Kapak Sözler 

kapak sözler

Kapak sözler yazımızda şımarıklara bir birinden güzel kapak sözler, anlamlı kapak mesajlar ve laf sokucu kapak laflar bulabilirsiniz.

Kapak Sözler 

Sen benden giderken üzüleceğimi mi zannettin! Sen giderken ben çoktan senden vazgeçmiştim.
Yokluğuma iyi alış. Varlığımla mutlu olmadığın bu beni hiçbir zaman bulamayacaksın. Yokluğuma iyi alış İyi alış ki için her gece acımasın!

Giderken çok üzülürüm zannetmiştim. Kahrolurum ölürüm biterim zannetmiştim. Sadece zannetmişim. Çünkü ben senin de beni sevdiğini zannetmişim…

Varlığınla mutlu edemediğin hiç kimseyi, varlığınla rahatsız etme. Yokluğunun soğuk yüzünü ona göster, onu yokluğunla terbiye et…

Hani demiştin ya bana beni çok ararsın diye! Yanılmışsın be güzelim, seni değil de senin yok ettiğin huzuru her gün arıyorum..

Arkandan karalar bağlarım zannetmiştim ya hani giderken! Hani demiştin ya üzülme ağlama diye! Unutma be güzelim biz de her şey keyfine…

Bana deli diyorlar! Her şeye gülüyor her şeye susuyor diyorlar, Oysa onları hiç kaale almadığımı düşünmüyorlar!..

Ağır kapak sözlerden daha fazlası için Ağır Sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir gün olur da aklına gelirsem eğer, bir gün olur da hayallerine düşersem eğer… Zaten artık beni sadece hayalinde görürsün!.

Ne arkama bakarım ne de geçmişime. Tek kalemde siler giderim ben beni başkalarına benzetme…
Geçmişte yaşadığım hiçbir şey kimseyi ilgilendirmeyeceği  gibi, gelecekte yapacağım bütün olaylar sadece beni ilgilendirir…

Ben kimseyi affetmem demiyorum! Sadece kıymet bilmeyenlere başka bir hak tanımıyorum.
Benim de elime ben öldükten sonra anlamayın. Ben öldükten sonra mezarıma çiçek getirmeniz beni ilgilendirmiyor. Ben Yaşarken beni önemsemeyeni ve üzen herkes öldükten sonra değerimi bilmesin.
Sonra döndüm baktım ki arkama kim için yorulmuşuz bu yalan dünyada…

Seni o kadar çok seviyordum ki! Uğruna ölürüm diyordum. Ölüm kelimesini ağzına alıyordum. Şimdi mi? Ölsem mezarına bir buket çiçek getirmem…..Değmezsin…

Bize hayat dersi vermeye kalkıyorlar! Oysa karşılarında hayatlarının en büyük dersi var…

Ben kalemi kırdıktan sonra hiçbir yapıştırıcı yakıştıramaz! Sen kalbimi kırdıktan sonra hiçbir tatlı söz gönlümü alamaz.

Bugünde sensiz çok mutluyum. Bugünde sensiz nefes alıyorum. Bugünde sensiz yaşıyorum. Günden güne kahrolmamı beklerken ben seni mezarıma görmüyorum.

İçimde açan sevgi çiçeklerini gidişinle soldurdum. Üzerine basa basa yok ettim o çiçekleri. Hiçbir kuvvet geri canlandıramaz. Biz de ölen kalpler geriye kazanılamaz.

Hani ben giderken bensiz ölürsün demiştin ya. Hani ben giderken bensiz yaşayamazsın demiştim ya. Al bu attığım kahkahalarım kapak olsun sana…

Kendini bulunmaz Hint kumaşı sanan insanlara çok üzülüyorum. Adı üzerinde Hint kumaşı, ne kadar bulunmaz ki!

Bu attığım kahkahalarım kapak olsun sana! Bir daha karşıma çıkıp benim ahımı alma.

Gülüşlerim vardır benim çok derinden ve kuvvetli. Sevenlerime keyif verir, düşmanlarımı mahveder….
Bir gün aklına gelirsem eğer. Geçmişe bakıp da bana yaptığın o haksızlığı hatırla. İşte o gün kalbimin derinliklerine gömdüm seni. Çıkara bilene aşk olsun.

Benim doğrularım, benim hatalarım, benim yanlışlarım. Bu hayat bana çizilmiş ve bana bahsedilmiş bir hayat. Sen benim hayatımı yargılayacak kadar kendini de bu hakkı nereden görüyorsun.

Yoksa sayıyorum seni artık. Matematikteki sıfır rakamına benzetiyorum. Etkisiz, katkısız ve hiçbir işe yaramayan…

Hadi bakalım bu sefer de çıkart savaş siperlerini. Kendimi bileyip hazır geldim bu kez. Gardımı aldım ve bekliyorum. Hadi gönder bombalarını deliriyorum.

Ben giderken her şey bitmiştir benim için. Benim için ölen hiçbir şeyin geri dönüşü olmaz. Nereden gördün ölülerin tekrardan dirildiğini.

Bana sordukları zaman bu hayatta nelerden pişmanlık duydum diye. En büyük pişmanlığım sen olduğunu söylüyorum. Senden ayrıldığım veya seni kaybettiğim için değil. Sana harcadığım yıllarımın ziyan olduğundan bahsediyorum. Benim için sadece zaman kaybı olduğunu söylüyorum.

kapak sözler yazımızın sonuna geldik.

.

Bir cevap yazın