Eşe Doğum Günü Mesajları

eşe doğum günü mesajları

Eşe doğum günü mesajları yazımızda biricik eşime doğum günü mesajları ve kocaya, karıma doğum günü mesajları bulabilirsiniz

Eşe Doğum Günü Mesajları

Bu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da senin kalbinde en özel yere sahip olmaktır sevgilim. Hayatının geri kalanında kalbinin güzelliği gibi olsun günlerimiz. İyi ki doğdun, iyi ki benimsin.

Bugün seni tanıyan herkes için ve sevenler için çok önemli bir gün bir tanem. Doğum günlerinde yanında olmak senin dileklerini gerçekleştirmek ise bambaşka güzellikte. Seni çok seviyorum ve iyi ki doğdun.

Hatıralara değer biçmemiz imkansız ancak bunlara daha güzel anılar eklememiz mümkün sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

Sana hissettiklerimi anlatabilecek olsam kelimeleri bir araya getiremem ve bunu anlatabilecek kelimeler bulamam. Benim hayatımdaki tek önemli, değerlimsin aşkım doğum günün kutlu olsun.

Sen karanlığımı aydınlatan en güzel ışıksın. İyi ki doğdun, iyi ki benim oldun. Nice senelere sevgilim.

Sen bu hayatta yaşamış olduğum en güzel anımsın, kadınımsın. Harika bir kadın olmak nasıl bir duygu acaba? Zaman geçiyor ve ben hala benim olduğuna inanamıyorum. Her yaş sana ayrı bir güzellik katıyorken ben sana daha çok aşık oluyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Sen hayata ne verirsen o da sana en harikasını verir derler. Ben bu hayata ne verdiysem seni bana hiç beklemediğim anda verdi. İyi ki doğdun sevgilim, karıcım. Seni kendimden bile çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Canım aşkıım, doğum günün kutlu olsun. Hayattaki varlığın beni daima mutlu etmeye yetiyor. Sen ömrüme eşsin, son nefesimi verinceye kadar seveceğim karımsın. Nice senelere.

İyi ki dünyaya geldin sevgilim. Yoksa ben sensiz bu dünyada yolumu kaybederdim. Seni ne kadar çok sevdiğimi bilsen aklın durur. Sen benim her şeyimsin. Seni çok ama çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Nice senelerimiz olsun sevgilim beraber kutlayabileceğimiz. Birlikte sonsuza kadar yaşayalım istiyorum. Son nefesimizi verinceye kadar her doğum günümüzde beraber üfleyelim o  pastayı. Canım eşim, doğum günün kutlu olsun.

>Sevgiliye doğum günü mesajları< yazımızda da eşinize gönderebileceğiniz güzel yaş günü mesajları bulabilirsiniz.

Yanımdan bir an olsa bile ayrılma sevgilim. Ben sensiz olan bir hayatı düşleyemiyorum. Her doğum gününde özel günlerinde yanında olmalıyım ve ellerini tutup dudağına öpücük kondurmalıyım. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

İyi ki varsın aşkım, iyi ki doğmuşsun ve benim olmuşsun. Seni ne kadar sevdiğimi dile getiremem çünkü buna sözcükler bile yetmez. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Bugün senin için özel bir günken aynı şekilde benim içinde özel bir gün sevgilim. Çünkü bugün sen doğdun. Tam da bu saniyelerde ağlıyordun. Ama hayatının son 2 senesinde güldürecek, seni mutlu edecek bir erkeğe sahipsin artık. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun.

Sana hissetmiş olduğum o kadar şeyi yazmaya kalksam kelimeler yetmez sevgilim. Sen bu hayatta arayıp bulamadığım ama en sonunda bulup, benim olan en güzel şeysin. Doğum günün kutlu olsun aşkım, nice senelere.

Doğum günün kutlu olsun kocacım. Yaşamımda karanlıktayken beni aydınlığa götürdüğün için teşekkür ederim. Elimden sımsıkı tutup bu karanlık yolda bana eşlik ettiğin için binlerce defa teşekkür etsem de az. Varlığına her zaman minnettar olan bir sevgilin var. Doğum günün kutlu olsun nice senelere aşkım.

Eşe Doğum Günü Mesajı

Hayatının son nefesini verinceye kadar seni sevecek her zaman kollayacak birisine sahip olduğundan çok şanslı olduğunu bilmeni istiyorum. Ayrıca kimse benim kadar yakışıklı da olamaz. Senin bende olan yerini kelimelere dökemeyebilirim fakat seni çok sevdiğimi bilmelisin ve yalnızca benim olmalısın. Doğum günün kutlu olsun hayatım.

Sen benim daima hayat arkadaşım olarak kalacaksın. Son nefesimizi verinceye kadar birbirimizi ısıtan iki güneş olacağımızdan şüphen olmasın. Doğum günün kutlu olsun ve uzun senelerimiz olur inşallah.

Kalbimi çalan hırsız! Bugün senin için özel bir gün ve tabii ki benim içinde çok özel bir gün seni ne kadar sevdiğimi söylemek istiyorum bir kez daha. Doğum günün kutlu olsun.

Kalbim taşa benziyor gibi görünse de seni gördükten sonra güzel ve pamuk gibi bir adama çevirdin beni. Gözünden bir damla yaş gelmemesi için elimden ne geliyorsa onu yapacağımı bilirsin. Seni çok ama çok seven kocan. Doğum günün kutlu olsun.

Sen bu hayatta tuttuğum tek dileksin benim. En güzel yarınlara sahip olduğum kadınımsın. Seninle hayatımın sonuna kadar elini tutarak yürüyeceğiz bu hayatın yolunda. Elini asla bırakmayacağıma bir kez daha söz veriyorum. İyi ki doğdun sevgilim, doğum günün kutlu olsun bir tanecğim.

Karıma güzel bir doğum günü mesajı yazmak isterdim fakat ondan daha güzel hitap edebileceğim bir şey bulamadım. O yüzden doğum günün kutlu olsun karıcığım ve en güzel hediyeyi akşam sana getireceğim. Öpüyorum kocaman.

Dalgalar denize vurduğu anda aklıma seninle sahilde karşılaştığımız ilk gün geliyor. İlk günde nasıl dalgalar vuruyorsa o günkü gibi yaşıyorum anlarımı. Seni her daim çok seviyorum. Benimle olduğun zaman ne kadar büyük bir mutluluk yaşadığımı bilemezsin. Doğum günün kutlu olsun.

Senin hayatımda var olman demek benim hayata tutunmak için en büyük nedenlerim arasında. Seninle birlikte olduğum zaman her şeyi geride bırakabiliyorum ve sadece seni görüyor gözüm. Bugünde aynı şekilde sevgilim, sadece sen ve sen. Senin için özel bir gün iyi ki doğdun, iyi ki benim aşkım oldun sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

Yıllar sonra geriye bakıp güleceğimiz çok anımız var ve seninle her türlü mutluluğu yaşayacağımıza eminim. Seni mutlu etmek için elimden ne geliyorsa onu yapacağım ve en iyisi olacak. Doğum günün kutlu olsun aşkım, seni seven sevgilin.

.

Eşe doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için Doğum Günü Mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın