İllegal Sözler

illegal sözler

İllegal sözler yazımızda hayat illegal sözleri, legal düşün illegal yaşa lafları ve illegal yazılar bulabilirsiniz.

İllegal Sözler

Yolumuz doğru bizim, korkumuz yok kimseden. Karşımız çıkanlar bilsinler ki doğru dediklerimizden vazgeçmeyiz hiçbir zaman.

Bizde olan ağırlık sizdeki teraziyi bozar. Ona göre ya yanımıza gelin yada az ötemizde durun.

Bizdeki dilin kemiği sizin canınızı yakar. O yüzden dostça gelirseniz dostça muamele görür, düşman olarak gelirseniz yok olur gidersiniz.

Öfkeyle kalkarsam ayağa, zarar otururum bilesin. Bizim öptüğümüz yer acıtmaz ama dokunduğumuz yer kalbini yaralar.

Saygıyı edep bildik, edepsizlik etmedik. Her yolu denedik, sevgiden vazgeçmedik O yüzden kıymet bilesin ki kıymet göresin.

Seçimlerini yargılama benim. Çünkü bu doğrular benim. Beğenmiyorsan az öte git ki güneş tepeden gelsin.

Biz uyuşturucu nedir bilmeyiz. Damarlarımızda bu tarz şeyler yok. Damarda gezen tek şey senin varlığının kanı. Ötesi yok.

Adaletten gem vurmuşsun. Adalet haklıya haklı demek haksıza ise dur demektir. Bu diyemiyorsan ne sen insansın ne de sana bakan göz.

Bana soru sormak istiyorsan alacağın cevaplara hazır olmalısın. Çünkü benim cevaplarım edebi ağırlık taşımaz bilesin.

Tesbihimiz elde ise bu delikanlılığımızdandır. Bir tesbih aldık ise ömür boyu bizimledir. Tıpkı kolumuza taktığımız kadın gibi.

Bizim icraatlarımız lafta değildir. Böyle düşünen az öteye gitsin. İcraat yaptık mı önce dünya sonra kalpler titrer.

İllegal işle uğraşan kişilere gönderebileceğiniz Kapak Sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

Hava şartları ne kadar kötü olursa olsun bizdeki sözler havada kalmaz. Verilen sözler tutulur. Tutmayın da eli kırılır.

Söylediklerim zoruna mı gitti. Doğrular can yakıyor ise gelme uzak dur. Ben sensiz yaşarım ama doğrular olmadan hayatta kalamam.

Ben herkesi adam yerine koydum. Siz adamsınız dedim. Baktım olacak gibi değil. Tek adamı seçtim. Kim diye mi merak ettin. Benden daha adamını gördüyse gözlerin usulca söyle. Çünkü senin söylediğin her söz kalbi acıtan tek neden.

Duvarları yumruklarım doğru. Çünkü içimdeki acı nefret kin böyle çıkıyor. Dilimde yok ki sana dökülsün sözler. Olmuyor işte, bırak duvarlardan çıksın bu nefret.

Serseriyiz doğru. Ne sigaramız var ne malum ürün. Biz delikanlıyız ama serde birazda var delilik. Seversen böyle sevmezsen güzelim sana hadi elveda.

Biz illegal hareket etmeyiz güzel kız. Adalet nedir biliriz. Ama kendi verdiğimiz adaletten de şaşmayız.

İllegal Yazılar

Azmış çokmuş bunu aramıyorum. Ben sadece adaleti istiyorum. Bu adalet haklıda sevinç haksızda üzüntü oluştursun istiyorum.

Kral olsanız ne yazar. Sizin yaptığınız krallık bizim anca yüzümüzü güldürür. O yüzden bırakın oyunu, tek gerçeklikle tanışın. Oda delikanlılık cumhuriyeti.

Laf olsun diye söylediğimi sakın sanma. Benim laflarım kurşundan ağırdır. Kalbine değerse can yakar, göz yaşı yapar.

Küfür delikanlı adamı bozar. Ağzımızdan çıkan söz tatlı olmasa da yâri güldürür tebessüm ettir.

İllegal yaşarız doğru. Kah burada kah orda. Ama bilesin ki gözleri güzel, biz sevdik mi tam severiz değil ölümüne severiz.

Rus ruleti oynayacak kadar damarlarımızda akan kan deli. Şaşırdın mı? Bizim tek korkumuz yârin giderken kalbimizde açtığı yara. Gerisi ise hava civa.

Yeri gelir her şeye eyvallah der tebessüm ederiz. Bu korkumuzdan değil, sana olan sevdamızdandır. Kanı deli akan bir adamdan bu sözleri duydun ise doğru olduğunu da unutma.

.

Gittiğin günden beri hayatım artık illegal. Kanun dışı yaşıyorum. Çünkü hayatta tek tutunduğum daldın. Şimdi o dalı kırdın. Ben gene sokaklarda siren sesleri arasında koşturmalarda.

Sen benim hayatımın kanunlarıydın. Adaleti öğreten bir çift gözlerin vardı. O gözler gidince suçluyum artık. Hem de tüm suçlardan suçluyum.

İllegal sözler yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın