Delikanlı Sözler

delikanlı sözler

Delikanlı sözler yazımızda kısa ağır delikanlı sözler, hiç duyulmamış delikanlı laflar ve sert ağır abi delikanlı yazılar bulabilirsiniz.

Delikanlı Sözler

Bize delikanlı derler adımız gibi kanımız deli akmaya alışkın. Canımızı sıkanın canı sıkılmaya hazırdır.

Herkesin kanı deli akar ama delikanlı demeleri zordur. Delikanlı olmak her yiğidin harcı değildir.

Her yiğidin ayrı yoğurt yiyişi vardır bu bilgiyi okulda öğretmezler. Hayat sana delikanlı olmayı yaşadıkça öğretir ve asla unutturmaz.

Kaç kez düştüğün ve yenildiğin önemli değil önemli olan ve unutulmayan kaç kez ayağa sağlam kalktığındır. Unutma zirveden hep kartallar bakar sende kartal ol zirvelerde gez kimse yanına yaklaşmasın.

Beni seversen her zaman yanında olurum canına can katarım ama ağlatırsan ömründen ömür canından can almasını da bilirim.

Kimin yanına gittiğinde kiminle kol kola olduğuna dikkat et gün gelir ilk tekmeni ondan yersin.

Şuan susuyorsam ve konuşmuyorsam her şeyin bir zamanı ve yeri vardır. O gün geldiğinde tek benim sesim duyulur şaşırırsın.

Siz rahat uyuyun diye delikanlı adam uyumaz. Etrafınızdaki çakal ordusu ile savaşıp sizi rahata erdirmek için uğraşır o yüzden adı delikanlıdır.

Her erkek yakışıklıdır ama her erkek delikanlı değildir. Öyle bir eş seç ki kendine delikanlılığı yazmış olsun ömür boyu elini tutsun.

Rakı masasında delikanlılar sessizce yudumlar ve en çok da rakının hakkını veren erkektir.

Kin bilmeyiz kin gütmeyiz ama günü gelince çok güzel hesap almayı ve sormayı biliriz.

Daha ağır konuşmak için Ağır Sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

Uçmak için hayal kurma öyle sözler duyarsın ki benden düşüşün çok kötü olur kendine gelemezsin sen neymişsin dersin.

Bir delikanlının imza attığı kalbe bir başkası giremez girerse o imzanın hükmü kalmaz müebbet yer. Müebbet hapis cezasını en iyi delikanlının sevdiği kadın bilir.

Tüm delikanlılar simetri hastası olarak doğar. Asla yamuk insanlara tahammülleri yoktur. Yamuk insan görürsek düzeltiriz diyorsa mutlaka simetri hastası bir delikanlıdır.

Öyle pıspıs yürümeyeceksin yolda delikanlı olduğunu hissettirip bastığın toprağı ağlatmayı bileceksin. Omuzların her zaman dik başın hep göğe bakacak.

Kimseden korkma yukarda Allahtan başka. Kimseye verilecek hesabımız yok Allahtan başka .

Delikanlı Yazılar

Yaşadıklarını elbet bir gün unutacaksın ama yaşattıklarını asla unutmayacağım. Ölene kadar sırlarında yaşattıklarında aklımda.

Delikanlının yaşadıkları da yaşattıkları da zorunuza gitmesin çünkü biz adı üstünde delikanlıyız. Kanımız deli akar ve önüne hiç bir şey engel olarak geçemez yıkar geçeriz.

Bizi günaha sokmayın yeter ne sevap ne dua istemiyoruz. Karşımızda duracağınıza yanımızda omuz omuza yürümeye ne dersiniz?

Karanlık gecelerin yargıcı karanlık gecelerin hâkimi derler bize bilmezler ki aslında yüreğimiz nasıl aydınlık.

Yeri gelince masum bir insan yanında yeri gelir düşmanın ensesinde olmayı biliriz yeter ki adımız anılmasın gizli kalalım.

Çakalsan bekle aslan daha ayağa kalkma sizin özgürlüğünüz aslan ayağa kalkana kadardır. Ormanda kral aslansa mekânda da kral biziz.

Mutluluk ve aşk sadece sözünü tutanla yaşanır sözünü unutanla yaşanacak bir şey yoktur.

Söz vermek her şeye benzemez söz verildiği zaman tutmasını bileceksin ki adam olasın. Kim senin yanında şöyle bak etrafına bir tek beni görmüyorsun tüm düşmanların yanında.

.

Kaçanı kovalama oğlum geleni ağırlamayı gideni uğurlamayı bil. Kimseyi yanımızda zorla tutmuyoruz gelen hoş gelir giden boş gider.

Önüme engel olmada hangi gönüle ket vurursan vur ömrümde değilsin. Hayatın boyunca beni görmek dışında her şeyi gördü o gözlerin.

Seni davet etmek isterdim kalbime ama kırmızı mumlu davetiyem bitmiş kusura bakma gülüm. Hangi gönle girip kamp kurarsın kur benim gönlüme direk bile olamazsın.

Yemek tuzsuz olur ama benim kalbim sensiz çok tatsız bil istedim gülüm.

Delikanlı sözler yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın