Aşk Acısı Sözleri

aşk acısı sözleri

Aşk acısı sözleri yazımızda sevgiliye aşk acısı sözleri, duygusal aşk sözleri ve hiç duyulmamış aşk acısı mesajları bulabilirsiniz.

Aşk Acısı Sözleri

Ne zormuş için yanarken içine atıp susmak, ne zormuş nasip diyerek kabullenmek.

Kavuşmak istiyorum diyorum daha ölmedin ki diyorlar, söyle bana ne zaman kavuşacağım ben sana?

Bu ayrılık bana çok şey öğretti, mesele ne kadar çok seversen o kadar sevilmezsin. Ne kadar çok değer verirsen bir o kadar ayrılık yaşarsın. Her şeyi dozunda yapmak gerek.

Her gün aynı şeyleri yaşıyorum. Sabah uyanıyorum etrafıma anlamsızca bakıyorum önce sonra hazırlanıyorum hava almaya çıkıyorum akşam oluyor gece yatağıma uzanıyorum uyuyorum sabah yine aynı şey. Hayatım senden sonra böylesine anlamsız böylesine boş işte.

Seni şimdiden öyle özledim ki görmeden bu denli özlüyor ve seviyorsam kavuşunca nasıl severim inan bilmiyorum.

Bu ayrılık denen illet ne kötü ne yürek yakan bir şeymiş. Hayattan hiçbir zevk alamıyorum. Nerede bir sevgili görsem hep aklıma sen gelirsin. Ne güzel olurdu şimdi derim hep içimden beraber yürüsek saatlerce el ele diz dize.

Gelmeyeceğini bile bile beklemek ne kötü. Her gün aynı umutlar ile uyanıp, aynı umutsuzluklar ile geri uyuyorum. Ne uyumanın tadı, ne en sevdiğim yemeğin tadı ne de izlediğim filmin keyfi var. Mutluluk artık çok uzaklarda benim için. Her şeye rağmen bekliyorum seni ayrılığa rağmen.

Daha fazlası için Aşk Mesajları

Hani derlerdi ya aşk güzel şey insanı bambaşka bir hale çeviriyor diye. Aşk güzel şey ama ayrılık acısının bu denli zor ve acı olduğundan kimse bahsetmemişti.

Sevgine inandığım her an için kendime kızıyorum. Bu denli kör olmak, bu denli korkusuzca cesurca sevmek ne büyük hataymış bunu seni sevdiğimde anladım.

Beni terk edip gittin ama ben hala senin varlığını arıyorum, ama ben hala senin sevgini istiyorum, ama ben hala seninle el ele olmak istiyorum. Ne büyük aptalım ben hala her yerde seni görmek istiyorum.

Beni neden hiç sevmedin? Sorarım sana bir kere bile beni sevmeyi denemedin. Ayrılığın kollarına ittin beni, hayatımın en güzel zamanlarını en kötü yarınlara çevirdin. Karanlığa attın sen beni.

Ben bunca zaman hep kendimi kandırmışım. Hep inanmışım birlikte en güzel yarınlara el ele yürüyeceğimize, hayalini kurduğunuz tüm her şeyin gerçek olacağına. Bu ayrılık bana herhangi bir hayale tekrardan sarılabilmenin mümkün olmadığını öğretti.

Belki mutluluğun resmini şuan da silemem ancak ayrılık acısının ben yarattığı etkinin heykelini dikip gösterebilirim.

Seni istediğin kadar mutlu edememişim gibi görsen de gönlünü ne kadar çok eğlendirdiğimi iyi biliyorum.

Bu kadehimi ayrılık için kaldırıyorum. Yaşananlara, yaşanmışlara ve bir daha hiçbir zaman yaşanmayacak olanlara.

Sen geldin bütün imkânsızlıkları sildin attın. Sevemem derdim sevdim, bir insana karşılıksız bu kadar âşık olamam derdim ama oldum. Sonra sen ne yaptın beni sevgimle baş başa bıraktın. Oysa biz beraberken ne güzeldik keşke beni sevmeye biraz olsun değer vermeye çalışsaydın.

Aşk Acısı Mesajları

Seninle geçen zamanlarımı en güzel zamanlarım zannederken meğerse en kötü zamanlarıma hazırlıkmış meğer. Sen gittikten sonra anladım ben bunu.

Yaşamın kıyısında oturdum düşünüyorum nerede hata yaptım diye. Tek hatam sadece seni hak etmediğin halde bu kadar sevmek oldu. Hatamı anladım ama çok geç anladım.

Yine ağlıyorum gecenin bilmem kaçı. Böyle mi olacaktı sonumuz? Oysa ben ne hayaller kurmuştum ne ümitler beslemiştim ikimiz için. Bu düşündüğüm her şeyin tam tersi geldi başımıza. Önce ayrılık çanları çaldı sonra ayrılık. Şimdi ise iki yabancı gibiyiz birbirimize.

Kalbimi ne kadar kırdığının farkında bile değilsin. Hayatım senden sonra aydınlığa büründü, mutluluğun tanımını seninle öğrendim ben. Şimdi ise karanlık yollarda yürümeye çalışıyorum, mutluluğu unuttum, şimdi ise mutsuzluğu öğrenmeye çalışıyorum.

Sevdiğin insana güvenme gün gelir arkandan vurur seni hiç bırakmayacaksınız sanırken bir bakarsınız yarı yolda yalnız başınıza kalırsınız. Hayatta en çok size değer verenlere değer vermeniz gerekiyor. Ben bunu çok daha iyi anladım.

Sevgimin kıymeti hiç yoktu gözünde ben ne kadar çok seni sevdiğimi söylesem de benden bir o kadar uzaklaştın, Sana ne kadar kıymet verdiğimi söylesem de beni hiç yerine aldın. Seni sevmek bana acıların en büyüğünü yaşattı.

Bazen öyle bir gideceksin ki arkana bile bakmayacaksın, sadece susacaksın. Susacaksın ki sevdiğin insan ondan vazgeçemediğini düşünmesin. Bir gün seni ayrılık ile sınarsa sevdiğin insan sizde ona sadece susarak cevap verin.

Evet acı çekiyorum şuan da evet çok özlüyorum. Ama bir daha döner miyim sorusuna verebilecek cevap bulamıyorum. Yine barışsak yine sonu ayrılık olacak.

.

Beni hiç düşünmeden karanlıklara attın, nasıl yıkılırım ardından diye hiç düşünmeden öylece bırakıp gittin. Senin bana olan sevgin geçiciymiş ben bunu anladım ama çok geç anladım.

Umutlarımı soldurdun, geleceğimi çaldın, hayatımı mahvettin. Söyle şimdi mutlu musun? Söyle bana memnun musun şimdi her şeyin bu denli kötü olmasından?

Aşk acısı sözleri yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın