Kızıma Doğum Günü Mesajları

kızıma doğum günü mesajları

Kızıma doğum günü mesajları yazımızda babadan kızına duygusal doğum günü mesajları, ve anneden kızına doğum günü mesajı bulabilirsiniz.

Kızıma Doğum Günü Mesajları

Canım kızım, bugün senin için çok özel bir gün tabii ki baban ve benim içinde. Sen bugün dünyaya gözlerini açtın ve hayatındaki ilk ağlamanı, ilk gülümseyişini gösterdin bizlere. Senin içimizi bu kadar açacağını düşünemezdik. Ama sen bir anda babanla aramıza girebilecek en güzel hediye oldun. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatımıza anlam katan güzelliğim dilerim ki bu yaşında sen daima mutlulukların en güzelini yaşa sevgilim. Her şeyde başarılı olman dileğiyle. Yaşın kaç olursa olsun sen benim daima küçük bebeğim olarak alacaksın. Doğum günün kutlu olsun. Nice senelere.

Annelik ne demekmiş ilk seninle öğrendim yavrum ben. Küçük ellerini ellerimin arasına aldığım zaman içimdeki mutluluğu tarif edemem. Bir gün sende aynı duyguları yaşayacak ve benim nasıl hissettiğimi öğreneceksin. İyi ki bizim kızımız oldun canım kızım, doğum günün kutlu olsun.

Canımdan bir parça olman ve her zaman bizi mutlu etmen ne kadar güzel bir duygu bizim için bilemezsin. Senin bizi gururlandıracak bir evlat olduğun için çok mutluyuz. Allah’ıma şükürler olsun ki senin gibi bir kıza sahibim. Allah seni doğru yoldan hiç ayırmasın kızım, nice senelerin olsun.

Sen hayata gözlerini açmadan önce ben zamanımı nasıl harcıyordum inan hiç hatırlamıyorum. Sen dünyaya geldin ve benim dünyam eskisinden çok daha fazla renklendi. Daha da güzel oldu. İyi ki doğdun yavrum. Doğum gününü kutluyoruz ve seni ne kadar çok sevdiğimizi unutma.

Annenle ilk tanıştığımız zaman en büyük aşkımın o olduğunu sanıyordum ama sen gözlerini açtığında her şey benim için değişti yavrum. Sen dünyaya geldin ve en büyük aşkın sen olduğunu gördüm. Doğduğundan bu zamana kadar da annen ile benim hayatıma çok büyük anlamlar kattığını söylemek istiyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Annende bende senin için canımızı ortaya koyabiliriz hem de gözümüzü kırpmadan. Dünyaya geldiğin saniyeden itibaren hayatımızı öyle bir güzelleştirdin ki daha da eğlenceli hale getirdin. Senin ufacık dudaklarının gülümsemesi her saniyesinde kelebekler uçuşuyordu. Doğum günün kutlu olsun.

Oğlunuzun doğum günü geldiğinde>oğluma doğum günü mesajları< yazımıza göz atabilirsiniz.

Sen hayatımızdaki en değerli şeylerden birisin. Canımızsın ve iyi ki dünyaya getirmişiz seni. Her şey sen doğduktan sonra seninle güzel oldu. Bu sene doğum gününde uzakta olman her ne kadar içimizi acıtsa da seni ne kadar çok sevdiğimizi bilmeni istiyoruz. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın sana daima mutluluk getirsin canım kızım. Başarın her zaman olsun, her yeni yaşında başarının iki katına çıkmanı diliyorum Allah’ımdan. Her zaman mutlu ol, yüzün hep gülsün canım kızım. Seni seven annen. Doğum günün kutlu olsun.

Anneden Kızına Doğum Günü Mesajı

İşte bugün herkes için çok özel olan bir gün. Sen dünyaya geldin canım kızım. Senin ileri de bu kadar düşünceli, güzel bir kız olacağını düşünemezdik. Ama sen hem düşünceli hem güzel hem de çılgın bir kızsın. Senin her hareketinle biz mutlu oluyoruz. Yüzümüzü gülümseten bir meleksin sen. İyi ki doğdun nice senelere, seni çok seven kocaman bir aileye sahip olduğunu unutma.

Kocaman bir güneş gibisin sen evimizde. Hiçbir zaman batmayacaksın bizim için hep orada olacaksın. Güneşin vermiş olduğu o sıcaklığı her bakışımızda yaşamanın sevincini bize gösterebileceksin. Seni her zaman çok seven bir aileye sahip olduğun için şanslısın meleğim. Doğum günün kutlu olsun. Nice senelere güzelim.

Sensiz yaşamak, senin olmadığın bir hayatta bulunabilmek çok zor. Sen benim almış olduğum nefesten daha değerlisin ve her anımda yanımda olmalısın canım kızım. Kalbim attığı sürece de her zaman seni seveceğim. Doğum günün kutlu olsun küçük meleğim.

Benim her zaman küçük bebeğim kalacaksın canım kızım. Sen hayatta olduğun sürece endişelerim, mutluluklarım bir arada olacak. Doğum günün kutlu olsun.

Ufacık bir bebekken şimdi koskoca bir kız haline geldin. Yıllar o kadar çabuk geçiyor ki bu kadar büyüdüğüne inanamıyorum bile. Seni her şeyden korumaya çalışırken bir anda uzaklara gidiverdin. Her şey senin için canım kızım. Sen mutlu ol, sağlıklı ol benim için yeter. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşına girerken kilona dikkat et kızım, nasıl girersen o şekilde gider derler. Güzelliğinle kıskandır herkesi ve mutluluğunu daima etrafına yansıt. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun canım kızım, her şeyim. Sen dünyaya geldiğinden andan itibaren tek gerçeğim sen oldun. Sadece sen varsın benim için ve her daim de öyle olacaksın. Seni her zaman seven bir annen ve baban olduğunu aklından çıkartma güzelliğim. Nice senelerin olsun.

Küçükken benimle oynamayı ne kadar da çok severdin. Baba hadi oynayalım işten yorgun gelsem de seni kıramazdım. Ağlamana dayanamazdın. Şimdi de hala öyle asla gözyaşının akmasına dayanamam ve o göz yaşını akıtanı bir kalemde silebileceğimi unutma. Doğum günün kutlu olsun canım kızım.

Sen dünyaya geldin ve bize bir umut oldun canım kızım. Seninle her şeyi yapabileceğimizi düşündüm ve bugüne kadar düşündüklerimizi de gerçekleştirmeyi başardık. Seninle ben ayrılmayacak bir ikiliyiz ve sen dünyadaki en tatlı, en güzel çocuksun. Doğum günün kutlu olsun.

Sen hayata gelmeden önce neşesiz, tatsız bir hayata sahipmişim. Seni kucağıma aldığım andan itibaren etraf daha renkli, daha neşeli görünmeye başladı. Her şeyi sen güzelleştirdin ve güzelleştirmeye de devam edeceğine eminim. Tüm güzellikler seninle olsun güzel kızım. Doğum günün kutlu olsun, nice senelere.

Her şeyin gönlünce olmasını istiyorum kızım, bu hayatta her şeyi başarman dileği ile doğum günün kutlu olsun.

Kızıma doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için Doğum Günü Mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

.

Bir cevap yazın