Kuzene Doğum Günü Mesajları

kuzene doğum günü mesajları

Kuzene doğum günü mesajları yazımızda kuzene doğum günü mesajları, hala, dayı kızına doğum günü mesajı ve sözleri bulabilirsiniz.

Kuzene Doğum Günü Mesajları

Aramızda ne kadar mesafe olursa olsun ben senin hep yanındayım. Bir alo diyerek yanında olacağım canımsın. İyi ki varsın iyi ki doğdun kuzenim.

En iyi sırdaşım, yoldaşım, arkadaşım benim. Hep yanımda oldun. İyi ki varsın iyi ki doğmuşsun. Her zaman senin yanında olacak kuzenin doğum gününü kutlar nice, sağlıklı, mutlu seneler dilerim.

Her zamaan dar da olunca koşanım, canım kuzenim. Seninle mutlu oldum, seninle ağladım,seninle çok güzel anılar biriktirdim. İyi ki varsın iyi ki doğdun. Güzel senelerin olsun canım kuzenim.

Yüreklerimiz her zaman bir attıkça daha güçlü daha mutluyuz biz. Sen benim hep yüreğimdesin canım benim. Birlikte her daim güzel mutlu senelerimiz olsun. Doğum günün kutlu olsun kuzenciğim.

Canımın içinin doğduğu gün bugünmüymüş bakayım. Tüm sevgimle, yüreğimle musmutlu senelerin olsun kuzen seni çok seviyorum.

Çocukluğum canım benim. En güzel anılarımın içinde olan en değerli insan doğum günün kutlu olsun. Nice, sağlıklı, mutlu senelerin olsun kuzenciğim.

Bugün ilk dünyaya açmışsın gözlerini. Kocaman yürekli insan olup büyümüşsün. Ne mutlu senin gibi bir kuzenim olduğu için bana. Nice senelere canım benim.

Yan yana olduğumuz sürece her zaman gülmeyi başardık ve başaracağız. Seni hiç bir zaman yalnız bırakmayacağım. İyi ki doğdun kuzen. Her zaman en büyük desteğim iyi ki varsın.

Sen olmasaydın ben bu dünya da tek başıma kalacaktım. Sen bana dost, kardeş olsun. İyi ki doğmuş iyi ki benim kuzenim olmuşsun. Nice senelere birtanem.

Sen yüreği güzel gülüşü mükemmel olan insan iyi doğdun. Nice senelere kuzen.

Seninle biz bir bütünün iki yarısı gibiyiz kuzenim. Sen olmasan yarım kalacak gibiyim. Bugüne şükredip iyi ki doğmuşsun. Doğum günün kutlu olsun canım kuzenim.

Kuzene Doğum Günü Mesajı

Bir yaş daha eksildi ömründen. Ama ne olursa olsun yaşlandıkça güzelleşenlerden insanlardansın sende. Doğum günün kutlu olsun kuzenciğim. Musmutlu senelere.

Kuzen demek can demek, yoldaş demek, arkadaş demek, kardeş demektir. Her zaman her saniye yan yana olmak dileğiyle doğum günün kutlu olsun canımın içi.

Küçücüktük büyüdük hep biz bir arada olduk. Hiçbirşey hiç kimse ayıramadı yüreğimizi birbirimizden. Zaman geçti biz seninle hep elele sırta sırta vererek yürüdük. Bir ömür hep beraber yaşamak dileğiyle doğum günün kutlu olsun kuzen seni seviyorum.

En kıymetlim, en değerlim sen bugün mü doğmuşsun bakim oy ne güzel doğmuş benim kuzenim. Yüreğini sevdiğim insan iyi ki doğmuş iyi ki benim kuzenim olarak dünyaya gelmişsin. Seni çok seviyorum.

Sen bu hayatta en bütüj desteğim iyi ki doğmuş iyi ki varsın kuzenim. Beraber yaşlanmak dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Bir yaş daha mı yaşlanmış benim kuzenim. Şarap misali seneler geçtikçe gençleşen tatlılaşan insan iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatta hep gül. O güzel yüreğini rabbim hep güzel insanlarla karşılaştırsın. Hep başarılı ol hep içten ol hep samimi ol. En değerlim kuzenim iyi ki doğmuşsun. Doğum günün kutlu olsun.

Ailede deli dolu biri vardı. Meğerse o da bugün doğmuş. İyi ki doğmuş iyi ki bizim ailemiz olsun. Doğum günün kutlu olsun kuzenciğim.

Bugün en özel, en güzel, en unutulmaz bir gün. Bugün canım kuzenimin doğduğu o gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın kuzenciğim. Beraber nice mutlu saglıklı huzurlu senelere inşallah. Seni çok seviyorum.

En uzun seneler senin olsun. Hayatın hep toz pembe olsun. İyi ki varsın iyi ki doğmuşsun. Doğum günün kutlu olsun kuzenciğim.

Seni anan bizim için doğurmuş kuzenciğim. İyi ki varsın çok şanslıyım senin gibi bir kuzenim olduğu için çok özelsin çok güzelsin. Seni çok seviyorum. Nice mutlu sağlıklı huzurlu senelere kuzi.

Benim kardeşim yok sen bana kardeş olsun. Sırdaşım en güvendiğim dostum oldun. İyi ki varsın iyi ki doğdun benim en şanslım en güzel canım kuzenim doğum günün kutlu olsun.

Etrafında hep pozitif insanlar olsun. Kötülük senden uzak olsun. Hep gülesin hep mutlu bir hayatın olsun. İyi ki varsın iyi ki doğdun kuzenim.

Zamana yenik düşmek mi asla. Her zaman senin yanında, en kötü hissettiğin anlarda her an seninleyim canım kuzenim. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğmuşsun.

.

Gelecekte hep beraber musmutlu senelere inşallah. Hiç bir zaman ayrılmamak dileğiyle canımıniçi, melek yüzlü kuzenim doğum günün kutlu olsun.

Dününden daha mutlu huzurlu bir hayat senin olsun. Başarı merdivenlerini hiç takılmadan inşallah çıkasın. Hayat sana hep güllerini sunsun. O güzel gülen gül yüzün hiç solmasın. Doğum günün kutlu kuzi. İyi ki varsın iyi ki doğdun iyi ki benim kuzenim oldun.

Bugün en güzel günlerden biri. Çünkü sen doğmuşsun kuzim. İyi ki doğmuş iyi ki benim canım olmuşsun. Birlikte geleceğe her zaman elele güzel mutlu senelere seni çok seviyorum.

Senin gülüşünle mutlu olurum ben. Sen benim canımsın sen benim en değerlilerimdensin. İyi ki varsın iyi ki doğmuşsun. Doğum günün kutlu olsun kuzenciğim.

Yıllar boyu hep yanyana yürüdük seninle. En özelim, en sevdiğim canım kuzenim. Doğum günün kutlu olsun. Beraberken çok mutluyuz inşallah hep böyle mutlu oluruz iyi ki varsın.

Bu mesaj çokça sevgi, özlem barındırıyor. Yanında olamasam da kuzenciğim seni çok sevdiğimi unutma. İyi ki varsın iyi ki doğdun iyi ki yüreği güzel insan varsın. Seni çok seviyorum kuzim.

Kuzene doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için Doğum Günü Mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

“Kuzene Doğum Günü Mesajları” üzerine 3 yorum.

Bir cevap yazın