Giderli Sözler

giderli sözler

Giderli sözler yazımızda kısa atarlı giderli sözler, sert giderli mesajlar ve bir birinden laf sokucu giderli laflar bulabilirsiniz.

Giderli Sözler

Senin yaptığın acayip hareketler, o sürekli atmış olduğun tripler var ya; umurumun köşesinin ucunda bile değil. At at biraz daha trip at sen. Dinliyorum ben.

Kaliteli olan insan her zaman işiyle meşgul olur. Bir de boş insanlar var ki; sürekli kişiyle uğraşır.

Canım yüzün bembeyaz olmuş. Pudra süreyim derken ölüye dönmüşsün.

Pişman olmamak için pişman olmayacağın şeyler yap. Her seferinde pişman olup geri dönüyorsun ama unutuyorsun ki bende ki limitin doldu da taşmak üzere.

Sanma ki tek dertli sensin. Sen derdim var sandığın minicik sorunları ile bile baş edemeyen bencilin tekisin.

Şükür etmeyi ve dua etmeyi öğrendiğin zaman gel kardeşim. O zaman dostluk konusunu tekrar düşünürüz.

Seni ben adam sanmıştım. Adam yerine koymuştum ama sen her zamanki gibi yerini yadırgadın. Bundan sonra benim için hiçbir şey bile değilsin.

Sana insan ol demiyorum ki. Olamazsın zaten. Öyle bir yeteneğin yok maalesef. Ama oyunculuk yeteneğin muhteşem. O yüzden insan taklidi yapabilirsin.

Bir kadın yakışıklı erkekleri sevmez. Bir kadın her zaman güvenilir erkekleri sever. O yüzden tipinin hiç bir önemi yok. İyi günümde de kötü günümde de sana güvenebileceğimi göster yeter.

Ben seni dostum sanmıştım. Sana kardeşim demiştim. Ama sen bırak kardeş olmayı, dost olmayı insan olamamışsın ki. Yazık. Çok geç fark ettim.

Daha fazla kapak etmek için Kapak Sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

Ben hayatında yokken o yaşayamaz ve gülemez diye bir şey söylemişsin. Hah işte tam da bu noktaya çok güldüm. Sana da tavsiye ederim.

Bana boş yere sürekli seni seviyorum deme. Beni sevebilme ihtimalin bile yokken neden bunu yapıyorsun? Ya gerçekten sev ya da gözüme bile görünme.

Hayatımdaki en iyi ve gerçek dostum çay. Herkesten sıcak ve samimi. İçimi ısıtıyor. Beni dinliyor. Hatta hiç konuşmuyor. Bunu başka kimsede görmedim. Çay var, hayat var.

Giderli Laflar

Çay içmeyi hiç sevmiyormuşsun. Ama güzelim çay demek ben demek. O yüzden önce çayı sev. Beni sonra bir ara seversin.

Ağlarken yanımda olmayan hiç kimseyi gülerken de yanımda görmemeyi diliyorum. Bana iyi gün dostu değil, kötü gün dostu lazım.

Kalbini kıran kişilerin peşinden gitme, üzülürsün. Çok söylediler bu lafı ama dinlemedim. Şimdi diyorum ki iyi ki de dinlememişim. Eğer dinleseydim sen hala birilerinin kalbini kırmaya devam edecektin.

Kötü günümde yanımda olmayacaksan, beni teselli edip moral veren biri olmayacaksan eğer şöyle biraz uzakta dur güzelim. Ben yoldan geçen biriyle de arkadaşlık ederim.

Bana gerçek arkadaş lazım. Yılan gibi arkamdan sinsi sinsi iş çeviren insanlar istemiyorum ben.

Fırıldak gibi dönme arkadaşım. Ya gerçek ol, ya sahte. Bana gelip a dediğini başkasına gidip z diyerek anlatma.

Akıl, ruh ve beden sağlığınız için sağlam arkadaşlar seçin. Yoksa sonunuz vahim. Benden söylemesi.

Aşkından deli oldum. Adını ağaçlara kazıdım. Ama o ağaçlara verdiğim zarar için o kadar pişmanım ki keşke adını kazımak yerine bir kova su verseydim ağaçlara.

Açık sözlü ol be kardeşim. Karşıma geçip lafı evirip çevirme. O zaman daha da sinir biri gibi duruyorsun.

Gel seninle bir semaver çayı demleyelim. Bir piknik örtüsü atalım çimenlere. Sonra birbirimizin gözlerinde kaybolalım. Ama önce seni bulmam lazım.

Senin yaptığın gider, benim hoşuma gider. Dedi. Yaptığım gider hoşuna gitmedi ama zoruna çok gitti.

.

Müzik dinlemeyen bir insan, dert de dinlemez. Hatta karşısındaki insanın ne konuştuğunu da anlamaz. Çünkü onu da dinlemez. Net.

Giderli sözler yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın