Özür Mesajları

özür mesajları

Özür mesajları yazımızda sevgiliye özür mesajları, duygusal özür mesajı ve whatsappdan gönderebileceğiniz uzun özür mesajları bulabilirsiniz.

Özür Mesajları

Sana zarar vermek istememiştim. Bazen yanlış olan şeyleri yaparım, ama gerçekten senin için daha iyi bir insan olmaya çalışıyorum. Hatalar yaparım, ama her zaman düzeltmeye hazırım. Seni çok seviyorum bebeğim, lütfen beni affet.

Hayatım boyunca hiç bu kadar kötü hissetmemiştim. Seni seviyorum ve asla bilerek zarar vermem. Beni affetmen için her şeyi yapacağım. Sadece kızma bebeğim. Seni seviyorum.

Aşk kolay değil. Hepimiz hata yapıyoruz ve bunu o kadar sık ​​yapıyorum ki hala benimle olduğunu düşünemiyorum. Ama sen biliyorum ki beni seviyorsun. Senin için elimden geleni yapıyorum bebeğim. Seni incittiğim için çok üzgünüm.

Sen hayatımın aşkısın. Bazen sana zarar veren şeyler yaparım, ama bunun için çok üzüldüğümü bilmeni istiyorum. Daha iyi olacağına söz veriyorum. Seni seviyorum, kızma.

Sana sahip olduğum için çok şanslıyım. Bazen bunu unutuyorum ve gerçekten demek istemediğim şeyleri söylüyorum, ama her zaman başıma gelen en iyi şey olacağını bilmeni istiyorum. Çok üzgünüm bebeğim.

Beni affedebilir misin? Sen hayatımdaki en iyi adamsın. Seni gerçekten özlüyorum ve sana sarılmak istiyorum. Lütfen, bana kızma!

Sevgili kocam, biz aileyiz ve kaybetmek istemiyorum. Çok üzgünüm. Seni seviyorum ve çok özledim!

Yanlış sözlerim için özür dilerim. Yanlışlıkla oldu. Sen tanıdığım en iyi arkadaşsın.

Aşkım, beni iyi tanıyorsun, umarım bunun bir hata olduğunu anlarsın. Gerçekten üzgünüm… Bana bir şans daha ver!

Sevgili dostum, yanılmışım … Söz veriyorum, bir daha asla olmayacak … Üzgünüm …

Sevgili arkadaşım aptalca konuşmam için özür dilemek istiyorum… Şimdi kendimi çok kötü hissediyorum. Lütfen, seni bütün kalbimle sevdiğimi unutma.

Uygunsuz sözlerim için gerçekten üzgünüm. Sana zarar verdiğini biliyorum. Beni affet!

Duygusal özür mesajınız kabul edilmediyse Ayrılık Mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

Haklısın. Zaman zaman küçük bir kız gibi davranıyorum. Seni sinirlendirdiğini biliyorum ve bu kötü alışkanlıktan kurtulmak için elimden geleni yapıyorum. Çok daha iyi olmam için bana yardım edebilecek kişisin. Üzgünüm bebeğim.

Ağladığını görmekten nefret ediyorum. Bana kızgın olduğunu ve söylediklerime inanamayacağını biliyorum, ama seni seviyorum ve sana zarar verdiğim için kendimden nefret ediyorum. Bunu birlikte düzeltelim. Dinlemeye ve daha anlayışlı olmaya söz veriyorum.

İnsanlar aşık olduklarında savaşırlar, çünkü önemli olanı önemserler. Ve en çok seni önemsiyorum. Kaba olduğum ve duygularına zarar verdiğim için üzgünüm aşkım. Asla seni incitmek istemedim.

Üzgünüm, yapmak istediğim son şey seni uzaklaştırmak. Sevdiğim tek kişi sensin.

Böyle aptal olduğum için üzgünüm. Ama ben sana aşık olan bir aptalım.

Aptal gururumun ilişkimize girmesine izin verdiğim için üzgünüm. Yapmak istediğim son şey seni mutsuz etmek.

Sana yalan söylediğim için üzgünüm. Bana güvenip güvenemeyeceğinizi sorgulamanıza neden olduğunu biliyorum. Ama benimle birlikte yanlış karar vermediğini kanıtlamak için elimden gelen her şeyi yapacağım.

