Gitmek İle İlgili Sözler

gitmek ile ilgili sözler

Gitmek ile ilgili sözler yazımızda kaybolup gitmek ile ilgili sözler, anlamlı gitmekle ilgili sözler ve yazılar bulabilirsiniz.

Gitmek İle İlgili Sözler

Gitmek kolay değildi gözlerinden. Kalmak kolay değildi sözlerinden. Gözlerini çekince gözlerimden. Geçtim artık o sözlerinden.

Gitmek sadece kanatlanıp uçmaktı senin için. Mavi suların üzerinde kanat çırptın sessizce gittin. Ama gidişin yanmaktı benim için. Mavi suların söndüremediği bir alev gibiydi. Kanadın kırılırsa bir gün, mavi denizlerin ardında olmam artık. Yanmak artık uçmak benim için.

Bir oyuncak bebeğin masumiyeti gibi sevdim seni. Masumca bağlandım sana. Oyuncağını kaybetmekten korkan bir çocuk gibi sevdim seni. Korktum ama giderken öylece bakakaldım sana. Gidişin ardından hırçın bir çocuk gibi bekledim seni. Yollar bir türlü çıkmadı sana. Şimdi akıllı bir  çocuk gibi beklemem artık seni. Oyuncak bebeğim küstü artık sana.

Gitme! Seni bu kadar geç bulmuşken kaybetmek istemiyorum. Gitme!! Sensizliğe yelken açmak istemiyorum. Gitme Sevdiceğim! Gözlerinden kayıp gitmek istemiyorum. Ama gitme Sevdiceğim! Gözlerinden süzülmek istemiyorum.

Sanırdım ki gidişler kaybediştir. Ama bu gidişler kendine geliştir. Senden geçince benliğe geçiştir. Gizlenmiş mutluluğa varıştır. Sendeki yalanlardan kaçıştır.

Daha fazlası için Ayrılık Mesajları

Meğer kalamazdım artık gözlerinde. Gözlerinde gizlenmişti yalanların. Yalanların ile değersizleşti anılarım. Anılarımdan da geçtim artık. Meğer kalamazdım artık kalbinde. Kalbinde gizlenmişti kırgınlıklarım. Kırgınlıklarım ile değersizleşti mutlulukların. Mutluluğundan da geçtim artık.

Bazen gitmek gerekir. Seni değersizleştiren her şeyden. Seni değersizleştiren herkesten. Bazen gitmek gerekir. Kıymet bilmeyen her şeyden. Kıymet bilmeyen herkesten. Bazen gitmek gerekir. Sarılamayan yaralardan. İyileşemeyen yalanlardan. Bazen gitmek gerekir. Güçsüz yanlarından. Güçsüz egolardan. Bazen gitmek gerekir. İyileşemeyen kabuklardan. Vazgeçilemeyen duygulardan.

Belki gidemedim gökyüzünün en uçsuz bucaksız yerlerine. Ama uçsuz bucaksız gözlerinde kendimden gittim. Belki gidemedim o daldığın bakışlarındaki diyarlara. Ama diyar diyar kalbimde seni gezdim. Belki gidemedim bendeki senden. Ama gidince senden geçtim.

Gitmek isteyen gider. Kalmak isteyen kalır. Gidene gitme demek faydasız. Kalana kal demek faydasız. Giden gider zaten. Mesele kalanın kendinden gitmemesi. Giden giderken, kalanın kendine gelmesi

Minik bir kelebektim. Harlı ateşte yaktım kendimi. Sen gitme dedin o masum kalbinle. Ama ben gittim uçtum ateşlere. Minik bir kelebektim. Kaç kendinden,  bana gel dedin. Geldim sana dokundum kalbine. Kalbin kalbimdeki ateşi dahi kül etti. Gittim o muhteşem gözlerinden. Yine sen gitme dedin o masum kalbinle. Şimdi sen gidişimle hüzünlendin baktın ateşlere. Acı bir gülüş ile hüzünlendin. Ama ben hüznüne bile değemedim. Minik bir kelebektim. Üç günlük ömrümü uzattı gülüşlerin.

