İyi Geceler Mesajları

iyi geceler mesajları

İyi geceler mesajları yazımızda etkileyici iyi geceler mesajları, anlamlı, romantik iyi geceler mesajları ve iyi geceler sözleri bulabilirsiniz

İyi Geceler Mesajları

Bazen seni o kadar özlüyorum ki bu üzüntüyü ortadan kaldırmak için eski fotoğraflarımızdan geçiyorum, ama bu beni daha da üzüyor! Seninle yaşam çok daha iyi dostum. Seni tekrar görmek için sabırsızlanıyorum. İyi geceler!

En tatlı rüyalar bu gece boyunca size rehberlik etsin ve sabahınız hepinizin mutluluğu olsun.  İyi geceler!

Umarım bu gece iyi uyuyacaksınız. Hayallerinizde görünmek ve mideniz acıyana kadar sizi güldürmek için elimden geleni yapacağım. İyi geceler dostlarım.

İyi geceler kesintisiz uykular. Umarım iyi uyur ve sabah enerjik olursun.

Gözlerini her kapatıp uykuya daldığında, sadece iyi rüyalar görürsün. Ve sabah gözlerini her açtığınızda, gerçeklik de harika olabilir! İyi geceler.

Bu uzun günün sona erdiğine inanamıyorum. Sonuçta, dinlenmek ve iyileşmek dileğiyle. Uyku güzelliğimiz için gereklidir!

Muhteşem bir günün ardından gerçekten iyi bir gece gelsin. Tüm sıkıntılar ve endişeler bir süre kaybolsun ve uykunuzda sizi rahatsız etmeyin. Bu gece dinlenip huzur getirsin. İyi geceler!

İyi geceler. Bu iki basit kelime gerçekten fark yaratıyor, çünkü onlar yalnız olmadığınız ve her zaman uykunuzu koruyan biri olduğu anlamına geliyor. Sıkı uyuyun ve bir şey için endişelenmeyin.

Günün sonunda çok yorulduk, gerçekten istediğimiz tek şey yatağa girip bize iyi geceler dileyen birini duymak. Peki, iyi geceler!

“İyi geceler” demek harika bir uyku zamanı ritüeli. Bence insanlar bunu daha sık söylemeli, çünkü bu sözler tüm kabusları işten çıkarabilir ve sakin ve huzurlu bir uyku verebilir.

Gözlerini kapat ve sakin ol. Dinlenme zamanı. İyi geceler!

Dışarısı karanlık. Yatağınız zaten sizi bekliyor. Rahat bir uyku diliyorum

Gün geçti, gece oldu ve melekler gelip seni ziyaret edecek, en tatlı rüyaları getirecekler.

Güneşin battığını anlıyorum, yorgun olduğunuzu anlıyorum, ama birisi için iyi geceler istemezseniz nasıl uyuyabileceğinizi anlayamıyorum. İyi uykular.

Kış sessizlik getirdi. Kurbağalar, kirpi ve porsuklar uykuya daldı ve ayı da sıkıca uyuyor. Gözlerini kapat ve huzurlu rüyalar sana gelecek.

İyi geceler ve tatlı rüyalar dileğiyle. Biraz dinlen. Yarın görüşürüz!

Gökyüzünde çok fazla yıldız parlıyor Bunlardan biri size en güzel rüyaları getirsin. İyi geceler!

Güzel gözlerinizi kapatın, rahatlayın ve hiçbir şey düşünmeyin.
Bir şey hissediyor musun? Birisi nazikçe dudaklarına dokunuyor ..
Korkma … Benim, seni öpüyorum ve “İyi geceler” dileğiyle.

Bu sessiz gecede yalnız değilsin. Kilometrelerce uzakta olsak bile elimi seninkini hisset. Arkadaşlığımız her mesafeden daha güçlü ve ne olursa olsun daima seninle olacağımı hatırlamanı istiyorum. İyi geceler kesintisiz uykular!

Uykudan önce dişlerinizi fırçalamak, Güneş battıkça birbirinizi mesajlamak kadar önemlidir. Huzur içinde uyumanızı ve mümkün olan en iyi rüyalara sahip olmanızı dilerim. İyi geceler, en tatlı arkadaşım!

Birlikte olduğumuzda kimsenin komik bulamadığı şeylere gülmeyi bırakamayız. Bence bu arkadaşlıktaki en önemli şey. Kesinlikle çok özel bir şekilde bağlıyız. Bu gece sana barış getirsin. İyi uykular!

Umarım bu büyülü geceyi seninle geçirdiğim her gün benim kadar keyif alırsın. Sen benim en iyi arkadaşımsın ve hayatımda senin gibi birine sahip olmak böyle bir rüya gerçek oluyor. Herşey için teşekkürler. İyi uykular, iyi geceler!

Yarın görüşmek için sabırsızlanıyorum ama şimdi iyi bir gece uykusu dilerim. Yakında görüşürüz!

Bu gece, günlük stresimiz ve sonsuz sorunlarımızla başa çıkmamıza yardımcı olmak için yapıldı. Bedeniniz ve ruhunuz güzel barış ve uyum içinde dinlesin, çünkü onu en çok hak eden sensin. İyi geceler dostum!

Dün ya da yarın hakkında düşünmek yerine şimdi yaşamayı öğrenmek önemlidir. Bunu yapabildiğini biliyorum ve bu gece için her şey hakkında endişelenmeni bırakmanı istiyorum. Bırakın zihniniz sessiz olsun. İyi geceler sevgili arkadaşım!

.

İnsanlara sizin için yaptıkları iyi şeyler için teşekkür etmenin önemli olduğunu düşünüyorum, bu yüzden şu anda bu mesajı yazıyorum. Her gün güzel şeyler yapıyorsun ve bu beni çok mutlu ediyor. Sen olduğun için teşekkürler dostum. Huzurlu bir gece geçirin!

Etkileyici İyi Geceler Mesajları

Hayal dünyasına dalmanızı dilerim. Hiçbir şey düşünmeyin. Bu gece sadece uyku için.

Bunun biraz aptalca olduğunu biliyorum, ama etrafta olmadığında karanlıktan korkuyorum. Sen benim en büyük koruyucumsun ve sensiz uyumak çok zor. İyi geceler bebeğim. Seni görmek için sabırsızlanıyorum.

Beni özlüyor musun? Çünkü, seni çok özledim. Keşke her dakika birlikte olabilseydik. Ama sorun değil, senin hakkındaki hislerimi değiştirmiyor. Seni seviyorum ve hep seveceğim. İyi geceler, bebeğim.

O kadar komik ki, hala karanlıktan korkuyorum. Ama benimleyken endişelenmem gereken bir şey yok. Kollarının arasındayken her şeyi unutmak için sabırsızlanıyorum, kalbimin benim yanımda attığını hissediyorum. Tatlı Rüyalar bebeğim.

Keşke seni şimdi öpebilseydim. Bunun benim en sevdiğim şeyin olduğunu biliyor muydun? Bu gece huzurlu ve tatlı rüyalar dolu olsun. Seni deli gibi özledim, yarın yakışıklı yüzünü görmek için sabırsızlanıyorum.

İyi geceler ve tatlı rüyalar, ama hayallerin benimkinden daha tatlı olamaz çünkü senin hakkında en tatlı şeyi hayal ediyorum.

İkimizin de birbirimizden uzak olmaktan mutlu olmadığını biliyorum. Ama yine de sana iyi bir gece uykusu dilerim, çünkü yarın birlikte olacağız ve sevgimizi beslemek ve hayallerimizi gerçekleştirmek için tam günümüz olacak. İyi geceler aşkım.

Her yıldızı saysam bile, hayatımdaki en parlak kişi olman yüzünden her şey hala donuk görünüyor. İyi geceler.

Şu anda sabah birlikte çektiğimiz resme bakıyorum, böylece yalnız geceyi kolayca geçebiliyorum. İyi geceler aşkım!

Bu gece daha önce hiç olmadığı kadar sakin uyumanı dilerim. Senin yanında olacağım İyi geceler!

Dünyadaki en iyi adamın kim olduğunu biliyor musun? Güvenle senin olduğunu söyleyebilirim. İyi geceler süpermenim!

Tatlı rüyalar, benim küçük oyuncağım. Huzurlu bir gece geçirmeni dilerim. Yarın buluşmamızı bekliyorum.

Çok mutlu bir kadınım çünkü sana sahibim. Seni çok seviyorum. İyi geceler.

Hey! Unutma ki bu gece hissedeceğiniz sıcaklık, size bu mesajla gönderdiğim sarılmanın sıcaklığı olacak. Tatlı rüyalar

Hiçbir şey ve kimse seni benim için değiştiremez. Şu an senin yanında olmak isterim. Hayallerimin adamına iyi geceler!

Bu gece çok güzel. Güzel rüyalar da dilerim. Seni şimdiden özledim!

Çok cesur ve güçlüsün. Bütün gece seni hayal edeceğim. İyi geceler!

Bebeğim, seninle birlikte olamam ama sana tatlı rüyalar diliyorum. Gece çok çabuk geçecek. Yarın mesajını bekliyorum!

Bu gece sensiz çok uzun olacak. Umarım iyi uyursun. Seni seviyorum!

Sana yakın olmak istiyorum, sana sarılmak ve öpmek istiyorum. İyi uyu aşkım. Öpüyorum kocaman!

İyi uyumanızı ve sabahın erken saatlerinden itibaren yenilenmiş hissetmenizi diliyorum. Yarın işlerle dolu bir gün olacak. Dinlenmelisin.

Gece dünyayı kanatlarıyla gölgede bıraktı, senin yanında olmak ve seni öpmek istiyorum, ama yakın değilim, böylece sana sadece iyi geceler diliyorum.

Sana tatlı bir şey söylemek istiyorum, seni rüyalarımda görmek istiyorum, seni kollarımda tutmak ve sana iyi geceler diliyorum….

Seni çok özledim. Yarın görüşmek için sabırsızlanıyorum. İyi geceler bebeğim tatlı rüyalar!

İyi geceler mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için Güzel Mesajlar

Bir cevap yazın