de açtığımız için kalbimizi.

Yunus Emre’nin dediği gibi pişman olmamak için üç şeyi doğru seçeceğiz. Eşimizi, İşimiz ve dostumuzu.

Ya ben binlerce kez pişman olsam seni sevdiğim için neye yarar ki sevdiceğim. Sen yine gülsen yine aldanırım sana.

Eyvah! Eyvah! Demeden önce ALLAH diyelim.

Keşke çiçeğim, bu kadar güzel gülmeseydin. Keşke güllere bu kadar vurgun olmasaydım. Sadece bir papatyaları sevseydim.

Ben pişman olmazdım aslında ama sen bile pişman ettin beni. Herkese verdiğim değeri kendime veremediğim için pişmanım. Bir gün sevdama muhtaç olsan da o gün pişmanlığına yüz çevirmem. Affederim seni ama kalbine bir daha dokunmam.

Pişmanlık Mesajları

Ben herkesten çok sevdim seni. Sen herkesten çok üzdün beni. Keşke hiç görmeseydim o gülen gözlerini. Seven eder mi böyle çiçeğim? Verdiğimiz sözlere yazık değil mi.

Pişmanım Can Özüm. Keşke beni sevmediğini bilerek sevmeseydim seni. Keşke sevmeye kendim ile başlasaydım. Seni sevmeye başlamakla kendimi sevmeyi unuttum. Ama şimdi sıra kendimi sevmede.

Pişman olacağın bir işi yapma. Çünkü hem güvenini hem de özgüvenini zedeler.

Yar olmak gerekirdi birbirimize. Yara olmak iyi gelmedi bizi. Keşke ağyar olmasaydık bu kadar birbirimize. Kuş öldükten sonra sen uçuşunu hatırlasan ne olur? Üzgünüm tatlım. Pişman olmaya geç kaldın. Ben başka mısralara daldım.

.

Keşke herkesi kendim gibi iyi sanmasaydım. Ondan bu kadar vefasızlık acıtıyor kalbimi.

Tam yüreğimden yaralı bu aşk. Pişman olsan neye yarar, kalbimi artık başkası sarar. Keşke sol yanımı bu kadar üzmeseydin. Soluma düştü özlemin.

Olasılık sorularını hep atlardım. Çünkü ihtimalli soruları çözemezdim. Sen bir olasılıktın. Keşke seni de es geçseydim.?

Bülbül gülü sevdiğine pişman olmaz hiçbir zaman. Lakin dertli dertli öter.

Ne zaman pişman olursun biliyor musun? Yüreğin inceden inceden sızladığında.

Beni anlaman için filozof olmana gerek yoktu. Bana geri gelmen için pişman olmayı beklemene gerek yoktu. Ben seni gönlümün padişahı yapmıştım. Keşke sen soytarı olmayı tercih etmeseydin.

Bir insanı üzdükten, kırdıktan sonra, hayatını mahvettikten sonra pişman olmanın ne önemi var. Bir papatya gibi beni kırıp geçtin. Şimdi özür dilemenin ne faydası var bana.

Benim kalbime hasretin çöktü. Senin aklına pişmanlığın. Bana ders oldun canım. Yana yana öğrendim gelmeyeceğini. Herkes güzel olduğum için sevdi beni. Keşke sen çirkinliğimle de sevseydin beni. Gözlerimden düşmeseydin. Çünkü burada benim bile yapabileceğim bir şey yok.

Pişmanlık Sözleri yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın