Babaya Doğum Günü Mesajları

babaya doğum günü mesajları

Babaya doğum günü mesajları yazımızda kızdan babaya doğum günü mesajları ve uzakta olan babaya doğum günü mesajı bulabilirsiniz.

Babaya Doğum Günü Mesajları

Ailemizin reisi, en büyük aşkımız ve evimizi koruyan babamız, iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun.

Hayatın bütün güzelliklerini sen öğrettin bana adamım, babam.  Doğum günün kutlu olsun.

Bir tanecik babam benim seni ne kadar çok sevdiğimi anlatamam. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin.

Bu hayatta en sevdiğim sensin babam, senin varlığın ailemizdeki her üyeye huzur veriyor. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyada senin gibi bir babaya şanslı olduğumu bilmeni istiyorum. Sen benim için en özel babasın ve sana daima kollarımı açacağımdan emin olabilirsin. Seni seviyorum ve doğum günün kutlu olsun.

Kalbimde ayrı bir yer var sana ait olan ve o yeri kimse alamaz canım babam. İyi ki doğdun.

Evimizin direği, kalbimizin bir tanesisin canım babam. Seni çok sevdiğimizi asla unutma.

Dilimde en güzel duran şey senin adın babam. Sensiz asla olamam ben ve nefes alamam. İyi ki benim babamsın ve her zaman yanımdasın. Seni çok sevdiğimi asla unutma. İyi ki doğdun.

Bu özel günde yanında olamasam dahi seni ne kadar çok sevdiğimi bilmeni istiyorum babacım. Seninle birlikte olduğum zaman her şeyden korunabilecek güce sahip olduğumu hissediyorum. Bugün yanında olmasam da kalbimin seninle olduğunu bilmen gerek. Doğum günün kutlu olsun.

Her zaman yanımda olacağını düşünmüştüm ama artık yoksun babam. Ben senin hasretinle büyüyorum ve olgunlaşıyorum. Ama her zaman yanımda olduğunu da biliyorum. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

Bir yaştan sonra yanında ayrılmam gerektiğini biliyordum fakat bunun zor olacağını bu kadar düşünmemiştim. Her anımda yanımda olmanı ve nefesini duymayı isterdim ama maalesef ki bazı zamanlar ayrı kalınması gerekiyor ki en kötüsü de doğum gününde yanında olamamak. Seni çok seviyorum babam ve doğum günün kutlu olsun.

Sen her zaman harika bir baba oldun bizim için. Her şeyini feda edebilecek bir babasın ve biz seni canımızdan çok seviyoruz. Seninle her günümüz mutlu geçsin babacığım. En güzel günlerde yanında olmak dileği ile nice senelere babam.

Canım babam beni bu hayata getirmekte büyük bir payınız var. Sizi çok seviyorum ve iyi ki o kadar döl içerisinden ben gelmişim ve birinci olmuşum seni çok ama çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Her daim her şey gönlünce olsun babam. O güzel gözlerin hep gülsün ve güçlü olmalısın. Sen güçlü olduğun zaman bizde güçlü olabiliriz ancak. Seni ne kadar sevdiğimizi kelimelere dökemeyiz belki ama bizimle olduğun için ne kadar mutlu olduğumu bilmelisin babacığım.

Benim hayatta tek değer verdiğim adam var o da babamdır. Senin bugün doğum günün ve ben yanında değilim ne kadar üzgün olduğumu söylesem beni anlayabilir misin acaba? Hayır, anlayamazsın fakat seni çok seviyorum ve bunu hissedebilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Her şey gönlünce olmalı babam. Seninle apayrı zamanlarda bulunmalı ve tüm zamanımızı neşeli bir şekilde geçirmeliyiz. Senin mutluluğun benim için çok önemli ve bugün her şeyden çok mutlu ol istiyorum. Doğum günün kutlu olsun.

>Anneye doğum günü mesajları< yazımızdaki sözleri babanıza uyarlayabilirsiniz.

Adamım, sen evet, evet sen bugün doğmuşsun. Unutmadım tabii ki uzakta bir oğlun olsa da daima sana ait olan özel şeyleri hatırlayacağıma emin olabilirsin. Seni çok seven bu eşşek olun büyüdü ve adam oldu. O hediyeyi ömrün boyunca saklaman dileğiyle babacığım. Doğum günün kutlu olsun..

Babaya Doğum Günü Mesajı

Yanında olup pamuk yanaklarından öpmek isterdim ama maalesef uzaklardayım. Ama ruhumun seninle olduğunu bil babacığım. Her saniye de aklım seninle beraber ve seni çok özledim. Doğum günün kutlu olsun nice senelere.

Sen hayattaki gücümsün benim babam! Sen olmasan ben bu hayata bir an bile karşı gelemem ve ayakta duramam. İyi ki benim babamsın ve iyi ki doğmuşsun. Nice senelerimiz olur inşallah.

Allah seni başımızdan eksik etmesin. En güzel günlerimizi görelim istiyorum sadece. Benimle olduğun süre zarfında ne kadar mutlu olduğumu dile getiremem belki ama gözlerimden anlayabilirsin. Seni çok seviyorum babacığım. Doğum günün kutlu olsun.

En tatlı sabahlar seninle başlıyor babacığım. O sesini duymasam bir günüm güzel geçmez benim. Seni çok ama çok seviyorum. İyi ki benimlesin ve benim babamsın. Doğum günün kutlu olsun.

En güzel gün bugün çünkü sen doğdun babam. Seninle beraber de ben doğdum. İyi ki tatlı ve iyi yürekli adamsın. Sensiz asla olamayacağımı her geçen  günde daha iyi anlıyorum. Sen benim hayattaki başarımsın, mutluluğumsun sen olmazsan bende asla olmam bunu bilmen gerek ve kendine iyi davranmalısın. Doğum günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için o kadar şanslıyım ki anlatamam. Seninle neşe bulup seninle her şeyi yapabilmek benim için çok büyük bir onur. Senin yanımda olduğunu bilmek o güvendiğim ellerin her zaman ellerimde olduğunu bilmek farklı bir huzur veriyor. Her geçen yaşınla beraber tüm mutluluklar seninle olsun babacığım. Doğum günün kutlu olsun nice senelere.

Her şey bitti derken sen hep yanımda olup bana farklı bir güç verdin babacığım. Seni ne kadar çok sevdiğimi buraya yazmaya kalksam da sığmaz. Seni çok ama çok seviyorum. Bunu asla unutma babacığım. Nice senelerin olsun.

.

Hayatta tek bir adam sevdim ben o da sensin babacığım. Senin nefesin bana huzur veriyor ve güç veriyor. Seninle olmak hayattaki en güzel şeylerden biri iyi ki doğdun adamım.

Mutlu yıllar dilemek o kadar zor ki senden uzaktayken ama bir dahaki doğum gününde yanında olacağım babam. Doğum günün kutlu olsun.

Babaya doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için Doğum Günü Mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

“Babaya Doğum Günü Mesajları” üzerine 1 yorum.

Bir cevap yazın