Kardeşe Doğum Günü Mesajları

kardeşe doğum günü mesajları

Kardeşe doğum günü mesajları yazımızda duygusal kardeşe doğum günü mesajları ve erkek kardeşe doğum günü mesajı bulabilirsiniz.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Sen benim canım kardeşimsin, ilk doğduğun da seni her ne kadar kıskansam da diğer senelerde doğum gününü iple çeken tek kişi benim. İyi ki doğdum kardeşim.

Şu hayatta annem ile babamın bana vermiş olduğu en büyük en güzel hediye sensin. Beraber nice senelerimiz olsun canım kardeşim.

Sırtımı güvenilir bir şekilde yaslayabildiğim bir kardeşe sahip olduğum için çok şanslıyım bu hayatta. İyi ki doğdun kardeşim ve iyi ki benimlesin.

Hayatını 3 kelime özetle deseneler aile, sağlık ve sen derim kardeşim. Bir de huzur vardır ama o sen hayatımda olduğun sürece var olacaktır. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşına kızdığın zaman kolay siler atabilirsin. Ama kardeşe kızdığında atamadığın bir tarafın kalır. Her daim yanında olduğumu unutma küçük kardeşim ne yaparsan yap seninle birlikte olacağım. İyi ki doğdun.

Bu hayatta en değer verdiğim şey sensin kardeşim. İyi ki doğdun

Arkadaşlar çok olur ve çabuk bulunur. Ama sen kardeşim seni kolay kolay bulamam ve yerini de kimseler alamaz bunu çok iyi biliyorsun. Bu özel gününde her ne kadar yanında olamasam da kalbimin seninle olduğunu bil canım kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Hey genç çocuk, ablan seni ne kadar seviyor farkında mısın bilmiyorum. Yok yok farkındasın. Bugün günlerden neydi acaba ufaklığın doğduğu gün müydü? Iyy ne kadar da iğrençti hatırlamak bile istemiyorum dermişim. Seni çok seviyorum küçük kardeşim. Doğum günün kutlu olsun iyi ki doğdun.

Seninle beraberken her şeyi unutabiliyorum kardeşim. Sana olan sevgim çok farklı içimde sen olmasan halim nasıl olurdu bilemiyorum ama iyi ki varsın ve iyi ki benimlesin kardeşim. İyi ki doğdun.

Şu hayatımda annemden sonra sevdiğim tek kişisin. Değerin bende bambaşka. Doğum günün kutlu olsun bir tanem, her şeyim. Seni çok seviyorum.

İlk defa seni gördüğümde küçücüktün ve seni çok kıskanmıştım. Tüm ilgi üzerindeydi ve unutulacağımı düşünmüştüm. Ama zamanla baktım ki ben etrafımda kim varsa unuttum ve sana ilgimi odakladım. İyi ki doğdun kardeşim.

Ey küçük meleğim, sen benim her şeyimsin. Bu hayattaki en değerlimsin. İyi ki doğdun kardeşim, doğum günün kutlu olsun.

Kardeşimin doğum günüymüş bugün iyi ki doğdun. Eve gelirken yoldan 2 ekmek ile yumurta alırken yan pastaneden de kendine bir pasta al da kutlama yapalım.

Doğum günlerinde sana güzel bir hediyeyi vermek istiyorum her zaman ama seni sana nasıl verebilirim bunu bilemedim canım kardeşim. Seni seviyorum iyi ki doğdun.

Dikkat, dikkat! Bu mesajın içinde sevginin en büyüğü var. Bugün senin günün kardeşim. Tüm kötülükler senden uzak olsun. İyi ki doğdun ve nice yaşlara.

Geleceğini oluşturabilecek en güzel şeyler yanında olmalı. Seninle her şeyi yapabileceğimi çok iyi biliyorum ve sana tüm güzellikleri vermek istiyorum. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim nice senelere.

>Uzun doğum günü mesajları< yazımıza göz atabilirsiniz.

Bugün bir yaşını daha geride bırakarak yaşlılığa adım atıyorsun. Umarım her yaşın sana farklı bir mutluluk getirir ve seninle güzel anılar biriktirir. Mutluluk senin olmalı ve istediğin her şeyi yapmalısın kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Gelecekte senin yanında olmak ve her zaman sana destek olmak isteyen bir kardeşe sahipsin. Benimle olduğunda kendini iyi hissedecek ve her zaman mutlu olacağını biliyorsun. Kardeşim benim, sen benim için her şeyden daha değerlisin bunu unutma. Seninle yaşayacağımız çok güzel günlerimiz ve anılarımız var. Doğum günün kutlu olsun küçük adam.

Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Benim bu hayatta bir değerlim var o da kardeşimdir. Benimle olması demek her şeyden vazgeçeceğim anlamına geliyor. Seninle uzun bir yola baş koyduk ve her zaman da böyle olacak. Seni çok ama çok seviyorum. İyi ki doğdun kardeşim.

Senin yanında bir ben olmalıyım diye düşünürdüm küçük olduğumuz zamanlarda ama her doğum gününde bizden hep bir adım daha uzaklaştın ve şimdi çok uzaklardasın. Seni çok seviyorum ve her zaman bana yakın olmanı istiyorum. En güzel kardeşe en güzel hediye, senin varlığın kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Bir sene daha bitti fakat asla üzülme yaşım ilerliyor diye. Her yaş sana daha güzellik ve mutluluk katıyor. Bu senenin sonunda bırakmış olduğun bir yıl harikaydı diyebilirsin. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

Yaşamalısın, sevmelisin ve en önemlisi bunları yaparken de hep gülmelisin. Bunlar yaşamından hiç eksik olmamalı. Yaşın ne olursa olsun her şeyinde en güzeli seninle olmalı. Nice mutlu yaşlara canım kardeşim.

Güller, laleler her şey solar ama bizim kardeşliğimiz ne solar ne kırılır. Biz her zaman seninle yan yana olup, birbirimize destek olacağız. İyi ki doğdun canımdan da öte kardeşim.

İlla aynı kandan olmaya gerek yok kardeşliği anlamak için. Ben seninle her şeye varım kardeşim. Bugün bu mutlu gününde yanında olamasam dahi kalbim ve ruhum senin yanında. Doğum günün kutlu olsun.

.

Kardeşlik sadece sözde kalmaz bizde kanımızın son damlasına kadar her şeyimizi veririz kardeşimiz için seni çok seviyoruz iyi ki doğdun kardeşim.

Kimse senin yerini alamaz kardeşim. Sen benim için her şeyden ötesin. Seninle olmak benim için hayattaki en büyük mutluluk. Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Yanımdan asla ayrılmayacak olan bir kardeşe sahip olduğum için çok şanslıyım. Sen benim yanımdayken kendimi güvende ve huzurlu hissediyorum. Bu çılgın doğum gününde neler yapabileceğimizi bir düşün akşama seni bekliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

Kardeşe doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için Doğum Günü Mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın