Hayırlı Geceler Mesajları

hayırlı geceler mesajları

Hayırlı geceler mesajları yazımızda dini hayırlı geceler mesajları, anlamlı hayırlı geceler sözleri bulabilirsiniz.

Hayırlı Geceler Mesajları

Kalbiniz huzurlu, yüreğiniz sevgi ile dolu olsun, geceniz mübarek olsun. Hayırlı geceler.

Kalbiniz dua ile gönlünüz huzur olsun. Yüreğiniz sevgi ile dolsun. Geceniz hayırlı, sabahınız nur dolu olsun. Hayırlı geceler.

Tüm kalpler sevinç dolu olsun, herkesin umutları gerek olsun, acıların her biri unutulsun, dualarınız kabul olsun, hayırlı geceleriniz olsun.

İslam’ın nurlu güneşi yüreğinize dolsun. Hayırlı geceleriniz olsun.

Bu mutlu zamanda güzel insanlara, özel olanlara, vazgeçemediğimize, sevgilerimizi, dualarımızı göndermekteyiz. Hayırlı geceler dileriz.

Bir avuç duayla kucak sevgi, sıcak mesaj kapatır tüm mesafeleri ve birleştirir kalbimizi. Haneniz huzur içerisinde olsun ve geceniz hayırlı geçsin.

Allah’ın o güzel rahmeti üzerinizde olsun. Sana gelen iyiliklerin her biri seni mutlu etsin. Allah’ım güzel bir gece nasip etsin hayırlı geceler.

Kul bittim der ama Rabbi yetiştim der. Dermanı kulda aramamalısın, ellerinizi açıp ona dua etmeli ve istemelisin. Hayırlı geceler dilerim.

Güneş geçer, gider ve gece yerine gelir. Yaşam bitip, ölüm bulur. Unutulduğunu sandığın zaman bile her önemli günde akla ilk gelecek olan kalpten sevilenlerdir. Yüzünde nur olur, aklında iklim, yüreğinde Allah hayırlı geceler.

Bir hüzün saklı olur gecede ve umutlar var gün doğduğu zaman. Hüzün ile uyuyup bin umut ile uyanman dileği ile iyi geceler, hayırlı geceler dilerim.

Gözlerini kapattığında aklına ilk gelenle gözlerini açtığın zaman hayırlısı ile buluşman dileği ile. İyi geceler dilerim.

Güzellikler ile dolu keyifli, huzurlu güzel bir gün geçirmen dileğiyle. Hayırlı geceler.

Sen bende hayal gibi olsan da bir gün gerçeğe dönüşeceksin. Hayırlı geceler meleğim.

Sen uyurdun fakat ben seni izlerdim. Çünkü gecenin iyi geçmesini isterdim. Üşüdüğün anda sarılıp rahat olmanı dilerdim. Hayırlı geceler bir tanem.

Huzur dolu olan yarınlara ulaşmamız ümidiyle sevgilim hayırlı geceler.

Gecelerime doğan güneşsin sen, huzur dolu yarınlarımsın. Hayatımızın geri kalanını mutlu bir şekilde geçirmemiz dileğiyle hayırlı geceler birtanem.

Size uzun bir gece armağan etmek istiyorum. İyi düşünün ve kararlarınızı ona göre verin istiyorum. Hayırlı geceler dilerken en güzel kararları vermeniz dileğiyle iyi uykular.

Her şeyi senin için yaparım diyenler şimdi yoklar. Hayırlı geceler dilerken ziyan olup gidiyoruz.

Bir bakışın ile doğuyor ise kalbimde güneş sen benim olmalısın. Güzel bir geceyle sonlandıralım hayatımın anlamı sana kocaman bir hayırlı geceler diliyorum.

Kalbimdeki ışık, gözümdeki nursun sen benim. Rüyalarımdaki mutluluk her gün gecenin olup rüyamda seni görebilmek için sabırsızlanıyorum. Hayırlı geceler canım benim.

Her zaman aklımdasın, hep öyle kalmaya devam edeceksin. Tükenmek bilmeyen bir şey bu. Her zaman devam edecek ve seni her zaman çok seveceğim. Huzur ve mutlu uyu aşkım, hayırlı geceler dilerim.

Kalabalıklar arasında senin bana ait olman beni o kadar mutlu ediyor ki her gece Allah’ıma dualar ediyorum seni bana eş kıldığı için. Bugün ayrı yatacak olsak bile her saniye aklımda olduğumu unutma. Hayırlı geceler karıcım.

>İyi akşamlar mesajları< için tıklayın.

Daha güzel olması, daha dinç olmak için derin bir uyku gerek. Hayırlı geceler dostlarım.

Geceyi değil, tüm geceleri sana hediye ediyorum. Hayırlı uykular aşkım.

.

Bazı gecelerde ay görülmez olur fakat bilirsin ki ay gecenin içerisinde saklı olur. Tıpkı yanımızda olmasa bile kalbimizde olan sevdiklerimiz gibi. Allah’a emanet hayırlı geceler.

Huzur dolu olan güvende olabileceğimiz bir sabaha uyanmak dileği ile hayırlı geceler.

Hayırlı Geceler Mesajı

Gecen mutlu geçsin, kalbin sevgiyle dolu olsun. Tatlı rüyaların ise benimle olmalı. Mutlu yarınlar, hayırlı geceler.

Yeni doğabilecek olan güneşin yeni umutların getirmesi umuduyla. Hayırlı geceler.

Huzurlu gece diliyorum sana sevgilim, iyi geceler.

Mutluluğunuz düşlediğiniz gibi olmalı, sevgi özlemiş olduğunuz şekilde, yarınlar da hayalinizde gibi olmalı. Hayırlı geceler.

Sana öyle bir tutkunum ve vurgunum ki bilemezsin. Sensiz kalmak beni bir hayli korkutuyor. Hiç ayrılmadan birlikte uyuyabileceğimiz gecelerin artık yaklaşması dileğiyle sevgilim tek duamsın. Hayırlı geceler.

Yıldızları kıskanma sen bırak onlar gözlerine özensinler. Onlar milyarca gökyüzünde bulunuyorlar. Sen bir tanesin canım kardeşim, iyi geceler.

Geceler elbet bitecek ama senin o tatlı gülüşün hiç bitmeyecek. Hayırlı geceler.

Ve bazen her şeyi unutabilmek için uyumak isteriz. Fakat rüyaları hesaba katmayız. Hayırlı geceler.

Gönlü güzel kadınım benim gecen güzel olsun, rabbim huzur içerisinde uyumanı nasip etsin sevgilim. Hayırlı geceler.

Mesafeleri yok edebilmek için haykırmayı istiyorum. Yanında olmadığım geceler için gecelere küs uyumaktayım. Hayırlı geceler.

Gözlerini kapattığın zaman aklına ilk gelen ile sabah uyandığında olması dileğiyle hayırlı geceler.

En güzel rüyamsın sen benim her gece görmek istediğim. Hayırlı geceler dilerim.

Sizin ile mutsuz olmaya cesareti olabilecek insanları barındırın hayatınızda. Yalnızca iyi günde var olan kişiler değil her zaman sizinle olanlar. İyi geceler mutlu sabahlarınız olsun.

Sensiz geçen gecelerimden sıkıldım artık. Her gecemde senin de olmanı istiyorum. Biliyorum ruhen yanımda olsan da tenini hissetmek ve hayatımı daha da güzelleştirmek istiyorum. Hayırlı geceler sevgilim.

Gece gündüz fark etmeden aklımdasın sevgilim. Her şeyim sana bağlı ve hep öyle olacak. Senle beraber nefes alıyor bu kalp sadece. Seni düşününce hızlı atıyor. Allah sana güzel bir uyku nasip etsin. Hayırlı geceler.

Canım dostum bugün zor bir gün oldu ama yanındayım ben. Hayırlı geceler diliyorum.

Allah’ım üzerinden iyiliğini eksik etmesin kalbin hep güzel ve umut dolu olsun canım arkadaşım. Beraber olup çok iyi işler başaracağımıza eminim. Hayırlı geceler dilerim.

Sensiz bir sabaha uyanmak istemiyorum ve her gece dilimde tek bir dua var seninle güzel bir sabaha uyanmak ömrüm boyunca. Hayırlı geceler. Daha fazlası için İyi Geceler Mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

“Hayırlı Geceler Mesajları” üzerine 1 yorum.

Bir cevap yazın