Acılı Sözler

acılı sözler

Acılı sözler yazımızda damar acılı sözler, etkiletici kısa duygusal acılı mesajlar ve ağlatan sert acılı laflar bulabilirsiniz.

Acılı Sözler

Acımı kalbime gömüp gitmeyi kabul ettim ama seni unutmayı asla kabul etmedim. Çünkü ne kadar söz versem de, ne kadar çabalasam da seni asla unutamayacağımı bilirim.

Aşkların en acısını tattım sende. Varlığınla da yokluğunla da içimi acıtmayı başardın her seferinde. Ne sensiz yapabildim ne de senle.

Yokluğun ağır gelecek diyordum ya, aynen öyle oldu. Sensiz geçen her gün kalbim parçalandı yeniden. Sensizliğin acısına bir türlü alışamadım ben.

Akıp giden zamanın zalim olduğunu bilirdim de, bu denli olduğunu bilmezdim. Saçlarıma aklar düşüren o acımasız zamanın, seni benden alacağını nereden bilirdim.

Gözlerim kan çanağına döndü gittiğinden beri. Gözyaşım hiç dinmedi, elveda dediğin andan beri. Ben seni sevmenin ne kadar güzel bir duydu olduğunu, beni terk ettiğinde öğrendim.

Aşk acısını bu kadar abartılı yaşayanlar, ölüm acısından haberi olmayanlardır. Onsuz yaşayamam diyenler, gerçekten onsuz kalmanın ne demek olduğundan haberi dahi olmayanlardır.

İnsanlar hain olmuş, yalancı olmuş, namert olmuş. İnsanlarda insan olana acıma duygusu kalmamış, zalim olmuş. Acı sözleriyle zehrini akıtmaktan hiç çekinmez olmuş.

Acılı sözler gibi daha fazla sözler için Sitemli Sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

Ruhum benden ayrılana dek beddua etmeye devam edeceğim sana. Sen benim canımı öyle bir yaktın ki, ne kadar ah etsem de az gelecek sana.

Bir dileğim var kalpsiz sevgilim. O da senin beni ömrünün son gününe kadar unutamaman. En büyük arzum ise bana çektirdiğin acıların ne denli büyük olduğunu anlaman.

Yıllar geçer, bugünler unutulur. Kalpteki yangınlar söner, gözlerdeki yaşlar kurur. Aşk acısı da geçer be gülüm, merak etme sen. İnsanoğlunun unutmakta üzerine yoktur.

Herkes gibi oldun artık sen de. Ben seni kalbimde en özel yere koymuşken, sen herkes gibi olmak için ısrar ettin. Şimdi oldu bak istediğin. Ne kadar acı verse de hayatımdan çıkardım seni.

Damla damla akıp giderken gözyaşlarım, bir kez daha anladım ki ben seni hiç unutmadım. Nereye gitsem de olmadı, kaçmaya çalışsam da başaramadım. İnan bana, her seferinde sana daha çok bağlandım.

Duygusal Acılı Sözler

Kıyamet günü gelip çattığında bile acım tapteze kalacak biliyorum. Böyle bir acı nasıl unutulur, böyle bir sancı nasıl yok sayılır? İnan ki hiç bilmiyorum.

En acısı nedir diye sorduklarında, bir ailenin olmamasıdır derim. Çünkü aile bu dünyanın insanlara bir lütfudur. Karanlık gecelerin sabahıdır. Yokluğun içindeki varlıktır. Bir ailen yoksa eğer tutunacak dalın yok demektir.

Ben kendimi bildim bileli sana aidim. Seninle ben oldum, seninle kendimi buldum. Bu dünyanın en acılı gününü de en mutlu gününü de seninle yaşadım. Şimdi benden sensiz bir hayat yaşamamı bekleme sakın.

Evladını koparıp aldığınız bir annenin gözyaşında saklıdır dünyanın en acı feryadı. O ana ki; koynunda büyütmüştür bebeğini, canından can vermiştir. Anaların gözyaşları, dünyayı yerle bir etmeye yetecek kadar acı barındırır.

Kadir kıymet bilmez, vefasız bir yâre çattığımı nereden bileydim. Halden anlamayan, kalp kırmadan duramayan, nasıl da sırılsıklam âşık olduğumu anlayamayan bir yârim olduğunu nereden bileydim.

Dünya nereye gidiyor diye sorsalar, kıyamete doğru derdim. Çünkü yaşanan acıların büyüklüğünü ve her geçen gün daha da kötüye gidişimizi başka türlü açıklayamam.

Gülün dikeni gibiydin. Aşkın güzelliğini senin acımasızlığın gölgeledi. Seni sevmekten, o acıtan dikenlerine rağmen vazgeçemedim.

Yılların başaramadığını sen başardın zalim. Bak saçlarıma aklar düştü sayende. Çektirdiğin acılar sayesinde bir anda kaç yıl gitti ömrümden. Yılların eskitemediği ruhumu, sen bir kalemde eskittin.

Acı çekerek büyüyeceğiz. Acının o kekremsi tadı ile olgunlaşacak ruhumuz. Böylelikle anlayacağız hayatın ne demek olduğunu. Ve acı ile aşkın birbirinden ayrılmayan iki yoldaş olduğunu…

Acı sözlerinle kalbimi delip geçtin ama senden nefret etmeme sebep olamadın. Tüm o zehirli sözlerine rağmen, bir türlü senden geçemedim. Tüm ruhumla hâlâ seninim.

Güvendiğim kim varsa arkasını dönüp gitti bana. Yapmaz dediğim kim varsa, kötülüklerin en büyüğünü yaptı bana. Artık vefasızlara da alıştım, yalancılara da, düzenbazlara da…

Yitip giden ömrümün hesabını, ben şimdi kimden sorayım? Çektiğim acılardan kimi sorumlu tutayım? Yoksa tüm olup bitenler için bir sorumlu aramak yerine kader deyip susayım mı?

.

Acılı sözler yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın