Anneye Doğum Günü Mesajları

anneye doğum günü mesajları

Anneye doğum günü mesajları yazımızda babadan anneye doğum günü mesajları sevgilinin annesine doğum günü mesajı bulabilirsiniz.

Anneye Doğum Günü Mesajları

Fedakar olan sen, önündeki yemeği veren sen evimizi neşelendiren gene sen. Allah seni başımızdan etmesin doğum günün kutlu olsun annem.

Benim canım melek annem, seni çok seviyorum iyi ki senin kızın olmuşum. İyi ki doğdun.

Bir anneden yavrusunu ayıran tek şey vardır o da göbek bağıdır. Sen benim nefes alma nedenimsin nice sağlıklı güzel yaşların olsun annem.

Güzeller güzeli bir tanecik annem, evimizin neşe kaynağı, Allah seni başımızdan eksik etmesin doğum günün kutlu olsun.

Annem seni çok ama çok seviyorum, iyi ki senin evladın olmuşuz ve senin yanında kalabilmişiz. Nice senelerini kutlamak dileğiyle iyi ki doğdun.

Güneş gibi sıcaksın annem o sıcaklığın hiçbir zaman benden eksilmesin istiyorum. Gülen yüzünü görmek, hep mutlu olduğunu görmek isterim nice senelere.

Senin o sonsuz olan sevgin dünyadaki her şeye değer canım annem. Benim annem olduğun için dünyadaki en şanslı çocuk benim. Seni seviyorum canım annem.

Yeni yaşında daima mutlu ol istiyorum. Tüm güzelliklerin senin olmasını diliyorum. Nice senelere.

Nur yüzlüm benim yaşın ne kadar ilerlese de içinde bir çocuk olduğunu biliyorum. Seni ne kadar sevdiğimi hiç unutma anneciğim. Doğum günün kutlu olsun.

Anam, canımın yarısısın sen benim. Seni çok özledim ve bu doğum gününde yanında olamadığım için çok üzülüyorum. Beni affet doğum günün kutlu olsun.

Tüm acılar üzerime yağdığı zaman sen bana açılabilen tek şemsiyesin. Seni ne kadar çok sevdiğimi asla yazıya dökemem, çünkü kelimeler yetmez. İyi ki varsın ve iyi ki benimsin. Doğum günün kutlu olsun canım annem benim.

Canım annem senin o sevgin dünyamı aydınlatan tek güneş. Hiç ışığını eksilmeyeceğini biliyorum. Varlığın ile mutluyum. Doğum günün kutlu olsun.

O tatlı gülüşün, parıltılı gözlerin, şefkatli kalbin her zaman benimle olsun canım annem. O yavrum deyişini hiçbir şeye değişmem. Doğum günün kutlu olsun kraliçem.

Karşılıksız olacak sevgi varsa o da bir tek sendedir annem. Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Hep yanımızda ol canım annem.

Güzel annem, bir gün umuyorum ki bana göstermiş olduğun sevgiyi ve sabrı sana gösterme şansına sahip olurum. Doğum günün kutlu olsun seni çok ama çok seviyorum.

Anneye Doğum Günü Mesajı

Bugüne kadar anlamamış olsam da dilimde dolaşan en güzel kelime senin adınmış annem. Sana her seslendiğimde acılarım diniyor ve sevgim yeniden coşuyor. Doğum günün kutlu olsun melek annem.

Kelimeler ile anlatılamayacak fedakarlık kimde diye sorsalar hemen seni gösteririm. Sen benim geleceğimsin ve gelecekte ayakta durmam için en güçlü yanımsın. Doğum günün kutlu olsun nice seneler annem.

Sana kalkabilecek ellerin her biri taş olur. Görmeden bir günümü bile geçiremem annem. Kıymetini bilemedik bu zamana kadar ellerinden öpüyorum. Doğum günün kutlu olsun güzel annem.

Bana okumuş olduğum kitaplar arasında en güzeli olduğunu sorsalardı annem olduğunu söylerdim. Doğum günün kutlu olsun seni çok ama çok seviyorum.

Şu dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da sensin annem. Kalbin gibi duygularında tertemiz. Kimseye bir kötülüğün dokunmamış ve her zaman herkesin yanında oldun. İyi ki varsın, iyi ki benim annesin. Seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun, doğum günün kutlu olsun.

Penceresiz odamda otururken, ışık en nadidesi sendin annem. Akıl hocamdın, hayatımdaki tek yoldaşımdın. Yollar bizi şuanda ayırmış olsa bile kalplerimiz bir. Seni seven bu çocuğun doğum gününü gene unutmadı, unutmayacak da iyi ki varsın.

Geçen gün sana kızdığımı kendim yapmaktayım. Aslında bir bakıma senin küçük benzerin olarak görüyorum kendimi. Umarım aynı senin gibi sevgi dolu bir anne olmayı başarırım ileride. Canım içi güzel anneciğim iyi ki doğdun, iyi ki bizimlesin.

>Babaya doğum günü mesajları< yazımızdaki sözleri de annenize uyarlayabilirsiniz.

Dünyada senden kıymetli başka hiçbir şey yok annem. Sen olmasan bizde olamazdık. Bu kadar güzel büyüyemezdik. İyi ki bizim annemiz oldun sana o kadar çok şey borçluyuz ki hangisinden başlayacağız hiçbir fikrimiz yok.

Karşılıksız olan tek sevgi annenin çocuğuna göstermiş olduğu sevgidir. Kendi çocuklarımda senin sevgine rastladım annem. Ve seni ne kadar çok sevdiğimi bir kez daha anladım. İyi ki seninleyim anneciğim. Ellerinden öpüyorum doğum günün kutlu olsun.

.

Her daim senin küçük bebeğin olarak kalacağımı bilmen gerek. Senin kucağın bana ilaç gibi geliyor. Beni hayata bağlayan tek yanı o. Seni çok ama çok seviyorum anneciğim. Doğum günün kutlu olsun.

Senin gibi anneye sahip olduğumdan çok şanslı olduğumu biliyorum. Hayatım tüm kötülükleri senden tamamen uzak olsun. Gözünden tek bir damla bile dökülmesin annem. İyi ki doğdun iyi ki benim annemsin.

Sakın üzülme bu hayatın yolunda. Yıllar çabuk geçiyor ve güzel geçmesini sağlayan da sensin annem. Yaşlandıkça daha bir tonton daha bir tatlı oluyorsun. Seni çok ama çok seviyorum. Bu doğum gününde yanında olmadığım için özür dilerim. Sen benim her şeyim, yaşam kaynağım iyi ki doğdun, nice senelerin olsun.

Her daim karşına geçtiğimde masum ve sevgine muhtaç biriyim. Çünkü sen bana iyi gelen tek şeysin. Beni benden bile daha iyi tanıyorsun. Bana sarıldığında tüm dertlerimi yok ediyorsun. Doğum günün kutlu olsun.

Sen annesin, evimizi kuran ve yönetensin. Ailemizin bir arada kalması için çabalayansın. Eğer sen olmasaydın annem bizde bir arada olamazdık. Seni ne kadar sevdiğimizi asla unutma. Sen bizim çiçeğimizsin ve her mevsimde yanımızda olmalısın. İyi ki doğdun.

Her şey bittiği zaman yanımda olan tek kişisin annem. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun.

Anneye doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için Doğum Günü Mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın