Hayal Kırıklığı İle İlgili Sözler

hayal kırıklığı ile ilgili sözler

Hayal kırıklığı ile ilgili sözler yazımızda güvendiğin insanların uğrattığı hayal kırıklığı sözleri ve hayal kırıklığı ile ilgili sözler burada

Hayal Kırıklığı İle İlgili Sözler

Oysa o kadar güzel gülüyordun ki, o kadar güzel bakıyordun ki seviyorsun sandım. Ben bir gülüşüne kandım. Bir gülüşün uğruna yandım.

Böyle değildi düşlerim. Sendin benim düşlerim. Ey benim gözümden düşenim.

Belli ki bu son şarkımız yaraladı bizi. Biz vuslat türküleri beklerken, ayrılık nağmeleri değdi kulaklarımıza.

Oysa sen benim çiçeğimdin. Herkesten sakındığım. Bakmaya bile kıyamadığım. Oysa sen benim çiçeğimdin. Uğruna kalbimi yaktığım. Yanıp kül olduğum. Oysa sen benim çiçeğimdin. Şimdilerde adını bile umursamadığım. Kalbimi sonsuza kadar kapattığım.

Biz hayallerimizi gerçekleştiremedik. Yalanlar peşinde koştuk. Bilakis gerçeklerimizi bile hayalleştirdik. Suç bizde. Suç ikimizde. Suç beceremediğimiz şu garip sevgimizde.

Ah benim minik kelebeğim. Hayallerin kırıldı. Kanatların kırıldı. Kalbin kırıldı. Yapayalnız kaldın bu diyarlarda. Ama minik kelebeğim Mevla var. Kırıkları onaran. Yaraları saran.

Hayal kırıklığı yaşamak için acı hissetmek lazım Acılı Sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

Oysa sen benim için bir oyuncak bebek kadar masumdun. Ama büyüdün şimdilerde. Masumiyetin gizlendi artık. Oysa sen benim sonsuz masumiyetimdin.

Sanmıştım ki aynı filmin başkahramanıyız. Birlikte aynı şiirin mısralarıyız. Sınırımdım ki biz aynı ağaçta aynı dallarız. Ama sen başka bir filmin kahramanı, başka bir şiire mısra olmuşsun.

Oysa hep sevdiğimiz insanlar tarafından ziyan oluyoruz. Sevdikçe sevilmiyoruz. Çoğu zaman gerçeklerimiz hayal oluyor. Hayallerimiz kırılıyor. Hep sevdiklerimiz bizi incitiyor.

Ah şu kırılan duygularım, ah sana kırgın hislerim. Zarif duyguları incittiniz bayım. Kırgınlığımı bile kırdınız.

Hayal Kırıklığı Sözleri

Ne kadar acı ki, uğrunda dünyaları yakabileceğimiz insanlar hep kalbimizi yakıyor. Ve ne kadar acı ki, sevdiklerimiz bunu fark bile edemiyor.

Beni kırmamak için kalbimi paramparça ettin. Beni incitmemek için öylesine kırdın ki Çiçeğim. Artık lüzumu yok zarif sözlerinin. Artık lüzumu yok zarifliğinin.

Ne kadar tuhaf sevdiceğim, dün sana koşarken bugün senden kaçıyorum. Dün sensiz yaşamak bile istemezken bugün seni görmek bile istemiyorum. Ne kadar tuhaf sevdiceğim, dün sen hayallerimdeyken bugün gerçeğim bile olmanı istemiyorum. Dün sana vurgunken bugün senden sürgün yiyorum.

Hayal ettim seni kalbimin en güzel yerinde. Sen tahttaki Sultan iken ben kendi kalbimde kölendim. Hayal ettim seni kalbimin en hüzünlü yerinde. Sen gözyaşlarımdaki sevinçtin ben sevinçteki hüzün. Ama simdi tahtı kırdım ve seni yüreğimden attım. Sevincimin hüznü ben hüznünün sevinci

O değil de papatyam, o nasıl kalp kırmak öyle. Bir seviyor sevmiyor uğruna tüm yapraklarım gitti. Seviyorsan anlarım, sevmiyorsan anlarım ama papatyam o nasıl ikilemde bırakmaktır.

Bu değil inandığım sen. Bu değil sevdiğim sen. Bu değil yandığım sen. Kaybolmuş sendeki sen. Bitmiş bendeki sen.

Sevdiğin kadar ümit edersin. Ümit ettiğin kadar hayal edersin. Hayallerin kadar beklenti içine girersin. Sevgin kadar büyür hayallerin. Ve sevgin kadar yıkılır hayallerin. Yıkıkların kadar kurulur gerçeklerin.

Hayal ettim gerçeklerimde seni. Gerçeklerimde hayal olduğunu bilemedim. Hayal ettim geleceğimde seni. Geleceğimin çoktan geçmiş olduğunu bilemedim.

Hani diyorlar ya 1 kilo demir mi daha ağırdır? Veya 1 kilo pamuk mu daha ağırdır?. Seninle ilgili hayallerim pamuk gibi, gerçeklerim demir gibi. Belki ölçü olarak, ağırlık olarak aynıydı. Ama hayallerim ağır bastı. Sonra gerçekler hayallerimi kırdı. Ne 1 kilo hayal ağır şimdi ne de 1 kilo gerçek. Ağır olan kırdığın duygularım. İncitilen zarif duygularım.

Sana olan duygularım cips gibi hayal kırıklığı. Sevdan cips kadar ama beynin hava boşluğu kadar Beynin sevdanı geçmiş sevdiceğim. Sevda ise akıldan geçmiş.

Tam bir insana bu iyi bir insan, doğru insan, güvenilir insan dediğimiz an o insanın aslında yalancı olduğunu anlama kırıklığı zor iyileşiyor.

Gerçeklerim hayallerimin bileti gibi. Hayallerim gerçeklerimin asıl filmi. Bilet kesilmiş, film çekilmiş ama hala ana karakterler bilinmiyor. Ama hayal kırıklığına kesilen biletler bile etki edemiyor. Ta ki film oynatılana kadar

En çok da ben  kırmışım kendimi. Ben itmişim kendi ellerimi hayattan.

Hayallerin gerçekliği, gerçekliğin hayalindendir. Gerçekliğin hayali, hayalin gerçekliğindendir. Hayaller incinirse gerçekler incinir ama gerçekler incinirse hayaller darmaduman olur.

.

Sen kalbime batmış cam kırığısın. İçimde paramparçasın. Baksam göremem seni. Görsem anlatamam seni. Sen kalbime saplanmış hançerimsin. Dokundukça kalbine kalbimi kanatansın. Sanmıştım ki gülüşün tüm kırıklıklarımı onarır. Ama gülüşün yaramı kanatır.

Nasıl anlatayım bu kırgınlığı. Hem seni çok seviyorum hem de çok kırgınım. Hem su hem yangınım.

Nasıl anlatayım bu kırgınlığı.

Ne kadar çok seversen sev. Ne kadar çok değer verirsen ver. Ama güvenin kırılmışsa bir kere sevdanın önemi kalmaz. Saygı olmadan sevgi olmaz. Güven olmadan sevgi olmaz. Hayaller gerçeği avutamaz.

İnsan güçlü yanlarını keşfederse kırık yanlarını tedavi edebilir. Zayıf yönlerinden kurtulabilir. Hayaller kırılsa da tamir edilebilir. Çünkü güçlü insanlar kendisini sever. Kendisini seven insanlar kendisini mutlu etmeyi bilir.

Oysa inanmıştım sana tüm kalbimle. Ama sen gitmeyi tercih ettin. Beni sonsuza dek kaybettin.

Hayal kırıklığı ile ilgili sözler

Bir cevap yazın