Gitmek mi dedin sevgilim. Gitmek deme bana, kaldı bende gülüşün. Gitmek deme bana, süzüldü kalbime doğru bakışın. Kalmak mı dedin sevgilim. Kalmak deme bana, gitti artık benden gözlerin. Kalmak deme bana, bitti artık bende sözlerin.

Baktım ki kalmak zor seninle. Gittim önce kendimden. Biraz kendimle yüzleştim. Sonra gittim semden. Baktım ki kalmak zor seninle. Gittim önce o yalancı sözlerinden. Biraz dinledim kalbimi. Sonra gittim o yabancı gözlerinden.

Sevgiliye Gitme Sözleri

Acele etme, sakince geçelim bu diyarlardan. Acele etme, çiçekleri koklayarak gidelim bu diyardan.

Giden gelmez dediler ama ben gelmeni bekledim. Gelen gider dediler ama ben senden gidemedim. Sonra anladım ki gelmeyecek bir gidenimdin.

Gidişinle beraber sevda biletini kestim. Kusura bakma sevgilim tükendi sevda biletin. Dönüşü yok artık. Tek yönlüdür sevda bileti. Kalpten kalbe.

Konuşmadım kusurlarını ama sen kusuruma baktın. Konuşmadım eksiklerini ama sen beni eksilttin.  Kusuruna rağmen, eksiklerine  rağmen kaldın kalbimde. Ama benim kalbimden gittin. Anladım ki  mesele bende. Ben kaldığım için gittin. Senden gidemediğim için gittin. Şimdi gitme sırası bende. Ama gelemeyeceğin bir geliş ile gittim.

Sorma halimi, kalbim yaralandı gidişinin ardından. Sorma yaramı, kırdı geçti kalbimi yokluğunun ardından.

Gitme ne olur sevdiceğim. İlla gideceksen kendinden git. Kalbin kalbime sürülsün. Gitme ne olur sevdiceğim. İlla gideceksen yalanlardan git. Doğruların doğrularıma vurulsun. Gitme ne olur sevdiceğim. İlla gideceksen vefasızlıktan git. Vefan vefamda tutulsun. Gitme ne olur sevdiceğim. İlla gideceksen bensizlikten git. Bensizlik sana dert olsun.
Gerçek sevenler asla gidemezler. Mekan olarak giderler. Ama aşktan geçemezler. Bakarsa gördüğü aşktır. Duyarsa duyduğu aşktır. Gerçek aşıklar kimseyi incitemezler. Gidişleri de kalışları da sevda yüklüdür.

Kapıyı çarpıp gitmek kolaydır. Ama kapı kırılır, kalp kırılır, sevgi kırılır. Kapıyı çalıp gitmek kolaydır. Ama hüzün kırılır, mutluluk kırılır, gözyaşları kırılır. Kapıyı çekip gitmek kolaydır. Ama aşk kırılır, bülbül kırılır, gül kırılır. Kapıyı çarpıp gitmek kolaydır. Ama umut kırılır, hayaller kırılır, gerçekler kırılır.

Ama gitme dedim sana. Gitme ki kalbimin çiçekleri solmasın. Gittin, kalbimin çiçekleri soldu. Ama gitme dedim sana. Gidersen her mevsim kış olur. Gittin, mevsimler hep üşüttü beni.

Gitmek hasret bulaştırır bize sevgilim. Gidenden kalana sessiz hasretler.

Giden sensin ama kalan ben değilim. Kalan sensin ama giden ben değilim.

Bu nasıl bir gidiştir gülüm. Bütün kalışların sürgün gidişlerine.

Gitmek ile ilgili sözler yazımızın sonuna geldik.

.

Bir cevap yazın