Sevgiliye Özür Mesajı

Seni incitip kaybettiğim için çok pişmanım. Ve seni geri kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağım.

Gözlerimdeki acıyı görebiliyor ve ne kadar üzgün olduğumu görebiliyor musunuz? Seni seviyorum ve pişmanlığımı görmeni istiyorum.

Özür dilerim, özel günümüzü unuttum. Beni Affet lütfen. Seninle her gün benim için çok özel.

Çok üzgünüm yıldönümümüzü unuttum. Sunmak için hiçbir mazeretim yok, sadece özürlerim ve sana olan sevgim.

Seninki gibi bir aşkı bulmak çok zor. Lütfen yaptıklarım için beni affet.

.

Seni herhangi bir şekilde incittiysem özür dilerim. Telafi edebilmemiz için bunun hakkında konuşabilir miyiz?

Nasıl davrandığım kabul edilemezdi, özellikle benim için ne kadar ifade ettiğin göz önüne alındığında. Beni affedebilir misin?

İşlerin kontrolden çıkmasına izin verdiğim için üzgünüm. Seni kaybetmek istemiyorum.

Seni çok yalnız hissettirdiğim için özür dilerim. Bundan daha iyisini hak ediyorsun ve ben daha iyi bir ortak olacağına söz veriyorum. Bir daha asla yalnız hissetmeni istemiyorum

Geçen gün yaptığım eylemler için üzgünüm. Çok yanılmıştım ve yaptığım için üzülüyorum ve utanıyorum. Zaman alabileceğini biliyorum, ama umarım bunu geçebiliriz.

Davranış şeklimden dolayı özür dilemek için yazıyorum. Çizginin dışındaydım ve seni nasıl hissettirdiğim için çok üzgünüm. Lütfen yaptıklarım için beni affet ve bir daha asla yapmayacağım.

Kadere güveniyorum ve aşka inanıyorum, bu yüzden özürümü kabul edeceğini biliyorum. Üzgünüm.

Sana bir daha asla yalan söylemeyeceğim, sana daha fazla acı vermeyeceğim. Bundan sonra son derece ihtiyatlı olacağım çünkü arkadaşlığımız çok kıymetli. Beni Affet lütfen.

Sana zarar verdiğim için kendimi kötü hissediyorum. Sen benim gerçek arkadaşımdın. Sana bir özür borçluyum ve bence bunu söylemek için doğru zaman. Bütün yalanlar için çok üzgünüm. Çok üzgünüm arkadaşım.

Beni affetip affetmemen umrumda değil. Sonsuza dek çok sevdiğim arkadaş olacaksın. Üzgünüm.

Bir şey söylemeyeceğim. En tatlı özürler asla söylenmez, hissedilirler. Sadece kalbin eriyene kadar gözlerimdeki gözyaşlarına bakmana izin vereceğim. Özür dilerim.

Üzgünüm demek seni ne kadar incittiğim için yeterli değil ama beni affedene kadar milyonlarca kez söyleyeceğim. Özür dilerim.

Arkadaşım, seni üzmek istemedim. Yalan söyledim çünkü arkadaşlığımızı kurtarmak için mecburum. Umarım anlarsın. Sana her şeyi açıklamak istiyorum.

Yalan söylediğim için üzgünüm. Bana istediğin kadar kızgın olabilirsin. Ama çabuk yap çünkü sana söyleyecek gerçekten heyecan verici bir şeyim var.

Üzgünüm, yalan söylediğim için üzgünüm. Kaba olmak istememiştim, lütfen affet beni ahbap.

Senin gibi insanlar ömür boyu bir kez gelirler ve dostluğumuzu tehlikeye atmak için hiçbir zaman kasıtlı olarak hiçbir şey yapmam. Çok iyi bir arkadaş olduğun için teşekkürler, üzgünüm.

Birlikte geçirdiğimiz güzel zamanları ve hayalini kurduğumuz güzel geleceği hatırla… Dostum asla aramızda uzaklık yaratmak istemedim… Lütfen Boşlukları Kapatalım…

Özür mesajları yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın